TV Uudised

TV Uudised

SEIKLUSLIK SÜGIS TELEEKRAANIL

Inspira lisab sügisesse põnevust ja kirkaid värve. Pahelisest glamuurist saad osa menuksarja „Las Vegas“ vahendusel, huumoriga vürtsitatud romantikat pakub miniseriaal „Neli pulma ja matus“ ning eestlaste seiklusi kodust kaugel näed dokumentaalsarjas „Ralli läbi Lääne-Aafrika“.

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

Videolaenutuses lõppemas

UUED HBO SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Ameerika kurk

Herschel Greenbaum rändab 1920. aastal Ameerikasse, lootes oma perele paremat elu pakkuda. Ühel päeval kukub ta tehases tööl olles kurgitünni. Kui ta pärast sadat aastat soolvees ligunemist üles ärkab, hakkavad hargnema tragikoomilised sündmused.

Vaatan lähemalt

Kolmas päev

Kolmest üksteisega seotud loost koosnev seriaal jälgib Sami (Jude Law) ja Heleni (Naomi Harris) teekondi Londonis ja ühel Briti ranniku lähedal asuval müstilisel saarel.

Vaatan lähemalt

Hundiharidus

Pärast seda, kui planeet Maa suure sõja tagajärjel hävib, saavad kaks androidi ülesandeks kasvatada inimlapsi ühel salapärasel puutumata planeedil. Usulised erimeelsused ähvardavad üha kasvava inimkoloonia tülli ajada ning androidid mõistavad, et inimeste usu juhtimine on raske ülesanne

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Ralli läbi Lääne-Aafrika

Kuulus Paris-Dakari ralli on viimased 12 aastat toimunud väljaspool Lääne-Aafrikat, kuna piirkond on etniliste pingete tõttu muutunud osalejatele ohtlikuks. Asjaarmastajaid see aga ei heiduta ning ligi 70 eestlast võtavad osa maailma suurimast amatöörrallist Budapest-Bamako.

Neli pulma ja matus

Neli ameeriklasest sõpra saavad Londonis toimuvas muinasjutulises pulmas üle pika aja taas kokku. Ent pärast altari ees paljastunud pommuudist paiskuvad nende elud kaosesse ning nad peavad üle elama romantikat ja südamevalu täis tormilise aasta.

Aeglane põlemine

Populaarse taskuhäälingu põhial loodud seriaalis uurib Leon Neyfakh lähiajaloo veidraid allhoovusi ja unustatud tegelasi, tuues paralleele tänapäeva poliitikamaastikuga

Las Vegas

Selles kiire tempoga seksikas draamasarjas jälgitakse Las Vegase ühe suurima kasiino eliitturvameeskonna tegemisi. Peaosas Oscari ja Kuldgloobuse nominent James Caan.

Päästke mind

Nelson „Nelly“ Rowe’i maailm pöördub pea peale, kui ta arreteeritakse süüdistatuna oma 13-aastase tütre Jody röövimises, kelle olemasolust ta vaevu üldse midagi teab. Jody ema Claire (Suranne Jones) on tema süüs veendunud ning Nellyl ei jää midagi muud üle, kui oma tütre päästmiseks ise tõelist kurikaela otsima hakata.

Ehe toit

Seikleja ja toiduarmastaja Kelly Cox rändab maailmas ringi, otsides planeedi parimaid toite ja nende koostisosi. Põnev teekond viib teda Šotimaale õlut pruulima, Alaskale lõhet püüdma ning Prantsusmaale käsitööjuustu valmistama.

VALIK FILME INSPIRAS

Tähed

„Tähed“ on lugu Poola jalgpallimeeskonna legendaarsest keskväljamängijast Jan Banaśist, kelle löödud värav viis 1973. aastal Poola Inglismaa ees juhtima. Film räägib raskest teest hiilguseni, koos kõigi sellega kaasnevate tõusude ja mõõnadega.

Raadio päevad

Komöödiadraama, mille on kirjutanud ja lavastanud Woody Allen. Film viib meid raadio kuldajastusse, keskendudes ühele tavalisele perekonnale, kus kasvab noorukieas Joe. See pole aga ainult Joe üleskasvamise lugu, vaid lisaks meenutatakse ja tuuakse esile ka tolle ajastu suurimaid raadiotähti.

Perekond Fang

Annie (Nicole Kidman) ja Baxteri (Jason Bateman) vanemad on veidrate performance’ite poolest tuntud tegevuskunstnikud. Ühel päeval teatab politsei Anniele ja Baxterile, et nende ema ja isa on kaduma läinud. Teadmata, kas tegemist võib olla järjekordse trikiga, asuvad Annie ja Baxter oma vanemaid otsima.

SPORDIÜLEKANDED INSPIRAS

Soome hokiliiga

Inspira teeb ülekanded kõikidest Soome meistriliiga hokiklubi JYP mängudest, mille ridades lööb kaasa ka Eesti tuntuim hokimängija Robert Rooba. Esimene ülekanne on eetris juba 02.10 kell 18.30.

WTA tenniseturniirid

Naiste tennise tippsari „WTA Tour“ jätkub täie hooga. Jälgi Anett Kontaveidi mänge Inspira vahendusel.

TV Uudised

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga

Eesti-Läti korvpalliliiga uus hooaeg saab alguse oktoobris ja otseülekandeid näeb otse loomulikult Inspirast. Oktoobri ajakava:

10.10 kell 17.00
TALTECH vs Pärnu Sadam

17.10 kell 17.00
Tartu Ülikool vs BC Kalev/Cramo

24.10 kell 17.00
AVIS UTILITAS Rapla vs Tallinna Kalev/TLÜ

31.10 kell 17.00
BC Kalev/Cramo vs Pärnu Sadam

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

TV uudised: kanalid

Kanalid


Selleks, et saaksid nautida veelgi kvaliteetsemat telepilti, asendame alates 1. novembrist osade kanalite SD-versioonid HD-versioonidega ning langetame ka mõnda praegu kehtivat hinda.

  • History Channel SD on edaspidi History HD ning Mini paketis lisatasuta;
  • Food Network SD on edaspidi Food Network HD ning noppekanalina 1 €/kuu asemel 0,5 €/kuu;
  • iConcerts SD on edaspidi iConcerts HD ning noppekanalina 1 €/kuu asemel 0,5 €/kuu

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.