TV Uudised

TOP filmid videolaenutuses

Uued filmid videolaenutuses

UUED HBO SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Ebakindlad

4. hooaeg

Issa Rae käe all valminud ning tema endaga peaosas valusalt naljakas komöödiasari kahe tänapäevase mustanahalise naise sõprusest, nende piinlikest kogemustest ja värvikatest katsumustest.

Vaatan lähemalt

Jooksuga

Komöödiasari räägib naisest, kelle elu pöörab pea peale kunagise kallima saadetud sõnum, et ta loobuks kõikidest kohustustest ja kohtuks temaga New Yorgis, et täita 17 aastat tagasi sõlmitud kokkulepe.

Vaatan lähemalt

Tagasitulnud

Väikest Alpi küla tabab vapustus, kui naasevad elanikud, keda seni on surnuks peetud. Nende saabumine langeb kokku jõhkrate mõrvadega, mis on võikalt sarnased ühe sarimõrtsuka roimadega.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Inspira

VALIK SAATEID INSPIRAS

Telia Open CS:GO e-spordi turniir

Pühapäeviti kell 12.00

Telia Open on e-spordi turniir, kus omavahel võtavad mõõtu viieliikmelised võistkonnad. Mängitakse taktikalist tulistamismängu "Counter-Strike: Global Offensive" ehk CS:GO, mis on populaarseim e-spordi mäng.

Spunk

Reedeti kell 14.30

Uhiuus saatesari SPUNK otsib vastuseid küsimusele, kuidas saada tagasi tulevikku, milles vaid mõned nädalad tagasi elasime. Igal nädalal keskendutakse erinevatele valdkondadele. Saade on nii külalistele kui ka televaatajatele kontakti- ja puutevaba kohtumispaik, kus igaühel on võimalik arutelus kaasa lüüa.

Interaktiivne koolitund

Neljapäeviti kell 11.00

Igal nädalal toimuv tund on suunatud eelkõige 7.-12. klasside õpilastele ning nende õpetajatele ja lapsevanematele. Tunnid keskenduvad erinevatele õppimise ja õpetamise tahkudele. Läbi sli.do keskkonna saavad kõik osalejad aidata tunni fookust ja teemasid seada.

Valik sarju Inspiras

Nõidade avastus

Deborah Harknessi populaarse romaanitriloogia põhjal loodud sari „Nõidade avastus“ on südika sisuga romantiline põnevik. See paljastab erakordsete olendite - vampiiride, nõidade ja deemonite – salajase allilma, mis peidab end tagakiusamise kartuses otse inimeste silme all.

Ehast koiduni

Eetris alates 22.04

„Ehast koiduni” tegevus keerleb pangaröövli Seth Gecko ja tema vägivaldse ning ootamatult käituva venna Richard „Richie” Gecko ümber. Sari süvendab samanimelise filmi meeleolu ja laiendab lugu, tuues sisse uusi tegelasi ja taustaseiku.

Nutikad linnad

Eetris alates 20.04

Rohkem kui pool maailma rahvastikust elab linnades ja see näitaja aina suureneb. Kuidas saavad linnad muutuda nutikamaks, et tulla toime tiheda asustuse ja keskkonnaprobleemidega? Briti ökoarhitekt Jason Pomeroy võtab vastuste leidmiseks ette retke maailma kaheksasse nutikaimasse linna.

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.