TV Uudised

TV Uudised

LEIA OSCARIFILMID TELIA TV-ST

10. veebruaril jagati taas Oscareid! Möödunud aasta hinnatuimad filmid leiad Telia Sisuleidjast.

OSCARI FILMID

TOP FILMID VIDEOLAENUTUSES

UUED FILMID VIDEOLAENUTUSES

Videolaenutuses lõppemas

UUED HBO SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

McMiljonid

1. hooaeg

Põnev tõsielul põhinev sari sellest, kuidas kuritegelik geenius Onu Jerry aastatel 1989-2001 McDonaldsilt ülipopulaarse Monopoli reklaammänguga miljoneid dollareid välja pettis.

Vaatan lähemalt

Kõrge lend

4. hooaeg

Nutikas sari sõbralikust Brooklyni kanepimüüjast, kelle klientide hulgas on palju omanäolisi tegelasi. Vaata, millist elu elavad kanepimüüja kliendid, kelle neuroosid on sama mitmekesised nagu linn ise.

Vaatan lähemalt

Vastulöök

7. hooaeg

„Vastulöök“ on tagasi. Sektsioon 20 vastuastumisest viimasele vaenlasele on möödas 2 aastat. Maailma kõige võimekam salajane luureprogramm tuleb aga taas ellu kutsuda, et kätte saada kurikuulus terrorist.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira

Valik sarju Inspiras

Antarktika 200. Bellingshauseni jälgedes

Kümneosaline seikluslik-populaarteaduslik sari, millega tähistatakse 200 aasta möödumist Antarktika mandri avastamisest Saaremaal sündinud baltisakslasest Vene admirali Fabian Gottlieb von Bellingshauseni poolt.

Tooge jupats

Mustas komöödias üritab Nevadast pärit palgamõrvar Miles Daly (Chris O'Dowd) saada Hollywoodi filmiprodutsendiks, et jätta maha oma kriminaalne minevik ja võita tagasi oma perekonna poolehoid.

Teenijanna lugu

Terrorirünnaku käigus tapetakse Ameerika Ühendriikide president ja enamik Kongressi liikmetest. Valitsus on ametist kõrvaldatud ja võimu on võtnud üle rõhuv ning ülimat kontrolli rakendav Gileadi Vabariik.

Valik Inspirasse tulevaid filme

Kahtlus

On aasta 1964 St. Nicholase koolis Bronxis. Karismaatiline kirikuõpetaja Isa Flynn (Oscari-võitja Philip Seymour Hoffman) püüab murda kooli elu määravaid kivistunud tavasid, mida on aastaid läbi raudse hirmuvalitsuse kaitsnud kooli direktriss, konservatiivne õde Aloysius Beauvier (kahekordne Oscari-võitja Meryl Streep).

Veri hakkab voolama

See on lugu mehest nimega Daniel Plainview (Daniel Day-Lewis), kellest saab tänu visale tööle ja halastamatule sihikindlusele kardetud naftamagnaat. Kui Plainview saab vihje väikelinnast, mille all maapinnas peitub terve naftaookean, sõidab ta koos poja H.W.-ga (Dillon Freasier) kohe Little Bostonisse.

Kui lapsuke kaob...

Iga päev teatatakse Ameerikas 2000 lapse kadumisest. Käesolev on üks sellistest juhtumitest. Kui Bostoni äärelinnas Dorchesteris kaob 4-aastane Amanda McCready, ajab see ärevile kogu ümbruskonna. Kui politsei mingeid niidiotsi leida ei suuda, pöörduvad tüdruku tädi ja onu kohalike eradetektiivide Patrick Kenzie (Casey Affleck) ja Angie Gennaro (Michelle Monaghan) poole.

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.