TV Uudised

TV Uudised

Raadio 2 Aastahitt 2020 otseülekanne Inspiras

30. detsembril kell 19.00 saad Inspira kanali otseülekandes kaasa elada Eesti suurima muusikaküsitluse „R2 Aastahitt“ finaalile! Oma lemmiklugude poolt saad hääletada kuni 30. detsembrini, kodumaiste ja välismaiste lugude edetabelid avalikustatakse samal päeval Raadio 2 maratonsaates.

kaminakanal

JÕULUFILMID

Jõulud on juba ukse ees! Mõnusaks ajaveetmiseks oleme kokku kogunud suure hulga jõuluteemalisi filme: valikust leiad näiteks „Eia jõulud Tondikakul“, „Talvelugu“ ja „Kuidas Grinch jõulud varastas“. Otse loomulikult on olemas ka pühadeaja klassikasse kuuluvad „Üksinda kodus“ ja „Visa hing“.

Vaatan lähemalt

kaminakanal

KAMINAKANAL

Ka sel aastal aitab pühademeeleolu luua kaminakanal. Lummava pildi ja õdusa praksumise nautimiseks mine kanalinimekirja algusesse.

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

TOP filmid SISULEIDJAS

UUED FILMID SISULEIDJAS

SISULEIDJAS lõppemas

UUED HBO SARJAD JA FILMID

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Tavalised inimesed

Connell ja Marianne elavad Iirimaal ühes väikeses asulas. Kuigi nad liiguvad koolis erinevates seltskondades, lahvatab ühel hetkel nende vahel intensiivne ning samal ajal keeruline salasuhe.

Vaatan lähemalt

Las nad lobisevad

Tuntud kirjanik läheb koos oma sõprade ja vennapojaga kruiisireisile, et lõbutseda ja mõnusalt aega veeta. Ootamatult hakkavad pinged kasvama ja kõik ei lähe nii, nagu alguses plaanitud.

Vaatan lähemalt

Kõrvalseisja pilk

Stjuardess Cassandra Bowden avastab Dubai hotellitoas pohmelliga üles ärgates enda kõrvalt surnukeha. Kartes politseisse helistada, jätkab ta oma hommikut, nagu poleks midagi juhtunud. New Yorki naastes kohtab ta aga FBI agente, kes küsitlevad teda Dubai sündmuste osas. Suutmata midagi täpselt meenutada, hakkab ta juurdlema, kas ta võib tõesti ise mõrvar olla.

Eetris alates 27.12

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira
Inspira

Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad. Kogu Inspira programm on kõigile kasutajatele tasuta järelvaadatav.

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Rabaradapidi

Leila supertoit

Leila Lindholm pakub uuenduslikke roogasid, mis on valmistatud puhtast toorainest ja kõrge väärtusega koostisosadest. Ta läheneb vanadele klassikutele uuest küljest ja ühendab oma retseptides tervisliku maitsvaga, et toit meeldiks tervele perele.

Eetris alates 02.12

TV Uudised

Fahléni toiduseiklused

Hans Fahlén ja kokk Peter Norman reisivad maailmas ringi, et ammutada teadmisi erinevate maade toitude kohta. Nad külastavad turge, proovivad uusi roogasid ja valmistavad kohaliku isikupäraga sööke.

Eetris alates 06.12

Bodo

Pole paremat viisi kabaree- ja filmitähe elu kujutamiseks, kui muusikaline draama. Sära, skandaalid, 1920-ndate muusika ja suurepärane näitlejatöö: seriaalis on kõike seda ja enamatki. Sari räägib Poola staarist Eugeniusz Bodost ja kujutab tema teed silmipimestava eduni.

Eetris E-R 20:00

Loodusmaailm: pingviinide postkontor

Tere tulemast pingviinide postkontorisse, killukesse Suurbritanniast otse Antarktika südames. Postkontorist võib leida kõike, mida oodata võiks: postkasti, margid, postkaardid ja pühendunud töötajad. Selle naabriteks on aga 3000 eeselpingviini, kes peavad iga päev pingutama, et nende tibud jõuaks mereni enne, kui Antarktika karm talv võimust võtab.

Eetris 27.12

Märkimisväärne elu

„Märkimisväärne elu“ on seriaal, mis viib vaataja erinevatesse maailma nurkadesse, et tutvustada hiilgavaid mõtlejaid, haruldasi käsitöömeistreid ja taiplikke kollektsionääre, suuri visionääre, kes annavad luksusele täiesti uue tähenduse.

Eetris alates 28.12

Rändajad

Sadade aastate kaugusel tulevikus elavad inimesed leiavad viisi, kuidas oma teadvust ajas tagasi 21. sajandisse saata. Nad asuvad elama võõrast elu, üritades samal ajal inimkonda kohutavast tulevikust päästa.

Eetris alates 04.01

VALIK FILME INSPIRAS

Tõde

Veneetsia filmifestivalil Kuldlõvile kandideerinud perekonnadraama, mille lavastas auhinnatud jaapani režissöör Hirokazu Kore-eda. Samal ajal, kui karismaatiline ja ekstravagantne prantsuse filmidiiva Fabienne otsustab oma memuaarid avaldada, saabub talle USAst külla tütar koos oma perega. Kaks kanget naist peavad omavahel nii mõnedki asjad selgeks rääkima …

Eetris 14.12

Hannah ja ta õed

Woody Alleni linateos, mis analüüsib keerukaid peresuhteid. Hannah on oma perekonna emotsionaalseks tugisambaks, kuigi tema panus jääb tihtipeale teiste poolt märkamata ja tunnustamata. Ühel hetkel, mil Hannah’ maailm koost laguneb, peab ta valima iseenda ning oma kalli perekonna vajaduste vahel.

Eetris 19.12

Lubadus koidikul

Eluloodraama, mis räägib kuulsast kirjanikust Romain Garyst. Film vaatleb tema lapsepõlve Poolas, teismeliseaastaid Nice'is, rasket lenduriametit Teise maailmasõja päevil ja loomulikult tema edukat kirjanikukarjääri. Väga olulist rolli Gary elus mängis ka ekstsentriline ema Nina, kes püüdis oma poja elu ja karjääri üsna karmi käega suunata.

Eetris 23.12

Lars ja päris tüdruk

Lars on tore, kuid samal ajal pentsik mees, kes peab elusuuruses nukku nimega Bianca oma unistuste tüdrukuks. Kui tal tekivad aga tunded oma kolleegi Margo vastu, leiab Lars end erakordsest armukolmnurgast.

Eetris 26.12

Stefan Zweig: Hüvasti, Euroopa

On aasta 1936, juute kiusatakse taga ning Teine maailmasõda läheneb. Euroopa intellektuaalid põgenevad Hitleri eest Ameerikasse. Kuulus juudi päritolu Austria kirjanik Stefan Zweig on samuti sunnitud Euroopast lahkuma. Film räägibki menuka kirjaniku pagulusaastatest Buenos Aireses, New Yorgis ja Rios, kus ta püüab leida enda kohta uues maailmas ja ühtlasi mõista, mis toimub Saksamaal ja Austrias.

Eetris 30.12

Hardcore: Raju Henry

Pöörases ja tempokas ulmepõnevikus asetatakse vaataja peategelase Henry olukorda. Sa tuled teadvusele. Sa ei mäleta mitte midagi. Äkitselt sind tulistatakse ja naine, kes sind just surnust üles äratas, võetakse pantvangi. Avastad, et oled Moskvas – linnas, mida sa ei tunne. Su vastaseks on kohalik hull sõjard, kelle käsutuses on terve palgasõdurite armee. Kõik tahavad su surma. Kes sa oled? Kuidas sa sellises olukorras ellu jääd?

Eetris 03.01

Sport INSPIRAS

kaminakanal

Telia Open CS:GO

E-spordi turniir „Telia Open“ on jõudnud lõpusirgele! Finaal on eetris juba 19.12 kell 12.00. „Counter-Strike: Global Offensive“ ehk „CS:GO“ on populaarseim e-spordi mäng. Tegemist on taktikalise tulistamismänguga, kus kahel viieliikmelisel meeskonnal tuleb teineteist üle kavaldada. Ühel poolel on ründav tiim ehk terroristid, kes peavad vastase kaardipoolele paigaldama pommi ning vastaspoolel tegutsevad eriüksuslased, kelle ülesanne on terroristide plaanid peatada.

Vaatan Inspirat

Paf

Paf Superkarikas Inspiras

Aastalõpp on lähenemas, mis tähendab, et aeg on välja selgitada korvpalli karikavõitjad. Rakvere spordihallis toimuvatele poolfinaalidele, finaalile ja pronksimängule saad kaasa elada Inspira vahendusel.

Laupäev 19.12.2020

17.00 Paf Superkarika poolfinaal: Tallinna Kalev/TLÜ – BC Kalev/Cramo
19.45 Paf Superkarika poolfinaal: Rakvere Tarvas – Pärnu Sadam

Pühapäev 20.12.2020

15.30 Paf Superkarika pronksimäng
18.00 Paf Superkarika finaal

Vaatan Inspirat

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.