TV Uudised

TV Uudised

GO3 FILM NÜÜD TELIA TV-S

Vaata Hollywoodi kassahitte ning kodumaiseid ja välismaised sarju eesti keeles. Go3 Filmi sisu uueneb igal nädalal, pakkudes kõigile pereliikmetele põnevaid ja kaasahaaravaid elamusi.

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

HBO AUHINNATUD SARJAD

Kas teadsid, et näiteks 2020. a Emmy auhindade jagamisel oli HBO edukaim sisulooja, võites kokku 30 auhinda? Kui „Troonide mäng“ ja „Tšornobõl“ on juba ammu ära vaadatud, siis tutvu ka nende tunnustust pälvinud seriaalidega:

PÄRIJAD

„Pärijad” on võitnud kahe aastaga juba 9 Emmyt. 2020. aastal oli sari nomineeritud 17 auhinnale, millest võitis 7, seehulgas auhinna parimale draamasarjale ja parimale meesnäitlejale draamasarjas. Lisaks võitis „Pärijad“ samades kategooriates ka 2020. a Kuldgloobuse auhinnad.

ASEPRESIDENT

„Asepresident“ võitis parima komöödiasarja Emmy kolmel järjestikusel aastal (2015–2017) ning Julia Louis-Dreyfuss võitis oma osatäitmise eest parima komöödiasarja naisnäitleja auhinna lausa kuuel järjestikusel aastal (2012–2017).

JAHTU MAHA

2002. a parima komöödiasarja Kuldgloobuse võitnud seriaalil tuli mullu pärast paariaastast vaheaega välja 10. hooaeg. Sarja on kokku nomineeritud Emmydele 47 korda, seehulgas 9 korda parima komöödiasarja kategoorias.

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira
Inspira

Inspira kanalile jõuab matkasarja „Rabaradapidi“ teine hooaeg, mis toob seekord televaatajateni enam kui 600-kilomeetrise jalgsimatka läbi talvise Eestimaa. Inspira kanali originaalsarjale „Rabaradapidi: Talvematk“ saad kaasa elada alates 3. aprillist.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

MARY TAPAB INIMESI

Kiirabiarstist Mary on ületöötanud üksikema, kes teenib lisaraha sellega, et pakub patsientidele seadusi eirates suremisabi. Siiani on Mary suutnud tegutseda märkamatult, kuid äri õitseb ja tema topeltelu on muutumas aina keerukamaks.

Laupäeviti 20.00

KUTSU MIND FITZIKS

Nihkega draamakomöödia moraalselt pankrotistunud müügimehest Fitzist, kelle elu võtab uskumatu pöörde, kui tema poole pöördub uus müügimees Larry, väites, et ta on Fitzi südametunnistuse kehastus.

E–R 19.00

METSIK OOKEAN

Ida-Aasia kristallselged veed on koduks mõnedele maailma kõige haruldasematele ja eksootilisematele olenditele. Sari selgitab, kuidas imetabane veealune ökosüsteem on aja jooksul välja arenenud.

Pühapäeviti 17.00

RALLI LÄBI LÄÄNE-AAFRIKA

Kuulus Paris-Dakari ralli on viimased 12 aastat toimunud väljaspool Lääne-Aafrikat, kuna piirkond on etniliste pingete tõttu muutunud osalejatele ohtlikuks. Asjaarmastajaid see aga ei heiduta ning ligi 70 eestlast võtavad osa maailma suurimast amatöörrallist Budapest-Bamako, läbides 2 kontinendil 17 päevaga umbes 9000 kilomeetrit.

Pühapäeviti 18.00

UUS PAAVST

Pius XIII on koomas. Pärast ootamatut ja salapärast lüket õnnestub riigisekretäril Voiellol paavstitooli asetada Sir John Brannox, sarmikas, haritud ja mõõdukas inglise aristokraat, kes võtab endale nime Johannes Paulus III. Uus paavst näib ideaalne, aga ta varjab saladusi...

Eetris alates 18.03

PÄÄSTKE MIND

Sari räägib Nelson „Nelly“ Rowe’ist, kes on võluv ja omakasupüüdlik naistemees. Nelly maailm pöördub pea peale, kui ta arreteeritakse süüdistatuna oma 13-aastase tütre röövimises, kelle olemasolust ta vaevu üldse midagi teab. Tal ei jää midagi üle, kui tütre päästmiseks ise tõelist kurikaela otsima hakata.

Eetris alates 12.04

TOOGE JUPATS

Must komöödiasari , mis jutustab palgamõrvarist, kes tahab oma kriminaalse mineviku maharaputamiseks saada Hollywoodi filmiprodutsendiks. Paraku lohiseb minevik juhuse tahtel temaga Los Angelesesse kaasa. Peaosades Chris O’Dowd ja Ray Romano.

Eetris alates 22.03

TINA NORDSTRÖMI MÄGIKÖÖK

Tina Nordström võõrustab kuulsusi oma Vemdalenis asuvas mägiköögis. Ta kutsub nii vaatajaid kui ka valitud külalisi külla, et pakkuda parimat, mida Rootsi mägedes leidub: head toitu, seiklusi ja unustamatuid kogemusi.

Eetris alates 24.03

ISSANDA TALLED

Kolm katoliiklikku nunna on kaugel saarel asuva Püha Agnese ordu viimased liikmed. Nende tagasihoidlik elu möödub töötades, palvetades ja süngete muinasjuttude saatel kududes, kuni saarele saabub ambitsioonikas noor preester Ignatius. Kui nunnad tema tõelistest kavatsustest teada saavad, on nad sunnitud tegutsema...

Eetris alates 28.03

ANTARKTIKA 200 – BELLINGSHAUSENI JÄLGEDES

Kümneosaline seikluslik-populaarteaduslik sari tähistab 200 aasta möödumist Antarktika mandri avastamisest Saaremaal sündinud baltisakslasest Vene admirali Fabian Gottlieb von Bellingshauseni poolt. Saatesarja iga episood keskendub erinevatele ajaloolistele ja teaduslikele teemadele, olles mõeldud igas vanuses ajaloo- ning merendushuvilistele.

Eetris alates 03.04

TERE TULEMAST ROOTSI

„Tere tulemast Rootsi“ peategelaseks on ameeriklane Bruce Evans, kes kolib koos oma rootslannast tüdruksõbra Emmaga New Yorgist Stockholmi, et koos uut elu alustada. Sarja vaatajale avaneb koomiline pilt sellest, kuidas ameeriklane Rootsi eluolu tajub ning täiesti teistsuguses kultuuriruumis hakkama üritab saada.

Eetris alates 03.04

NÕIDADE AVASTUS

Deborah Harknessi populaarse romaanitriloogia põhjal loodud sari „Nõidade avastus“ on südikas ja romantiline põnevik, mis paljastab erakordsete olendite – vampiiride, nõidade ja deemonite – salajase allilma.

1. hooaeg eetris alates 29.03
2. hooaeg eetris alates 09.04

VALIK SAATEID, FILME JA SERIAALE GO3 FILMIS

KÄTTEMAKSUKONTOR

KÄTTEMAKSUKONTOR

„Kättemaksukontor“ on poliitiliselt ebakorrektne, musta huumoriga vürtsitatud, sooliselt kallutatud, vägivaldne ja ebausutav krimikomöödia, mille vaatamine võib põhjustada allergiat või teisi vaevusi; kõik sarnasused ja kokkulangevused on tahtlikud.

RANNAMAJA: RAJU REEDE

RANNAMAJA: RAJU REEDE

TV3 hittsarjast „Rannamaja” tuntuks saanud Ada, Viktoria, Seidi ja Helena otsivad Eesti parimaid vallaliste pidusid ja aitavad ühel üksikul hingel endale kaaslast leida.

KALLID KALORID

KALLID KALORID

Emotsionaalne ja riukalik kaalusaade, kus ülekaalulised inimesed viiakse treeninglaagrisse, kus kesksel kohal on rammusaid ahvatlusi täis külmik. Selle ümber hakkabki elu käima, sest iga amps ja lonks sellest kapist maksab hingehinda ning arvutatakse maha saate auhinnarahast.

NAISTE SÕDA

Koidab aasta 1941. Väike Tallinna eliithärrasteklubi, mida juhib tarmukas proua Kukk, peab püsimajäämiseks laveerima noateral. Buduaaridest saab spionaaži ja intriigide tallermaa, lõbutüdrukutest aga sõdurid sõjas, mille tulemus otsustatakse magamistoas. Mis saab inimestest, kellest võim tahab teha poliitilised prostituudid?

LUMEKUNINGANNA II: ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED

Selleks, et välja selgitada tõde mineviku kohta ja mõista, miks ta sündis siia ilma võluvõimetega, võtab Elsa koos Anna, Kristoffi, Olafi ja Sveniga ette pika rännaku Aarendellist nõiutud metsadesse ja Tumeda mere kallastele.

LÕVIKUNINGAS

Legendaarse Disney animafilmi „Lõvikuningas“ uusversioon viib meid Aafrika savanni, kus näeb ilmavalgust tulevane lõvikuningas nimega Simba. Tema isa Mufasa hakkab Simbale maast madalast õppetunde jagama, et kunagi tulevikus oma valdused pojale edasi anda. Ent mitte kõik ei soosi noore troonipärija võimuletulekut...

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.