TV Uudised

TV Uudised


Möödunud aasta hinnatuimad filmid on jõudnud ka Telia Videolaenutusse!

Tutvu kategooriaga “Oscari filmid” ning pea sõprade või terve perega kinoõhtu vaid ühe pileti hinna eest.TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Siit näed ülevaadet sarjadest ja filmidest, mis eelmisel kuul vaatajate seas eriti populaarsed olid. Kas oled juba kõik ära näinud?UUED FILMID JA SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu, täpselt üle 60 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Siin on mõned populaarsed sarjad, mida HBO-ga vaadata saad:


Strike Back - Vastulöök

Vastulöök

Strike Back

"Vastulöök" on tagasi. Sellest on möödunud kaks aastat, kui Sektsioon 20 astus vastu viimasele vaenlasele. Kuid nüüd on üks kurikuulus terrorist jooksus ning maailma kõige võimekam salajane luureprogramm tuleb taas ellu kutsuda.

Vaatan lähemalt

Casual - Võtame vabalt

Võtame vabalt

Casual

Võtame vabalt - Komöödia keskmes on hiljuti lahutatud Valerie ja ta 16-aastane tütar Laura. Nad kolivad Valerie venna Alexi juurde, kes on igavene poissmees ja juhusuhete meister. Õde ja vend aitavad teineteisel kohtingute hullus maailmas toime tulla.

Vaatan lähemaltIndian Wells WTA turniir

06.03-17.03


USA-s toimuval Premier sarja kuuluval Indian Wellsi tenniseturniiril võtavad osa nii Kaia Kanepi kui Anett Kontaveit. Omadele saad kaasa elada Telia Live kanalil Telia TV ja MINU.TV vahendusel.

Täpse kava leiab teleriekraanilt või Minu.TV-st


VAATAN LÄHEMALT

Casual - Võtame vabalt

Miami Open WTA turniir

19.03-30.03


Peale Indian Wellsi turniiri astuvad tennisetähed võitlusesse Miami Openil. Jälgi mänge Telia Live kanalilt Telia TV või MINU.TV vahendusel.

Täpse kava leiab teleriekraanilt või Minu.TV-st


VAATAN LÄHEMALT

Casual - Võtame vabalt

Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Tennise otseülekandeid näed Telia TV-st Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.