TV Uudised

TV Uudised

9 Emmyga pärjatud komöödiasari Inspiras

Telia TV sügishooaeg toob nii nalja ja naeru kui mõtlemapanevaid filmielamusi. 2. septembrist näeb Inspira kanalis hittsarja „Schitt’s Creek“, mille viimane hooaeg tegi Emmyde jagamisel komöödiaauhindade seas puhta töö. Samuti lisandub Telia TV-sse noore Eesti režissööri German Golubi linateos „Mu kallid laibad“, mis võitis mullu tudengifilmide Oscari.

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

UUED DOKUMENTAALSARJAD HBO-s

30-meetrine laine

Kuueosalises dokumentaalsarjas vaadeldakse surfipioneeri Garrett McNamara kümne aasta pikkust teekonda oma pöörase unistuse suunas: ta tahab surfata 30 meetri kõrgusel lainel. See rännak muudab järsult ta enda elu, spordiala ning Portugali väikest kaluriküla nimega Nazaré.

Vaatan lähemalt

Obama: teel täiuslikuma liidu poole

HBO kolmeosaline dokumentaalsari kajastab Barack Obama isiklikku ja poliitilist teekonda USA presidendi ametipostini, mille taustal rullub lahti riigi rassiline ajalugu.

Vaatan lähemalt

Väikelinna uudised: Pahrumpi telejaam KPVM

Dokumentaalsari näitab, kuidas tegutseb Nevada osariigi väikese kõrbelinna Pahrumpi erakanal, kus leidub värvikaid tegelasi nii kaamerate ees kui ka taga.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspiras võib seoses spordiülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.
Inspira
Inspira

Sügis toob Inspirasse palju uut ja põnevat! Eetrisse jõuab mullu rekordilise 7 Emmyga pärjatud komöödiasari „Schitt’s Creek“, tulekul on uued Inspira omatoodanguna valmivad reisisaated ning kaasahaarav Telia Open CS:GO e-spordi turniir.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Schitt’s Creek

Kui ropprikas videopoemagnaat Johnny Rose, tema seebikastaarist abikaasa Moira ja nende kaks last – ülihipsterlik poeg David ja seltskonnatähest tütar Alexis – äkitselt pankrotistuvad, on nad sunnitud elama väikeses masendavas linnakeses, mille nad kunagi nalja pärast ostsid. Hellitatud elu selja taha jätnuna tuleb neil seista silmitsi oma uusvaesusega ja avastada, mida tähendab olla perekond.

Eetris alates 02.09

Miks naised tapavad?

Musta komöödiasarja uue hooaja tegevus toimub 1949. aastal. Sarja uuel peategelasel Alma Fillcotil on glamuursed unistused ja suur soov liituda kohaliku eksklusiivse aiandusklubiga, kuid kõik tema pingutused on ohus, kui ta avastab oma abikaasa šokeeriva saladuse.

Eetris alates 04.09

Jää

„Jää“ on mõjus krimidraama, mis jälgib rahvusvahelises teemandiäris tegutseva Greeni perekonna tegemisi hea ja kurja piirimail.

Eetris alates 30.08

Kõige valjem hääl

Värskelt CNBC juhi kohalt vallandatud Roger Ailes ühendab jõud meediamagnaat Rupert Murdochiga, et luua konservatiivsete vaadetega kaabeltelevisiooni uudistekanal Fox News Channel. Konkurentide edestamise nimel palavalt töötades peab Roger tegema mõeldamatut – saama terve telekanali eetrisse vaid kuue kuuga.

Eetris alates 31.08

Neli pulma ja matus

Neli ameeriklasest sõpra saavad Londonis toimuvas muinasjutulises pulmas taas kokku. Ent pärast altari ees paljastunud pommuudist paiskuvad nende elud kaosesse ning nad peavad üle elama romantikat ja südamevalu täis tormilise aasta. Ning loomulikult toimub neli pulma ... ja üks matus.

Eetris alates 01.09

Juurdlus

Kui Kopenhaageni politsei mõrvaosakonna juht Jens Møller hommikusele infotunnile tuleb, teavitab üks uurija teda kummalisest juhtumist: kaduma on läinud isetehtud allveelaev, pardal allveelaeva leiutaja ja rootslasest naisajakirjanik. Haarav ja tõestisündinud lugu, mille autor on Oscarile kandideerinud stsenarist ja režissöör Tobias Lindholm.

Eetris alates 02.09

Brassic

Parimad sõbrad Vinnie, Dylan, Ashley, Cardi, Tommo ja JJ on läbi kolme aastakümne narkootikumidega kaubelnud, pettustega tegelenud ja karistamatult lustinud, arvates, et pääsevad alati kõigest puhta nahaga. Nende õnn saab otsa, kui nad satuvad kuritegeliku raskekaallase Terence McCanni teele.

Eetris alates 03.09

Pembrokeshire’i mõrvad

Hiljuti ametisse astunud Dyfed-Powysi kriminaalpolitsei asejuht uurija Steve Wilkins otsustab uuesti avada 1980. aastatel toimunud lahendamata juhtumi, mida kohalikud kutsuvad kallasraja mõrvadeks. Asitõendite põhjal hakkab ta arvama, et peamine kahtlusalune, mees nimega John William Cooper, vastutab ka teise topeltmõrva eest. Kuna Cooper on vanglast vabanemas, järgneb tõendite kogumisel võidujooks ajaga.

Eetris alates 05.09

Pühapäevalõuna

Uus lustakas komöödia, mis jälgib erilise pere uut traditsiooni. Pärast seda, kui pereisa Tauno saab pensionile jäädes südameataki, mõistab ta äkitselt elu haprust ja otsustab parandada suhteid oma täiskasvanud lastega. Kuigi lapsed arvavad, et isa on sellega vähemalt 20 aastat hiljaks jäänud, kogunetakse siiski igal pühapäeval Tauno poole lõunasöögile.

Eetris alates 05.09

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

Downton Abbey

Viieteistkümne Emmyga pärjatud ülipopulaarne briti kostüümidraama, mis järgib Crawley aadliperekonna ja nende teenijate värvikat elu 20. sajandi alguse Inglismaal.

Vaatan lähemalt

Kena vaikne kohake

Närvekõditav lugu perekonnast, mille liikmed üritavad postapokalüptilises maailmas ellu jääda, peites end erakordselt tundliku kuulmismeelega koletiste eest.

Vaatan lähemalt

Klassikokkutulek 3: Ristiisad

Triloogia viimane osa on pöörane lõppsirge, kus häbenemiseks pole aega ning risti ei lööda ette mitte millegi ees. Nagu ikka, on kolmel parimal sõbral Mardil, Andresel ja Toomasel pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele kui filmisõbra vabale ajale.

Vaatan lähemalt

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.