TV Uudised

TV Uudised

Kaasahaarav kevadsuvi Telia TV-s

Telia TV-s jagub kevade lõppu ja suve algusesse kuhjaga põnevust. Sisuleidjasse on lisandunud Von Krahli teatri eepose „Jaik“ neljaosaline minisari ning auhinnatud draamafilm „Konverents“. Ka e-spordi sõpradel tasub rõõmustada: 23. ja 30. mail näeb Inspiras Telia Open Rocket League finaalmänge.

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

UUED HBO SARJAD JA FILMID

Valikusse kuulub kõikjal maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Sajandi kuritegu

Kaheosaline dokumentaalsari paljastab, kuidas USA opioidikriisi ajal teeniti miljardeid dollareid, aga kaotati tuhandeid inimelusid.

Vaatan lähemalt

Teraapia

4. hooaeg

Ebaharilik ja emotsionaalne sari heidab valgust psühhoteraapiale nii terapeudi kui abiotsijate vaatepunktidest. Üheksa nädala jooksul rullub lahti viis erinevat lugu, mis kõik on seotud kindlate nädalapäevadega.

Alates 24.05

Oslo

Tõsielul põhinev film räägib sündmustest, mis viisid 1993. aasta Oslo rahulepinguni Iisraeli ja Palestiina Vabastusorganisatsiooni vahel.

Alates 30.05

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

Inspiras võib seoses spordiülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.
Inspira
Inspira

Maikuus pakub kaasahaaravaid elamusi e-spordi turniir Telia Open Rocket League. Pühapäevastele finaalmängudele saad kaasa elada Inspira telekanali vahendusel.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Teenijanna lugu

4.hooaeg

Sarja „Teenijanna lugu“ neljandas hooajas annab June (Elisabeth Moss) mässajate karmi juhina Gileadile vastulöögi, kuid võetud riskid toovad kaasa ootamatuid ja ohtlikke uusi katsumusi. Iha õigluse ja kättemaksu järele ähvardab June’i üle võimust võtta ning hävitada tema kõige kallimad suhted.

Reedeti 20.00

Vabaduse tee

„Vabaduse tee“ tegevus keskendub kolme noore õe elule, kes võitlevad naiste emantsipeerumise eest 20. sajandi alguse Poolas. Loo kangelannad asutavad Krakówis nädalalehe Iskra. Pärast mitut takistust ilmub esimene number 11. novembril 1918 – päeval, mil Poola taasiseseisvub.

Pühapäeviti 19.00

Mary tapab inimesi

2.hooaeg

Teisel hooajal riskib Mary ebaseaduslikku suremisabi pakkudes üha enam oma pere ja kiirabiarsti karjääriga, hoolimata sellest, et ta püüab neid maailmu lahus ja oma tütreid kaitstuna hoida. Saladused ei jää aga kauaks varju, kui salapärane Olivia teeb Maryle ja Desile surmava ettepaneku …

Laupäeviti 20.00

Südamesell

Hugh Knight on edukas südamekirurg. Ta on andekas, võluv ja eksimatu elunautija, kes usub tõsimeeli, et tänu oma andekusele ei pea ta reegleid järgima. Aga ta eksib rängalt. Pärast musta nimekirja sattumist tuleb tal naasta oma kodulinna Whyhope’i, kus ta alustab tööd perearstina.

Eetris alates 24.05

Suur tordilahing

3.hooaeg

Kaheksa osalejat, kellel on tõsine huvi tortide disainimise vastu, võistlevad üksteise vastu oma oskuste ja teadmistega. Nad loovad erinevaid teematorte ja peavad läbima mitmeid tortide kaunistamise tehnilisi väljakutseid.

Eetris alates 08.06

Ohver

Šoti minisari. Leinav ema postitab internetti andmed mehe kohta, kes tema arvates tappis 14 aastat tagasi tema poja. Väidetavat mõrvarit rünnatakse ja ema läheb tõendamata süüdistuste eest kohtu alla.

Eetris alates 13.06

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Foxcatcher

Olümpiavõitjatest vennad Mark ja Dave Schultz liituvad multimiljonär Du Ponti maadlemistiimiga Foxcatcher, et valmistuda 1988. aasta Souli olümpiamängudeks. Meeste keerulised suhted viivad aga ootamatu lõpptulemuseni.

Vaatan lähemalt

Nemad

Halloweeniks verdtarretavat vaheldust otsivad tudengid külastavad kummituste maja, kus saavad aga tõeliselt surmava hirmuetenduse osaliseks.

Vaatan lähemalt

Blinky Bill

Seiklushimuline koaalapoiss rändab isa otsides läbi Austraalia metsiku ja ohtliku looduse.

Vaatan lähemalt

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.