TV Uudised

TV Uudised

HEATEGEVUSKONTSERT "SAAREMAA RÖÖM" TELEEKRAANIL

28. mail astuvad mitmed Saaremaa juurtega artistid Ivo Linnast Uudo Sepani üles järelvaadataval virtuaalsel heategevuskontserdil. Kogutud annetustega toetatakse Saaremaa puuetega lapsi ja raskustes peresid.


Vaatan lähemalt

TOP filmid videolaenutuses

Uued filmid videolaenutuses

UUED HBO SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Räpane haridus

Hugh Jackman ja Allison Janney mängivad tõsielul põhinevas mustas komöödias, mis räägib Long Islandi koolijuhtidest, kelle tõttu lahvatas USA ajaloo suurim riigikooliga seotud petuskandaal.

Vaatan lähemalt

See ongi tõde

Auhinnatud bestselleril põhinev sari, mis jälgib kahe identse kaksiku lugu reetmisest, ohverdamisest ja andestusest

Vaatan lähemalt

Suur

Suur on satiiriline draama Katariina Suure saamisest Venemaa ajaloo kõige pikema valitsusajaga naissoost valitsejaks.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira

VALIK SAATEID INSPIRAS

John Torode’i Aasia

Tippkokk John Torode on ette võtnud uskumatu teekonna, et leida üles Aasia parimad toidud. Torode avastab reisidel retsepte, nippe ja nõuandeid kohalike toitude valmistamiseks, tutvub kohalikega ja kergitab saladuskatet põnevatelt isiklikelt lugudelt.

Meenutused 2019 Viljandi pärimusmuusika festivalilt

Viljandi pärimusmuusika festival, tuntud ka kui Viljandi folk, on iga-aastane pärimusmuusikaüritus, mis toimub alates 1993. aastast juulikuu lõpus Viljandis. Inspira toob oma vaatajateni parimad palad 2019. aasta festivalilt.

Veealune maailm

„Veealune maailm“ toob vaatajate ette võimaliku tulevikustsenaariumi, kus osa maismaast on vette vajunud ja meie mered on kõigest pelk mälestus nende kunagisest hiilgusest. Positiivsemast vaatepunktist on aga inimestel võimalik selle vastu võidelda.

Valik sarju ja filme Inspiras

Issanda talled

Kolm katoliiklikku nunna on kaugel saarel asuva Püha Agnese ordu viimased liikmed. Nunnade tagasihoidlik elu möödub töötades, palvetades ja süngete muinasjuttude saatel kududes, kuni saabub kiriku saadik, ambitsioonikas noor preester. Kui nunnad isa Ignatiuse tõelistest kavatsustest teada saavad, on nad sunnitud tegutsema.

Parasiit

Musta huumoriga vürtsitatud Lõuna-Korea põnevusdraama, mis võitis Cannes’is Kuldse Palmioksa ning neli Oscarit, sealhulgas parima filmi, parima režissööri, parima rahvusvahelise filmi ja parima stsenaariumi kategoorias.

Whitney

Cannes’i festivalil esilinastunud suurepärane dokumentaalfilm varalahkunud andekast lauljast ja näitlejast Whitney Houstonist. Režissöör Kevin Macdonaldi („Šotimaa viimane kuningas“) käe all valminud linateos analüüsib traagilise saatusega Houstoni elu ja loomingut.

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.