TV Uudised

TV Uudised

Olümpiamängud on inimvõimete vaatemäng

23. juulist 8. augustini saad Kanal 2 ja Kanal 12 vahendusel osa Tokyo suveolümpiamängudest. Telia TV-ga naudid olümpiaelamust ükskõik millal, ükskõik millises seadmes.

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

KÕRGEIMA IMDb REITINGUGA HBO SARJAD

Relvavennad

IMDb reiting 9,4

Nad olid tavalised mehed, kes sattusid keset ajaloo suurimat relvastatud kokkupõrget. Ajal kui terve maailm hoidis hinge kinni, leidsid nad kõige rohkem jõudu üksteisest.

Vaatan lähemalt

Troonide mäng

IMDb reiting 9,3

"Troonide mäng" on menuka raamatusarja põhjal valminud suurejooneline lugu reeturlikkusest ja aust Westerose mandril, kus suved ja talved võivad kesta aastaid ning võimuiha on ainus, mis jääv.

Vaatan lähemalt

Võrgustik

IMDb reiting 9,3

Üdini realistlik HBO sari jälgib ulatuslikku uimasti- ja mõrvajuurdlust Baltimore'is. Vaatajate ees avaneb maailm, kus heal ja halval pole alati lihtne teha vahet ning raskete valikutega on silmitsi nii kurjategijad kui võimuesindajad.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira
Inspira

Suve suursündmused Inspiras

Inspira pakub oma vaatajatele ka suvel palju põnevaid otseülekandeid. Näiteks augustis kutsume osa saama Arvamusfestivalist ja Simple Sessionist, aga ka suurejoonelisest Anne Veski kontserdist.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Kondor

Telesarja „KONDOR“ keskmes on CIA analüütik Joe Turner, kes avastab juhuslikult vandenõu, mis ähvardab miljonite inimeste elusid. Joe on alati oma tööga vastuolus olnud, ent kui tema avastus toob kaasa kõigi tema kontorikaaslaste surma ning sunnib teda põgenema, muutuvad teoreetilised pinged liigagi reaalseteks moraalseteks dilemmadeks. Uskumatu surve all peab Joe ennast ja oma suutlikkust ümber hindama, et tõele jälile jõuda ning päästa miljonite inimeste elu.

Tööpäeviti kell 20.00

Rändajad

Sadu aastaid tulevikus elavad inimesed leiavad viisi, kuidas teadvust ajas tagasi 21. sajandisse saata. "Rändajad" asuvad elama võõrast elu, et üritada inimkonda kohutavast tulevikust päästa.

Tööpäeviti kell 16.00

Suurbritanniat avastades

„Suurbritanniat avastades“ on pühendatud Suurbritannia maastikele – nende ajaloole, kultuurile ja traditsioonidele – ning vaatleb lähemalt brittide armuafääri oma minevikuga. Maureen Lipman ja Larry Lamb uurivad nii seda, mis teeb Briti pärandi nii suurepäraseks, kui seda, mis võib selle säilimise ohtu panna. 12 osast koosnevas sarjas liitub nendega ka Michael Buerk, kes taaskülastab kauneid paiku, mida ta väisas noore reporterina rohkem kui 40 aastat tagasi. Sarjas osalevad lisaks Emilia Fox, Don Warrington, Wendy Craig, Peter Davison, Mica Paris ja Bill Paterson, kes kõik aitavad kokku panna tõelist pilti „briti” olemusest.

Eetris alates 25.07

Gröönimaa maitsed

Lõputult energiline kokk Chris Coubrough leiab rikkalikult uut inspiratsiooni põneval gastronoomilisel rännakul mööda Gröönimaa kauneid radu. Jätkusuutlike huvidega Chris otsib välja kõige looduslikumad Gröönimaa toorained ning valmistab sööki üllatavalt mitmekülgsetest ja maitsvatest kohalikest toiduainetest.

Eetris alates 29.07

Kreeka Patricia Vasosega

Kreeka-ameerika päritolu kokk Patricia Vasos kutsub vaatajad kaasa energilisele, tegevusterohkele, lõbusale ja haruldasele teekonnale läbi Kreeka toidu ja kultuuri. Patricia, kelle eesmärk on tõestada, et Kreeka toit on midagi palju enamat kui moussaka ja tzatziki, valmistab rabava vaatega väliköökides mahlakaid roogi ning pakub meile kõigile inspiratsiooni oma igapäevatoitudesse kreekaliku maitse lisamiseks. Seejärel serveerib ta neid hõrgutisi ülimaks maitsmistestiks oma perele, sõpradele ja möödujaile tänavalt.

Eetris alates 04.08

Tõrges pubiomanik

Kui pubi püsiklient Räpane Harry pärast mitut vanglas veedetud aastat taas välja ilmub, peab Romesh silmitsi seisma tõsiasjaga, et täpselt nagu tema isa ahistati kunagi verbaalselt, kiusatakse nüüd nii teda kui ka tema poega Charlie‘t.

Eetris alates 09.08

Prooviesinemine

Anna Bronsky on muusikakeskkooli viiuliõpetaja. Hoolimata kõigi teiste õpetajate vastuseisust surub Anna läbi uue õpilase Alexanderi kooli vastuvõtmise, sest näeb temas märkimisväärset talenti. Ta pühendub täielikult Alexanderi vaheeksamiks ettevalmistamisele, jättes samal ajal hooletusse oma pere – nii oma abikaasa Philippe kui poja Jonase, kelle ta paneb oma uue õpilasega võistlema. Eksamipäeval võtavad asjad traagilise pöörde.

Eetris 21.07

Prints Laviin

Kaks maanteeameti töötajat otsustavad oma suve veeta linnamelust eemal täiesti üksluises ja inimtühjas piirkonnas, et värvida teedele jooni ning paigaldada teeäärseid poste. Peagi selgub, et nädalast nädalasse vaid ühte ja sama nägu nähes võib iga väiksemgi esile kerkinud probleem kahe mehe vahel pingeid tekitada, mis juba nii kergelt alaneda ei taha. Nende eest põgenemine võib osutuda oodatust keerulisemaks.

Eetris 31.07

Kohvik nimega „Koht“

Salapärane mees istub iga päev sama restorani samas lauas ja lubab täita oma külaliste suurimad soovid. Vastusooviks küsib ta neilt selle eest teatud teeneid. Mida on inimesed valmis oma soovide täitumiseks tegema?

Eetris 04.08

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Vari pilvedes

Plahvatusohtlik sõjamärul naissoost hävituslendurist, kes peab II maailmasõja ajal B-17 pommitajaga ülisalajasi dokumente transportima. Pardameeskond on naise ja tema salajase lasti suhtes umbusklik, kuid just siis märgatakse pilvedes varju... Kas see on Jaapani hävitaja või midagi veelgi hirmsamat?

Vaatan lähemalt

Raamatupood

1959. aastal otsustab vaba hingega lesk Florence Green avada Ida-Inglismaa väikeses linnakeses raamatupoe. Söakas naine seisab silmitsi kohalike halastamatu vastuseisuga.

Vaatan lähemalt

Püha müristus

Kirjutamiskrambis kirjanik läheb spiritisti seansile, kus meedium kutsub kogemata välja mehe varalahkunud naise vaimu. Saatuse keerdkäik paiskab kirjaniku aga keerulisse armukolmnurka, sest ta on juba viis aastat abielus olnud uue naisega.

Vaatan lähemalt

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.