TV Uudised

TV Uudised

INSPIRA SÜNNIPÄEV ELINA NECHAYEVA EKSKLUSIIVKONTSERDIGA!

Hip-hip-hurraa! 23. jaanuaril saab Telia enda telekanal Inspira üheaastaseks. Tähista seda koos meiega ja naudi kell 19.00 Elina Nechayeva eksklusiivkontserdi ülekannet.

TOP filmid SISULEIDJAS

UUED FILMID SISULEIDJAS

SISULEIDJAS lõppemas

Inspira
Inspira

23. jaanuaril esimest sünnipäeva tähistav Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad. Kogu Inspira programm on kõigile kasutajatele tasuta järelvaadatav.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

INSPIRA SÜNNIPÄEVAKONTSERT

INSPIRA SÜNNIPÄEVAKONTSERT

Aeg tähistada! 23. jaanuaril saab Telia enda telekanal Inspira üheaastaseks. Sünnipäevamelust saad osa kell 19.00, mil näitame ülekannet Elina Nechayeva eksklusiivkontserdist.

Eetris 23.01 kell 19.00

BRITI PARIM PAGAR

BRITI PARIM PAGAR

Kuulsas valges telgis liituvad Sandi Toksvigi ja Noel Fieldinguga 12 parimat Briti amatöörpagarit. Nende kõigi ühine eesmärk on avaldada muljet kohtunikele Paul Hollywoodile ja Prue Leithile.

Eetris alates 12.01

EDINBURGHI LOOMAAIAS

EDINBURGHI LOOMAAIAS

Edinburghi loomaaeda ja selle sõsarettevõtet Highland Wildlife Park külastab aastas üle miljoni inimese. Saatesari näitab 365 päeval aastas enam kui 1000 looma eest hoolitseva töötajaskonna väljakutseid ja rõõme.

Eetris alates 17.01

VALIK FILME INSPIRAS

KOMMUUN

Vabameelsed intellektuaalid Erik ja Anna otsustavad päranduseks saadud Kopenhaageni eliitlinnaosas asuvasse hirmsuurde villasse kommuuni rajada. See on sõprus, armastus ja kokkuhoidmisetunne koos ühe katuse all, kuni meeletu armastuslugu paneb kogu kommuuni ja selle elanikud proovile.

Eetris 13.01

KUUVALGUS

„Kuuvalgus” jälgib Miami karmis naabruskonnas elava mustanahalise noormehe katsumusi maailmas oma koha leidmisel. Murrangulise kinoteosena on „Kuuvalgus” üheaegselt nii elav portree tänapäeva afroameeriklaste elust kui ka sügavalt isiklik lugu isiksusest, perekonnast, sõprusest ja armastusest.

Eetris 21.01

RUUT

Intrigeeriv ja vaimukas draamakomöödia, mis võitis Cannes’is Kuldse Palmioksa ja kandideeris nii võõrkeelse filmi Oscarile kui Kuldgloobusele. Kunstimuuseumi kuraator Christian korraldab uut kunstiprojekti, mis räägib inimlikkusest ja empaatiast. Ent siis langeb ta ise varguse ohvriks, jäädes ilma oma rahakotist ning telefonist …

Eetris 28.01

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.