TV Uudised

TV Uudised

NAISTE TIPPTENNIS ON TAGASI

Naiste tennise tippsari „WTA Tour“ saab pärast mitmekuulist pausi uuesti hoo sisse. Järgmine turniir algab juba augusti lõpus ning Inspira vahendusel saad otseülekandes kaasa elada kõigile Anett Kontaveidi mängudele.

TOP filmid videolaenutuses

Lemmikud kassahitid taas Sisuleidjas

Videolaenutuses lõppemas

UUED HBO SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Väärikus

Alates 14.08

Lääne-Saksamaalt 1960ndatel põgenenud kurjategija Paul Schäfer rajas Tšiilis Colonia Dignidadi nimelise koloonia, kus piinati ja tapeti Tšiili poliitilisi vange ning kuritarvitati lapsi. Pärast Tšiili diktaatori Augusto Pinocheti surma peab noor prokurör Leo Ramírez tooma Schäferi võikad kuritööd kohtu ette.

Valgusallikad

Alates 21.08

Seiklusmüsteerium keset Uus-Meremaa 1860. aasta kullapalavikuperioodi, mil inimesed kõikjalt maailmast soovisid kiirelt rikkaks saada. Lugu armastusest, mõrvast ja kättemaksust.

Lovecrafti maa

Alates 17.08

Draamasari, mis põhineb Matt Ruffi 2016. aastal ilmunud romaanil. Peategelane Atticus Black asub koos oma sõbra Letitia ja onu George’iga teekonnale läbi 1950ndate aastate Ameerika, et otsida oma kadunud isa.

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Miks naised tapavad

Sünge komöödiadraama, mis harutab lahti kolme erinevatel kümnenditel elava naise elud: nii 1960ndate koduperenaine, 1980ndate seltskonnadaam kui nüüdisajal tegutsev advokaat puutuvad oma abieludes kokku truudusetusega. Seriaal vaatleb, kuidas on muutunud naiste roll ajas, kuid nende reaktsioon reetmisele ... mitte.

Tähevärav: Universum

Kamp sõdureid, teadlasi ja tsiviilisikuid jäävad omapäi, kui nende salabaas satub rünnaku alla ja nad on sunnitud läbi tähevärava põgenema. Ellujääjad leiavad end tundmatul kursil lendavast iidsest kosmoselaevast nimega Saatus ega saa Maale naasta. Elus püsimiseks peab meeskond üheskoos laeva tähevärava mõistatusi lahendama.

VALIK FILME INSPIRAS

Sa viid mu hauda

Palgamõrvar Frank Felenczyk armastab oma tööd, kuid ühel hetkel hakkab sinasõprus alkoholiga talle ohtlikuks muutuma. Sõltuvusravile minnes tutvub ta ühe kummalise naisega, kellest on palju abi siis, kui Frankil tuleb vanade võlgade klaarimiseks kodulinna naasta.

Madison

Filmi tegevus toimub 1971. aastal Indiana osariigis Madisoni maakonnas, kus Ohio jõesadam on räsitud majanduslangusest. Sadama viimane uhkus on linna omanduses olev ainulaadne kiirpaat. Draamateos jutustab loo ühe mehe kustutamatust võitlus- ja võidujanust.

Lõhe

2001. aasta veebruaris arreteeris FBI erirühm aastakümneid samuti FBIs töötanud Robert Hansseni. Talle esitati süüdistus valitsuse salajaste dokumentide müümise eest kunagisele Nõukogude Liidule ja praegusele Venemaale. Hansseni peetakse üheks suurima mõjuga spiooniks USA ajaloos, kelle tegevus viis vähemalt kolme agendi hukuni.

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.

WTA tenniseturniirid


Naiste kõrgeima taseme tennis ehk WTA tuur jätkub peale mitmekuulist pausi. WTA Palermo turniir on lõppenud ja järgmine turniir saab alguse juba selle kuu lõpus. Inspira teeb otseülekanded kõikidest Anett Kontaveidi mängudest.

WTA ajakava:

22.08 – 22.08 Western & Southern Open

08.09 – 13.09 Internazionali BNL d'Italia

06.10 – 11.10 Hana Bank Korea Open

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.