TV Uudised

TV Uudised

EKSKLUSIIVNE SEIKLUSSAADE „RABARADAPIDI“

Inspira seiklussaade „Rabaradapidi“ räägib tütarlapsest, kes loobub keset viiruspandeemiat ajutiselt kontoritööst, et läbida koos kahe neljajalgse sõbraga Eesti pikim, 820-kilomeetrine matkarada. Lisaks peategelaste katsumuste ja rõõmude jälgimisele pakub saade ka kuhjaga matkanippe ja looduses ellujäämise nõuandeid.

TOP filmid videolaenutuses

UUED FILMID SISULEIDJAS

UUED HBO SARJAD JA FILMID

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Lagunenud elu

Kuueosalise miniseriaali keskmes on Grace (Nicole Kidman) ja Jonathan Fraser (Hugh Grant), kes elavad just sellist elu, millest nad on alati unistanud. Üleöö lõhub selle idülli ootamatu vägivaldne surm ja sellele järgnev kohutavate paljastuste jada.

Alates 26.10

Sõdalane, 2. hooaeg

Sarja tegevus toimub San Francisco Hiinalinnas Ameerika kodusõjale järgnevatel aastatel. Peategelane on äsja Hiinast saabunud võitluskunstide imelaps, kes satub otse Hiinalinna verise maffiasõja keskele.

Vaatan lähemalt

Karulinn

Draamasarja tegevus toimub Põhja-Rootsi väikelinnas, mille unistusi hoiab üleval noor hokivõistkond. Tiimil on võimalus jõuda riigi meistrivõistlustel finaali ja taastada seeläbi Björnstadi kadunud au ja kuulsus. Väikelinna unistuste kohale kogunevad aga tumedad pilved, kuna avalikuks saavad hokitiimi tähtmängijat puudutavad šokeerivad süüdistused. Etteheited ja usaldamatus panevad seni tugevalt kokku hoidnud kogukonna lojaalsuse piirid proovile, muutes kõik linnaelanikud üheaegselt nii kohtumõistjateks kui timukateks.

Alates 18.10

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira
Inspira

Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad. Kogu Inspira programm on kõigile kasutajatele tasuta järelvaadatav.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Rabaradapidi

„Rabaradapidi“ on Inspira kanalile loodud põnev seiklussaade. Üks tütarlaps loobub keset viiruspandeemiat ajutiselt kontoritööst, et läbida koos oma kahe neljajalgse sõbraga Eesti pikim, 820-kilomeetrine matkarada Perakülast Ähijärveni. Saate käigus saad kaasa elada peategelaste rõõmudele ja katsumustele ning lisaks jagavad mitmed saatekülalised ka kuhjaga kasulikke ellujäämist, toiduvalmistamist ja muid olulisi matkatarkusi puudutavaid näpunäiteid.

Suur sinine ookean

„Suur sinine ookean“ tutvustab kõige imelisemaid mereelukaid, keda California ranniku lähedal kohata võib. Riiklikul merekaitsealal paiknev Monterey laht on läbi teinud tõelise taassünni, meelitades kohale küürvaalu, sinivaalu, merilõvisid, delfiine, lonthülgeid, merisaarmaid, mõrtsukhaisid, tormilinde ja paljusid teisi.

TV uudised

Kus on metsikud mehed?

Aeg-ajalt unistavad paljud meist sellest, et oma päevatöö kus see ja teine jätta ja tänapäeva elu saginast eemale kolida. Vähesed aga viivad sellised soovid ka täide. Selles seriaalis kohtub seikleja Ben Fogle inimestega, kes on keeranud selja Lääne ühiskonnale ja loonud endale kodu mõnedes maakera eraldatumates paikades.

Sõjaaja tüdrukud

Sari näitab natsiokupatsiooni kolme noore poolatari vaatenurgast. Irka, Ewka ja Marysia on kolm naist, kelle täiskasvanuks saamine langeb kokku II maailmasõja algusega.

Salisbury mürgitamised

Tõsielul põhinev uskumatu lugu unises Salisbury linnakeses toimunud kahest mõrvakatsest, mille sihtmärkideks olid topeltagendist spioon Sergei Skripal ning tema tütar Julia. Sündmus vapustas väikest kogukonda ja riigiasutusi, kes pidid enneolematu hädaolukorra kiirelt ja oskuslikult lahendama. Kolm päeva pärast rünnakut avastati, et kasutati surmavat närvimürki Novitšok, millest vaid pool teelusikatäit võib tappa 20 000 inimest. Aine jälgi leiti sadades paikades üle kogu linna ning just siis, kui arvati, et asjad on lõpuks kontrolli all, leiti närvimürgiga parfüümipudel, mis paiskas uurimise uuesti kaosesse.

Luther

Vaneminspektor John Luther on geniaalne mõrvauurija, kes kasutab tulemuste saavutamiseks ebaharilikke ja vahel ka ebaseaduslikke töövõtteid. Lisaks mõrvajuhtumite lahendamisele maadleb ta aga ka oma minevikudeemonite ning nii töö- kui eraelus konflikte põhjustavate raevusööstudega.

VALIK FILME INSPIRAS

Murdepunkt

Efektne uusversioon 1991. aasta samanimelisest kassahitist. Adrenaliinirohkes krimipõnevikus imbub noor FBI agent Johnny sisse salapärasesse ekstreemsportlaste grupeeringusse, sest kahtlustab neid mitmete ebatavaliste kuritööde toimepanemises. Film torkab silma hulljulgete ekstreemsporditrikkide poolest, sisaldades kaasahaaravaid stseene hiigellainetel surfamisest, kaljuronimisest, mootorratastel kihutamisest jms.

Kõik on su enda kätes

Tagasihoidlikust perest pärit Matthieu on andekas pianist, kuid pärast naabrist mentori Mr. Jacques’i surma on muusika tema elus varjule jäänud. Seda kuni päevani, mil ta satub korduvate pisivarguste eest vanglasse ja tal pole mitte kellegi teise poole pöörduda peale muusikaakadeemia direktori Pierre’i, kel õnnestub ta vanglakaristus muuta ühiskondlikuks tööks muusikaakadeemia heaks.

Korvpallipäevikud

Film endisest tippkorvpallurist, kes pärast sõbra surma kaotab kontrolli oma elu üle. Aegamisi saab temast narkosõltlane ning ta hakkab oma sõltuvust varguste abil rahastama. Pärast tüli emaga alustab ta elu tänavatel ja näib, et tagasiteed normaalsesse ellu enam pole.

Astrid Lindgreni rääkimata lugu

Astrid Lindgren oli armastatud jutuvestja, kelle raamatutega on üles kasvanud miljonid lapsed üle maailma. Film räägib sellest, kuidas noor Astrid otsustab vaatamata religioossele kasvatusele ja tolle ajastu rangetele ühiskonnanormidele langetada keerulisi eluotsuseid oma südamehäält järgides.

Egiptuse jumalad

Egiptuse mütoloogiast inspireeritud suurejoonelises filmis satub inimkonna tulevik ohtu, kui halastamatu pimeduse jumal Set haarab endale Egiptuse trooni ning tõukab rahumeelse ja õitsva riigi hukatuslikku tülidekeerisesse. Olukorra päästmiseks lööb surelik noormees Bek kampa võimsa jumala Horosega, et üheskoos pidada maha võimas lahing kurjuse jõudude vastu.

Kalifornia

Sarimõrvareid uuriv ajakirjanik Brian Kessler ja tema fotograafist tüdruksõber Carrie asuvad pikale teekonnale, et uurida erinevaid mõrvapaiku. Nendega samasse seltskonda satuvad ka Early Grayce ja tema sõbratar Adele. Reisi edenedes hakkab Early tunduma üha ebastabiilsemana ning Brian ja Carrie mõistavad, et nende auto tagaistmel võib olla tõeline mõrtsukas.

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

TV uudised: e-sport

E-sport


Üks ei jää teiseta: Telia Open tuleb taas! Esimene Telia Open CS:GO e-spordi turniir toimus selle aasta alguses ning järgmine saab hoo sisse juba novembri keskpaigas. Lisainfot jagame lähiajal!


„Counter-Strike: Global Offensive“ ehk „CS:GO“ on populaarseim e-spordi mäng. Tegemist on taktikalise tulistamismänguga, kus kahel viieliikmelisel meeskonnal tuleb teineteist üle kavaldada. Ühel poolel on ründav tiim ehk terroristid, kes peavad vastase kaardipoolele paigaldama pommi ning vastaspoolel tegutsevad eriüksuslased, kelle ülesanne on terroristide plaanid peatada.

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.