TV Uudised

TV Uudised

SUVE ALGUS JALGPALLI JA SUME FESTIVALIGA

Suvi saab hoo sisse jalgpalli EMi otseülekannetega, millele saad kaasa elada nii kodus, suvilas kui ka ringi reisides.
2.–3. juulil saab Inspira kanalil nautida SUME festivali otseülekandeid.

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

UUED HBO SARJAD JA FILMID

Valikusse kuulub kõikjal maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Väike trummitüdruk

Palestiina palgamõrtsukas on võtnud sihikule Iisraeli tuntud elanikud. Iisraellased palkavad inglannast näitleja, kes peab palgamõrtsuka terrorirühmitusse sisse imbuma. Selleks, et üha ohtlikumast missioonist eluga välja tulla, peab ta mängu panema kõik oma näitlejaoskused.

Vaatan lähemalt

Rulanaised

2. hooaeg

Hoogne komöödiasari nutikate noorte naiste sõprusest, suhetest ja identiteediküsimustest New Yorgi meestekeskses rulamaailmas.

Vaatan lähemalt

Nädala kokkuvõte John Oliveriga

John Oliver on üks viimaste aastate vaimukamaid saatejuhte. HBO kanalis heidab ta igal nädalal pilgu sotsiaalsetele, poliitilistele ja eksistentsiaalsetele probleemidele nii USAs kui ka mujal maailmas.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

Inspira
Inspira

SUME FESTIVAL INSPIRA EKRAANIL!

2.–3. juulil toimub Noblessneri sadamalinnakus esmakordselt SUME muusikafestival. Lavalaudadele astuvad näiteks Trad.Attack!, NOËP, Ewert and The Two Dragons, Liis Lemsalu jpm artistid. Naudi pealava otseülekandeid Inspira kanalis!

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Südamesell

Hugh Knight on edukas südamekirurg. Ta on võluv ja eksimatu elunautija, kes usub tõsimeeli, et tänu oma andekusele ei pea ta reegleid järgima. Aga ta eksib rängalt. Pärast musta nimekirja sattumist tuleb tal naasta oma kodulinna Whyhope’i, kus ta alustab tööd perearstina.

Tööpäeviti kell 19.00

Pagasita reisil

Saatesari viib vaatajad Ladina-Ameerika, Lähis-Ida ja Aafrika põnevatesse sihtkohtadesse, kus on võimalik avastada iidseid traditsioone, külastada tuntud vaatamisväärsusi, õppida tundma kohalikku elu, käsitööd ja maitseid ning nautida jalustrabavaid vaateid.

Reedeti kell 17.00

Aeglane põlemine

Populaarse taskuhäälingu põhial loodud seriaalis uurib Leon Neyfakh lähiajaloo veidraid allhoovusi ja unustatud tegelasi, tuues paralleele tänapäeva poliitikamaastikuga.

Eetris 27.06

Kondor

Telesarjas jälgitakse CIA analüütikut Joe Turnerit, kes avastab juhuslikult vandenõu, mis ähvardab miljonite inimeste elusid.

Eetris 29.06

Suur toidutööstus

Greta Georgesi uurib, mida on vaja selleks, et valmistada, hallata ja liigutada tohutuid toidukoguseid. Ta reisib kõikjal maailmas ning tutvustab vaatajatele kõikvõimalike ürituste telgitaguseid alates Hispaanias toimuvast paellavõistlusest ja päevas 80 000 inimest toitvast tasuta köögist Punjabis, kuni 1400 külalisega pulmani Singapuris.

Eetris 30.06

Liimist lahti

Sammy Cooper on rikas Londoni koduperenaine, kes on 1980ndate lõpus sunnitud naasma kodulinna Newcastle’isse Austraalias. Seal peab ta silmitsi seisma oma minevikuga ja sündmustega, mille tõttu ta teismelisena linnast pages.

Eetris 11.07

Süütud

Poolas töötav Prantsuse Punase Risti arst Mathilde Beaulieu saab 1945. aasta detsembris katoliku nunnakloostrilt kummalise abipalve. Mathilde soostub kannatajaid aitama, kuid seda nunnade nõudmisel vaid range saladuskatte all. Kohapeal selgub, et lapseootel on seitse kloostriõde, kellest nii mõnedki kindlameelselt abist keelduvad. Tõsielulistel sündmustel põhinev draama „Süütud“ jutustab sõja tahust, millest ajalooõpikud ei kirjuta.

Eetris 30.06

Gloria Mundi

Perekond koguneb Marseille’s väikse Gloria sünnipäeva tähistama. Püüdes ots otsaga kokku tulla, taaselustavad nad suhte Gloria endisest vangist vanaisaga. Film oli 76. Veneetsia rahvusvahelisel filmifestivalil üks Kuldlõvi nominentidest ning Ariane Ascaride võitis festivalil parima naisnäitleja Volpi karika.

Eetris 07.07

Saksa arst

On 1960. aasta. Argentina perekond, kelle tütar Lilith ei kasva piisavalt, tutvub sakslasest arstiga. Lahke doktor lubab last hormoonide abil ravima hakata. Perekonnal pole õrna aimugi, et pealtnäha karismaatilise ja elegantse mehe näol on tegu Argentinasse põgenenud „Surmaingel“ Josef Mengelega – kurikuulsaima koonduslaagrite arstiga, kes tegi Auschwitzis juutide peal kohutavaid eksperimente …

Eetris 13.07

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Alita: Sõjaingel

Mitmesaja aasta kaugusel tulevikus leiab küberarst Ido Raudlinna prügimäelt teadvuseta küborgi Alita. Ärgates ei mäleta Alita midagi oma minevikust ega teda ümbritsevast maailmast. Ido püüab tüdrukut kaitsta tolle salapärase mineviku eest, samas kui Alita uus sõber Hugo pakub abi kadunud mälestuste taastamiseks.

Vaatan lähemalt

Päike südames

Isabelle on keskealine lahutatud kunstnik, kes kohtub harva tütrega ja kelle eksmees püüab tulutult kunagist armuleeki uuesti lõkkele puhuda. Isabelle'il kavaleridest puudust pole, kuid kahjuks satuvad ta teele vaid abielumehed. Vaatamata kõigele ei kaota Isabelle lootust, et leiab viimaks ometi tõelise armastuse.

Vaatan lähemalt

Lubadus koidikul

Lapsepõlv Poolas, noorukiiga Nizzas, tudengiaastad Pariisis ja karm piloodikoolitus II maailmasõja ajal: see on tragikomöödia ühe kuulsaima prantsuse romaanikirjaniku Romain Gary tundelisest elust.

Vaatan lähemalt

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.