TV Uudised

TV Uudised

OSCARIFILMID TELIA TV-S

Oscarite jagamise tseremoonia leiab tänavu aset 9. veebruari hilisööl/10. veebruari varahommikul.
Veebruari algusest leiad Sisuleidjast Oscarite filmide kategooria, kuhu oleme kokku kogunud nii mitmedki varasemad Oscarite võitjad kui selle aasta nominendid.

TOP FILMID VIDEOLAENUTUSES

UUED FILMID VIDEOLAENUTUSES

Videolaenutuses lõppemas

VALIK HBO SARJU

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Kõrvalseisja

1. hooaeg

Stephen Kingi samanimelisel romaanil põhinev sari räägib põneva loo ühe kohaliku poisi õudsest mõrvast ja seda ümbritsevast salapärast.

Vaatan lähemalt

Härrasmees Jack

19. sajandi Inglismaal aset leidev ajaloolone draamasari räägib Anne Listerist, jõukast Yorkshire'i maaomanikust. Anne’ile tõi kuulsust tema neljast miljonist sõnast koosnev päevik, mis pajatab skandaalse naise lesbisuhtest, reisidest ja püüdlustest teha korda oma esivanemate kodu Shibden Hall.

Vaatan lähemalt

Tema tumedad ained

1. hooaeg

Philip Pullmani triloogial põhinev seriaal räägib Lyarast, täiesti tavalisest tüdrukust. Nii ta vähemalt arvab. Kuni ühel päeval röövib salapärane organisatsioon tema sõbra, keda päästma asudes ei kujuta Lyra ettegi, kui tormilised sündmused teda ees ootavad. Või et on olemas ettekuulutus, mille kohaselt sõltub kogu maailma saatus...temast!

Vaatan lähemalt

Euphoria

Noortedraama jälgib 17-aastase peategelast Rue Bennetti (kehastab multimeedia superstaar Zendaya) igapäevaelu narkosõltuvusest võõrutusravini. Rue koos kaaslastega püüab aru saada oma elust, mille keerises on narkootikumid, seks, identiteedikriisid, traumad, sotsiaalmeedia, armastus ja sõprussuhted. Sarja produtsent on Drake.

Vaatan lähemalt

Suured väikesed valed

2. hooaeg

Draamasari Reese Witherspooni, Nicole Kidmani ja Shailene Woodley’ga räägib süngelt koomilise loo kolmest Põhja-California emast, kelle näiliselt täiuslike elude lagunemine viib kellegi mõrvani. Sarja teises hooajas paneb suur saladus proovile nii emade sõpruse, usalduse kui ka peresuhted.

Vaatan lähemalt

Ajapõgenikud

Maailma on tabanud võimsad valgussähvatused ookeanis ja kolmest ajaperioodist – kiviajast, Viikingite ajastust ja hilisest 18. sajandist – ilmunud inimesed. Minevikust pärit külalistel puudub igasugune mälu nendega juhtunust. Mõrvajuhtumit lahendades avastavad eriskummaline duo Alfhildr Viikingite ajast ja Lars, kes on läbipõlenud politseiohvitser, üllatavaid asjaolusid.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Siit näed ülevaadet sarjadest ja filmidest, mis eelmisel kuul vaatajate seas eriti populaarsed olid. Kas oled juba kõik ära näinud?

Inspira

Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Korvpalli otseülekandeid ja muid põnevaid saateid näed Telia TV-st Telia Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.