TV Uudised

TV Uudised

„R2 Aastahiti“ otseülekanne Inspiras

Eesti suurima muusikaküsitluse „R2 Aastahitt“ finaali näed 30. detsembril algusega kell 19.00 otse Inspira kanalist! Hääleta oma lemmikute poolt enne saate algust veebilehel aastahitt.ee või ülekande ajal telefonitsi. Just sinu hääl võib otsustada võitja!

“R2 Aastahiti” kontserti saate nautida ka Kultuurikatlas. Piletid müügil Piletilevis.

Vaatan ülekannet
Inspira
Inspira

Jõulunädal Inspiras.

Jõulunädal toob Inspira ekraanile valiku kodumaiste artistide kontsertsalvestusi. 20.12–26.12 saad kaasa elada näiteks NOËPi, Liis Lemsalu, Trad.Attack!-i, Elina Nechayeva, Gram of Funi ja paljude teiste artistide kontsertidele. Täpsema ülevaate leiad telekavast.

Vaatan lähemalt
Inspiras võib seoses otseülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.
Joulud

Jõulufilmid Sisuleidjas

Mõnusa pühademeeleolu loomiseks oleme Sisuleidjasse jõulude nimelisse kataloogi kokku kogunud suure hulga jõulufilme.

Valikust leiad näiteks „Eia jõulud Tondikakul", „Paksmagu", „Grinch" ja muidugi igihaljad klassikud „Üksinda kodus" ning „Visa Hing".

Tutvun filmivalikuga
Inspira

kaminakanal

Ka sel aastal aitab pühademeeleolu luua kaminakanal.

Vali taustaks mõnus lõkke praksumine või jõulumuusika. Lummava pildi nautimiseks mine kanalinimekirja algusesse.

UUED FILMID SISULEIDJAS

TOP filmid videolaenutuses eelmisel kuul

Videolaenutuses lõppemas

UUED SARJAD HBO-s

Ja ongi käes …

Draamakomöödias avastavad menusarja „Seks ja linn” nüüdseks juba 50ndatesse eluaastatesse jõudnud tegelased Carrie Bradshaw, Miranda Hobbs ja Charlotte York elu ja sõpruse lõputuid keerdkäike.

Vaatan lähemalt

Jõuluvana firma

Põhjapoolusel jõuluvana töökojas elav päkapikk unistab sellest, et kunagi ise jõuluvanaks saada.

Vaatan lähemalt

Aiakujundajad

Uus tõsielul põhinev krimidraama, mis jutustab loo Briti avalikkust raputanud topeltmõrvast. Pehme loomuga Susan ning tema abikaasa Christopher otsustavad tappa Susani vanemad Williami ja Patricia ning matta nad nende enda tagaaaeda ...

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Vaikimise pakt

Jahimehe elu seljataha jätnud Rayburn elab looduse rüpes rahulikku elu, kuni ta kaasatakse sarimõrtsuka tabamiseks ohtlikku kassi-hiire mängu.

Vaatan lähemalt

Arhiiv

Aasta on 2038 ja George Almore arendab inimmõistusega võrdse tehisintellekti uusimat prototüüpi. Viimane etapp on aga kõige riskantsem, kuna George peab iga hinna eest varjama oma suurt saladust: ta loodab tehisintellekti abil oma surnud naist ellu äratada.

Lase tal minna

Endine šerif George on aastaid koos naise Margaretiga oma varalahkunud poega leinanud. Kui äkitselt kaob neil ühendus poja ainukese lapse Jimmyga, otsustavad vanavanemad minna teda võõrasisa ohtliku pere küüsist päästma.

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.