TV Uudised

TV Uudised

„KAPTEN MORTEN LOLLIDE LAEVAL“

Vaata rahvusvaheliselt auhinnatud kodumaist animafilmi Telia Videolaenutusest.

UUED SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Pallurid

5. hooaeg, uus episood igal esmaspäeval

Komöödiasarja „Pallurid“ peategelane on endine superstaar Spencer Strasmore (Dwayne Johnson), kes proovib end pärast pallimängukarjääri uuesti teostada, nõustades praegusi ja endisi mängijaid jalgpalli keerukas maailmas. 5. hooajas saab Spencer pakkumise, millest ta ei saa keelduda – enda meeskonna.

Vaatan lähemalt

Tempel

1. hooaeg

Kaasahaarav draamasari viib vaatajad sõna otseses mõttes tundmatusse – hiiglaslikku Londoni mahajäetud tunnelivõrgustikku, kus kirurg Daniel (Mark Strong) peab illegaalset kliinikut ühiskonnale ohtlike patsientide ravimiseks. Kas Danielil õnnestub päästa oma naise elu, riskides selle nimel kõigega?

Vaatan lähemalt

New Yorgi räpane pale

3. hooaeg, uus osa iganädalaselt

Draamasari James Franco ja Maggie Gyllenhaaliga peaosas uurib peadpööritavat elu 1970ndate New Yorgis – ajal, mil pandi alus miljardilisele Ameerika seksitööstusele. Sarja viimane hooaeg jälgib Times Square’i kireva seltskonna tegemisi ja teekonda dramaatilise lõpuni.

Vaatan lähemalt

Tornide varjus: 11. september Stuyvesanti keskkoolis

Dokumentaalfilm

Dokumentaalfilm kaheksast Stuyvesanti keskkooli õpilasest, kes 11.09.2001 vaid mõne kvartali kaugusel koolipäeva alustades kogu maailma vapustanud sündmust pealt nägid. See on kaasahaaravate intervjuude ja unikaalsete ülesvõtetega lugu hirmust kaotuse ees, suurest sõprusest ja sellest, kuidas see õõvastav sündmus meisse kõigisse oma jälje jätnud on.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Siit näed ülevaadet sarjadest ja filmidest, mis eelmisel kuul vaatajate seas eriti populaarsed olid. Kas oled juba kõik ära näinud?

NATIONAL GEOGRAPHIC +

Naudi National Geographic ja Nat Geo Wild kanalite kaasahaaravat sisu! Sinu valikus on üle 30 erineva teemamaailma, mis on vaadatavad kuni 30 päeva alates tele-esilinastusest.

  • Uut sisu lisandub iga kuu
  • Kõik episoodid eesti subtiitrite või vene audioga
  • Reklaamivaba

AAFRIKA

MARS

KISKIJAD

National Geographic + on saadaval Standard või Premium paketis lisatasuta.

VAATAN LÄHEMALT

Wuhani (Big 10) WTA turniir

22.09-28.09

WTA turniir jätkub Hiinas, Wuhani linnas, kus sel korral mängitakse Big 10 sarjas. Ela omadele kaasa ja jälgi kindlasti ka finaali!

Täpse kava leiad teleriekraanilt, MINU.TV-st, või veebist teliatv.ee

VAATAN LÄHEMALT

Pekingi (Big 10) WTA turniir

30.09-06.10

Järjekordne WTA naiste tenniseturniir viib tähed Hiinasse, Pekingisse. Big 10 sarja kuuluva tenniseturniiri mängudest saad Telia LIVE kanalil jälgida eesti tennisistide matše ja põnevat finaali.

Täpse kava leiad teleriekraanilt, MINU.TV-st, või veebist teliatv.ee

VAATAN LÄHEMALT

Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Tennise otseülekandeid ja muid põnevaid saateid näed Telia TV-st Telia Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.