TV Uudised

TV Uudised

„VIIMASED“ EKSKLUSIIVSELT TELIA TV-S!

Vaata Eesti tänavust Oscari nominenti Sisuleidjas! Põhjamaise vesterni „Viimased“ peategelane on kaevur Rupi, kes loodab Lapimaa tundrat õõnestades piisavalt raha kokku kühveldada, et igaveseks kaevanduskülast lahkuda. Ühel hetkel peab ta aga tegema raske valiku isakodu ja isiklike huvide vahel.

2 FILMI TASUTA

Telia 1 kliendina saad Videolaenutusest 2 filmi kuus tasuta!

Loen lähemalt

TOP filmid SISULEIDJAS

UUED FILMID SISULEIDJAS

SISULEIDJAS lõppemas

UUED HBO SARJAD JA FILMID

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Romulus

Romulus on lugu tunnetest, sõjast, vendlusest, julgusest ja hirmust. Sarjas antakse ülimalt realistlikult edasi Rooma asutamiseni viinud sündmusi, kuid samas on see ka teekond hirmutavasse maailma, kus inimesed tunnevad kõikjal jumalate salapärast ja vaenulikku kohalolu.

Eetris alates 07.11

Vaatan lähemalt

Tema tumedad ained

2. hooaeg

Philip Pullmani raamatutriloogial põhinev seriaal räägib enda arvates täiesti tavalisest tüdrukust Lyrast. Ühel päeval röövib salapärane organisatsioon tema sõbra, keda päästma asudes ei kujuta Lyra ettegi, kui tormilised sündmused teda ees ootavad, ega seda, et on olemas ettekuulutus, mille kohaselt sõltub kogu maailma saatus ... just temast!

Eetris alates 17.11

Vaatan lähemalt

Lennusaatja

Stjuardess Cassandra Bowden avastab Dubai hotellitoas pohmelliga üles ärgates enda kõrvalt surnukeha. Kartes politseisse helistada, jätkab ta oma hommikut, nagu poleks midagi juhtunud. New Yorki naastes kohtab ta aga FBI agente, kes küsitlevad teda Dubai sündmuste osas. Suutmata midagi täpselt meenutada, hakkab ta juurdlema, kas ta võib tõesti ise mõrvar olla.

Eetris alates 26.11

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira
Inspira

Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad. Kogu Inspira programm on kõigile kasutajatele tasuta järelvaadatav.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Reedene õhtusöök

Situatsioonikomöödia kahest vennast, kes söövad igal reedel vanematega nende kodus õhtust. Miskipärast läheb igal õhtusöögil aga midagi valesti …

Eetris laupäeviti 19:30

Modus

Anne Holti menuromaanidel põhinev „Modus“ on põnevusttekitava õhkkonnaga krimiseriaal, mis tekitab küsimusi usu, sallimatuse ja armastuse kohta. „Modus“ jälgib kurjategijate portreteerija Inger Johanne Viki ja uurija Ingvar Nymani koostööd kuritööde lahendamisel, mille käigus hakkavad piirid nende isikliku ja tööelu vahel hägustuma.

Eetris alates 06.12

Telia Open CS:GO e-spordi turniir

„Counter-Strike: Global Offensive” ehk CS:GO on populaarseim e-spordi mäng. Tegemist on taktikalise tulistamismänguga, kus kahel viieliikmelisel meeskonnal tuleb teineteist üle kavaldada. Ühel pool on ründav tiim ehk terroristid, kes peavad vastase kaardipoolele paigaldama pommi ning vastaspoolel tegutsevad eriüksuslased, kelle ülesanne on terroristid peatada.

Otseülekanded Inspiras alates 22.11

VALIK FILME INSPIRAS

Annie Hall

Manhattani koomik Alvy Singer armub võluvasse ööklubilauljatari Annie Halli. Kui Alvy ebakindlus hakkab nende suhet saboteerima, jätab Annie Alvy maha ja suundub Los Angelesse uut elu elama. Teades, et ta võib naise igaveseks kaotanud olla, on Alvy valmis kõigeks, et tabada uuesti see, mis oli ainsana oluline – tõeline armastus. „Annie Hall“ pälvis 1977. aastal parima filmi Oscari.

Eetris 27.11

Vastasseis

Carter on eluga ummikusse jooksnud sõjaveteran, kes otsib lohutust alkoholist ja rahustitest. Elu viib ta kokku kogemata tapmise tunnistajaks sattunud 12aastase tüdrukuga, keda jälitab halastamatu palgamõrvar Sade.

Eetris 01.12

Kuningas George’i hullus

On 18. sajandi lõpp Inglismaal. Kuningas George III jääb äkitselt haigeks ning hakkab näitama vaimse ebastabiilsuse märke. Kõikuma löönud trooni ümber punutakse õukonnaintriige ning seda hakkab ihaldama kuninga poeg, Walesi prints George. Film pälvis parima kunstnikutöö Oscari.

Eetris 03.12

Arktika

Draamafilmi peategelane on Arktikas lennuõnnetuse üle elanud Overgård, kes abi oodates leiab veel ühe lennuõnnetuse ohvri – raskelt vigastatud naise. Overgård peab otsustama, kas jääda oma laagripaika või riskida ja alustada koos naisega üliohtlikku rännakut läbi jäätunud mägismaa. See on film eneseületusest ja elujanust ka kõige lootusetumates oludes.

Eetris 06.12

Hiirtest ja inimestest

Kaks hulkurit, rändav talutööline ja nõrgamõistuslik õrn hiiglane, püüavad 1930ndate aastate suure depressiooni ajal põllutööga raha teenida, et tulevikus oma unistuste kodu rajada. John Steinbecki romaani põhjal loodud filmis säravad John Malkovich, Gary Sinise ja Sherilyn Fenn.

Eetris 08.12

Gemma Bovery

Keskealine intellektuaal Martin kolib Pariisist kaunisse Normandiasse, et võtta üle oma isa pagariäri. Mees on suur Gustave Flaubert'i romaani „Madam Bovary“ austaja. Suur on Martini üllatus, kui naabertallu asub elama paarike nimedega Gemma ja Charles Bovery, kelle puhul ei meenuta kuulsaid traagilise saatusega kirjandustegelasi mitte üksnes nende nimed …

Eetris 13.12

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

TV uudised: e-sport

E-sport


Telia Open alustab taas! E-spordi turniiri otseülekandeid on võimalik jälgida nii Delfi TV kui Inspira vahendusel. Turniir algab 17.11, mängud toimuvad teisipäeviti Delfi TV eetris ning pühapäeviti Delfi TV-s ja Inspira kanalis.


„Counter-Strike: Global Offensive“ ehk „CS:GO“ on populaarseim e-spordi mäng. Tegemist on taktikalise tulistamismänguga, kus kahel viieliikmelisel meeskonnal tuleb teineteist üle kavaldada. Ühel poolel on ründav tiim ehk terroristid, kes peavad vastase kaardipoolele paigaldama pommi ning vastaspoolel tegutsevad eriüksuslased, kelle ülesanne on terroristide plaanid peatada.

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.