TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

UUED HBO SARJAD JA FILMID

Valikusse kuulub kõikjal maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

ALLEN VERSUS FARROW

Dokumentaalsari uurib Woody Allenit puudutavaid seksuaalse ahistamise süüdistusi, samuti käsitletakse süüdistustele järgnenud laste hooldusõiguste protsessi ning Alleni suhet tema endise elukaaslase Mia Farrow adopteeritud tütre Soon-Yiga.

Vaatan lähemalt

ENNEOLEMATUD

Põnev fantaasiaseriaal viib meid 19. sajandi lõpu viktoriaanlikku Londonisse, kus grupp naisi avastab ühel hetkel, et neil on ebaloomulikud võimed. Sellest hargneb lugu, kus tegutsevad halastamatud vaenlased ning püstitatakse missioon, mis võib muuta kogu maailma.

Vaatan lähemalt

EASTTOWNI MARE

Lühisari, kus peaosa mängib Kate Winslet. Pennsylvania väikelinna detektiiv Mare Sheehan hakkab uurima kohalikku mõrva, püüdes samal ajal hoida oma elu koost lagunemast.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

Inspiras võib seoses spordiülekannetega olla muutusi. Palume jälgida kava.
Inspira
Inspira

Inspiras näed mitmete Kuldgloobuste ja Emmydega pärjatud düstoopiaseriaali „Teenijanna lugu” neljanda hooaja teleesilinastust! Naiste võitlusele Gileadi totalitaarse režiimiga saad kaasa elada alates 30. aprillist.

Vaatan lähemalt

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Fotografiska

FOTOGRAFISKA JUTUD

Sari, kus vesteldakse ajakohastel teemadel. Arutelud, mis avavad uusi perspektiive ja inspireerivad kaasa mõtlema.

Laupäeviti 16.00

Vaatan lähemalt

SUURED KESKVAKSALID

Seriaal kutsub vaatajaid avastama maailmakuulsate transpordisõlmede nagu New York, Mumbai, Kairo ja Vladivostok keskseid raudteejaamasid. Lisaks kaasahaaravatele ajalooülevaadetele ja peidetud aarete tutvustamisele toimuvad põnevad kohtumised tegelastega, kes annavad jaamadele ja neid ümbritsevatele linnadele nende elurütmi.

Eetris alates 02.05

HALT & CATCH FIRE

Draamaseriaali 1. hooaeg keskendub 1980. aastate arvutitööstuse arengule Texase osariigi Silicon Prairie’ks nimetatud piirkonnas, kus kehtis vaid üks arusaam: kui sa midagi leiutad, leiutab keegi teine kohe sarnase seadme, mis on sinu omast parem, kiirem ja odavam.

Eetris alates 26.04

VIIS MAGAMISTUBA

Viis erineva taustaga inimest kohtuvad pulmas vallaliste lauas. Neil kõigil pole probleeme mitte ainult suhetega, vaid ka kinnisvaraga. Pulmapeol üksteisega lähemalt tutvudes jõuavad nad lahenduseni: miks mitte jõud ühendada ja koos maja osta? See esmapilgul hullumeelne mõte hakkab idanema ning enne kui nad arugi saavad, on nad ühe viie magamistoaga maja oksjonil ...

Eetris alates 04.05

LA GARÇONNE

Tormiliste kahekümnendate Pariisis toimuv „La Garçonne“ jälgib Louise Kerlaci tegemisi, kes on tunnistajaks sellele, kuidas valitsuse agendid tapavad ta peretuttava ning lavastavad tema selles süüdi. Selleks, et ennast võimude eest varjata ning ise mõrva uurima hakata, otsustab Louise oma venna identiteeti kasutades politseijõududega liituda.

Eetris alates 02.05

ESILEEDID

Kuueosaline dokumentaalsari räägib USA esileedide eludest, portreteerides Michelle Obamat, Jackie Kennedyt, Nancy Reaganit, Eleanor Roosevelti, Lady Bird Johnsonit ja Hillary Rodham Clintonit. Süvaintervjuude, haruldaste arhiivikaadrite ja taaslavastuste abil näidatakse, kuidas Valges Majas veedetud aeg esileedisid mõjutas ning millist rolli mängisid nad USA ja maailma ajaloo kujundamisel.

Eetris alates 02.05

VALGUS OOKEANIDE VAHEL

Sõjast Austraaliasse naastes asub Tom tööle majakavahina üksildasel kaljusaarel, kuhu peagi kolib ka Tomi nooruke kaasa Isabel. Neil ei õnnestu kuidagi omavahel lapsi saada ning kui ühel päeval toob meri paadiga kaldale nutva imiku, otsustab naine lapse endale võtta. Pärast mandrile naasmist hakkavad aga ilmnema lapse päritoluga seotud ootamatud asjaolud ...

Eetris 30.04

KOSMOS MEIE VAHEL

Romantiline seiklusdraama. Kosmosesüstik lendab Marsi asustamise missioonile. Pärast starti selgub, et üks naisastronautidest ootab last. Ema sureb, kuid tema pojast Gardnerist saab esimene Marsil sündinud inimene. 16aastaseks saades reisib teadlaste üles kasvatatud Gardner Maale, leiab endale sõbratari ning püüab oma isa üles otsida.

Eetris 07.05

HEDI

Tuneesia draamafilm, mis võitis 66. Berliini filmifestivalil parima meesnäitleja Kuldkaru auhinna. Film jutustab võimuka ema poolt allasurutud noormehest Hedist, kes peab otsustama talle ema poolt pealesurutud pruudi ja iseenda väljavalitu vahel. Nädal enne ema poolt korraldatud pulmi, kohtub Hedi Rimiga, kellega ta alustab kirglikku suhet. Hedil on vaja langetada raske otsus: kas leppida keskpärase abieluga või järgida oma südant.

Eetris 12.05

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

UUED GO3 FILM SARJAD JA FILMID

BLADE RUNNER 2049

Kultusliku ulmefilmi „Blade Runner“ palavalt oodatud järg, mille tegevus toimub 30 aastat pärast esimese filmi sündmusi. Androidide jahtija politseinik K avastab kaua varjul olnud saladuse, mis võib ühiskonda veelgi suuremasse kaosesse paisata. Selleks, et inimeste ja androidide vahelist sõda ära hoida, otsustab K üles otsida 30 aastat kadunud olnud Rick Deckardi.

Vaatan lähemalt

ANNIE

Oscari nominent Quvenzhané Wallis kehastab kasuperes sirguvat Annie´t, kelle elu kurja võõrasema juures pole just meelakkumine, Kõik muutub, kui New Yorgi linnapeaks kandideeriv ärimagnaat Will Stacks otsustab võtta Annie valimiskampaania raames enda juurde elama. Stacks usub, et ta on tüdruku kaitseingel, aga Annie enesekindel loomus ning rõõmsameelne ellusuhtumine muudavad hoopis mehe elu.

Vaatan lähemalt

PÄRAST MAAILMALÕPPU

Legendaarne väejuht Cypher Raige suundub koos poja Kitaiga missioonile inimeste poolt hüljatud ja eluohtlikuks muutunud planeedile Maa. Teel juhtub õnnetus ning nad on sunnitud tegema hädamaandumise. Kuna isa on tõsiselt haavatud, peab poeg ette võtma ohtliku teekonna, et neile abi kutsuda.

Vaatan lähemalt

TOP 6 eelmisel kuul

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.