TV Uudised

TV Uudised

Kosmos: Võimalikud maailmad

Läbi aegade enimvaadatud ja mitmeid auhindu võitnud National Geographicu sarja kolmas hooaeg on nüüd väljas! Telia TV National Geographic + keskkonnas saab Telia Standard või Premium paketi klient sarja osasid vaadata varem kui teised.

TOP filmid videolaenutuses

Uued filmid videolaenutuses

UUED HBO SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Läänemaailm

3. hooaeg

Michael Crichtoni 1973. aasta samanimelisest filmist inspireeritud sari futuristlikust teemapargist, kus elavad tehisintellektid ja mida külastavad inimesed. Tere tulemast Läänemaailma, kus kõik inimlikud fantaasiad saavad teoks!

Vaatan lähemalt

Ameerika-vastane vandenõu

Philip Rothi samanimelisel romaanil põhinev kuueosaline sari toob vaatajani ajaloo alternatiivsest Ameerikast, kus Teise maailmasõja ajal saab presidendiks populist Charles Lindbergh, kes pöörab rahva fašismi.

Vaatan lähemalt

Nädala kokkuvõte John Oliveriga

7. hooaeg

John Oliver, üks viimaste aastate vaimukamaid telesaatejuhte, kes heidab HBO kanalil oma satiirilise jutusaatega pilgu sotsiaalsetele, poliitilistele ja eksistentsiaalsetele probleemidele nii USA-s kui terves maailmas.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira

Valik sarju Inspiras

Viis magamistuba

Viis vallalist kohtuvad pulmas vallaliste lauas. Neil kõigil pole probleeme mitte ainult suhetega, vaid ka kinnisvaraga. Kuid sel ööl leitakse lahendus — nad võiksid jõud ühendada ja koos maja osta. See on hullumeelne mõte, aga võtab võimust, enne kui õieti arugi saavad, leiavad nad end ühe viie magamistoaga maja oksjonilt...

Maitsev Island

Kokk Völundur Volundarsons ehk Völli võtab ette uskumatu retke mööda oma sünnimaad Islandit, et koguda värskeimat toorainet ja valmistada köögis mitmesuguseid põnevaid roogasid. „Maitsev Island“ on olemuselt kokandussaade, millele nii lisatud peotäis reisimist kui erinevaid seiklusi, mis keskenduvad selle tule ja jää ning nüüdsest ka gurmeetoidu poolest tuntud maa rabavalt kaunitele maastikele.

Teenijanna lugu

Terrorirünnaku käigus tapetakse Ameerika Ühendriikide president ja enamik Kongressi liikmetest. Valitsus on ametist kõrvaldatud ja võimu on võtnud üle rõhuv ning ülimat kontrolli rakendav Gileadi Vabariik.

Valik Inspirasse tulevaid filme

Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk

Tuntud spioonilugude autori John le Carré romaanil põhinev "Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk" ("Tinker Tailor Soldier Spy") on stiilne ja inglaslikult vaoshoitud põnevik, mille peaosades teevad suurepärased rollid sellised tippnäitlejad nagu Gary Oldman ("Bram Strokeri Dracula"), Colin Firth ("Kuninga kõne") ja Tom Hardy ("Algus"). Kolmele Oscarile kandideerinud film räägib Briti veteranspioonist külma sõja ajal — George Smiely (Oldman) sunnitakse pensionilt tööpostile naasema, sest ta peab asuma Briti salaluures tegutsevat vene spiooni paljastama.

Hea Will Hunting

Will Hunting (Matt Damon) on töölisklassi poiss - kangekaelne geenius, kes elu õppetundides enam järge pidada ei jõua. Pärast järjekordset seadusega pahuksisse minekut jääb tal veel loota vaid psühholoogiaprofessor Seanile (Robin Williams), ainsale inimesele, kes ehk suudab teda end kuulama panna. "Hea Will Hunting" on haarav linateos, mille stsenaristideks on lapsepõlvesõbrad ning kolleegid Matt Damon ja Ben Affleck, kes tunnistati tehtud töö eest Oscari vääriliseks parima originaalstsenaariumi kategoorias. Robin Williams sai Oscari parima meesnäitleja kategoorias. Kokku kandideeris film üheksale Oscarile.

Vaikus

Parima operaatoritöö Oscarile kandideerinud mõtlik draama meisterlavastaja Martin Scorseselt ("Wall Streeti hunt"). Filmi tegevus toimub 17. sajandil ja see räägib Jaapani kultuuriruumi tungivast kristlusest. Filmi peategelased on kaks misjonäri. Mõlema noore preestri usk pannakse proovile, kui kadunud õpetaja otsingud viivad nad Jaapanisse üliohtlikul ajal, mil kristlus oli seal keelatud. Tegu on režissöörile erakordselt südamelähedase projektiga – Shusaku Endo 1966. aastal kirjutatud romaani ekraanile toomiseks kulus Scorsesel 28 aastat. Peaosades Adam Driver ("Star Wars: Jõud tärkab") ja Andrew Garfield ("Sotsiaalvõrgustik").

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

National Geographic +

Naudi National Geographic ja Nat Geo Wild kanalite kaasahaaravat sisu! Sinu valikus on üle 30 erineva teemamaailma, mis on vaadatavad 30 päeva vältel alates tele-esilinastusest. National Geographic + sisaldub Telia TV Standard ja Premium paketis lisatasuta.

Kosmos: Võimalikud maailmad

Sari „KOSMOS” sai alguse 1980. aastal ning valmis koostöös legendaarse astronoomi Carl Sagani ja Ann Druyaniga. Sari on viinud vaatajaid üle kogu maailma universumi kaugeimatesse punktidesse ning kõige varjatumatesse nurkadesse. Nende rännakute käigus on sarjas uuritud unustatud otsijate tõsielulisi lugusid, mis aitavad meil mõista meie kohta universumis Arendades edasi oma eelkäijate pärandit, teeb National Geographicu uus sari sari „KOSMOS: VÕIMALIKUD MAAILMAD” teadusmaailma avastustest rikkaliku ja silmaringi avava kogemuse, mis viib vaatajad mitmele spirituaalsele avastusretkele. Uus hooaeg toob vaatajani varem kaardistamata maailmad, sealhulgas kadunud ja tulevikumaailmad ning need, milles me võime elada põnevas tulevikus.

Telia TV National Geographic + keskkonnas saab Telia Standard või Premium paketi klient sarja osasid vaadata varem kui teised.
Vaatan National Geographic +
Proovi Mini hinnaga
Vali enda Mini paketi asemel Standard pakett ja proovi seda üks kuu Mini paketi hinnaga!
Valin Standard paketi