TV Uudised

TV Uudised

JUULIS SAAD OTSEÜLEKANNETENA NAUTIDA NII KORVPALLI KUI PÄRIMUSMUUSIKAT

24.–26. juulini saad Inspira telekanali vahendusel kaasa elada kõigile Balti keti karika korvpalliturniiri mängudele ning 25. juulil toimub Telia Sisuleidjas otseülekanne Pärimusa 2.0 kontserdipäevast.

TOP filmid videolaenutuses

Uued filmid videolaenutuses

Videolaenutuses lõppemas

UUED HBO SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

4 kvartalit

Toni Hamady on organiseeritud kuritegevusega tegeleva perekonna pea. Ühel hetkel otsustab ta teha kriminaalse pereäriga lõpparve ning hakata oma naise ja tütrega rahulikku elu elama. Nii lihtne see aga ei ole.

Vaatan lähemalt

Põlev põõsas

Tõsielul põhinev draamasari. 1969. aastal süütab ajalootudeng Jan Palach end Praha linnasüdames põlema, protesteerides sellega Nõukogude okupatsiooni vastu Tšehhoslovakkias. Tema perekonda hakkab kohtuprotsessis kommunistliku valitsuse vastu kaitsma noor naisjurist Dagmar Buresová.

Alates 24.07

Kuidagi ikka saab / Nii või naa

Komöödiasari kahest traditsioonilises Hispaania külas üles kasvanud tüdrukust, kes kolivad suurlinna kiirelt arenevasse elurajooni. Uus elu pakub lõbusaid ja sürrealistlike olukordi.

Alates 22.07

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Mehed ei nuta

Spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad ja ennustavad. Seda kõike ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Suurbritanniat avastades

Saatejuhid Maureen Lipman ja Larry Lamb viivad sind 12-osalises sarjas põnevale ajaloorännakule, kus antakse ülevaade Suurbritannia ajaloost, kultuurist ja traditsioonidest.

Nõidade avastus

Deborah Harknessi populaarse romaanitriloogia põhjal loodud sari „Nõidade avastus“ on südika sisuga romantiline põnevik. See paljastab erakordsete olendite – vampiiride, nõidade ja deemonite – salajase allilma, mis peidab end tagakiusamise kartuses otse inimeste silme all.

VALIK FILME INSPIRAS

Lahendamata juhtum: Pudelipost

Religioosses kogukonnas üles kasvanud õde ja vend Samuel ja Magdalena kaovad jäljetult. Samal ajal ilmub Kopenhaageni politseiprefektuuris välja kaheksa aastat vana pudelipost, milles on vangistatud poisi appikutse. Carl Mørck ja tema abiline Assad Q-osakonnast leiavad peagi kahe juhtumi vahel seose.

Melanhoolia

Kaunis film maailma lõpust. Justine ja Michael tähistavad oma abiellumist imekauni ja rikkaliku pulmapeoga Justine’i õe ja õemehe luksuslikus häärberis. Samal ajal ligineb Maale planeet Melanhoolia. „Melanhoolia” on psühholoogiline katastrooffilm, mille režissööriks on skandaalne Lars von Trier.

Elvis & Nixon

Tõsielulistel sündmustel põhinev komöödia. Pöörane lugu rock'n'rolli kuninga Elvise ja tollase USA presidendi Nixoni kohtumisest 1970. aasta detsembris, mis on jäädvustatud ka kuulsale fotole.

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

parimusa

Pärimusa 2.0


Viljandi lossimägedes toimuvad juuli lõpus pärimusmuusika kontserdipäevad ehk Pärimusa 2.0. Piletid on sinna küll välja müüdud, kuid sul on võimalik kontsertidele kaasa elada Telia Sisuleidja vahendusel: kogu 25. juuli kontserdipäeva programm jõuab sinuni kas teleris või nutitelefonis otseülekandena. Osta 5-eurone pilet ja saa osa mõnusast kontserdipäevast kas või kogu perega.

Ajakava:

15.00 Kukerpillid ja noored pärimusmuusikud

16.30 Vabariigi pillimees Juhan Uppin

18.00 Küla kõlad

19.30 Puuluup

21.00 3-4!

22.30 Trad.Attack!

00.00 Untsakad

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.