TV Uudised

TV Uudised

AJALOODRAAMA „HÄRRASMEES JACK’I“ ESIMENE HOOAEG HBO-S

Heida pilk Anne Listeri, 19. sajandi Inglismaa ühe skandaalsema naise, värvikasse igapäevaellu läbi tema 4 miljoni sõnalise päeviku.

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Siit näed ülevaadet sarjadest ja filmidest, mis eelmisel kuul vaatajate seas eriti populaarsed olid. Kas oled juba kõik ära näinud?

UUED SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu, täpselt üle 60 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Siin on mõned populaarsed sarjad, mida HBO-ga vaadata saad:

Härrasmees Jack

1. hooaeg

19. sajandi Inglismaal aset leidev ajalooline draamasari räägib Anne Listerist, jõukast Yorkshire'i maaomanikust. Anne’ile tõi kuulsust tema neljast miljonist sõnast koosnev päevik, mis pajatab skandaalse naise lesbisuhtest, reisidest ja püüdlustest teha korda oma esivanemate kodu Shibden Hall.

Vaatan lähemalt

Aspergeri-kamba turnee

 

Dokumentaalsari jälgib ainult autistidest koosneva komöödiatrupi esimest üleriigilist turneed. Neljane tiim on väikese vagunelamuga kuuenädalasel reisil, mis paneb proovile trupi sõpruse, komöödia ja karburaatorid.

Vaatan lähemalt

Tšornobõl

1. hooaeg

Draamasari räägib ajaloo laastavaimast inimese poolt tekitatud katastroofist, 1986. aastal toimunud võikast tuumaõnnetusest. Vaprad mehed ja naised ohverdavad oma elu, et päästa Euroopa ennenägematust õudusest, võideldes samal ajal kultuuride põrkumisega.

Vaatan lähemalt

Ühe abielu lugu

1. hooaeg

Iga nädal enne paariteraapiat kohtuvad võõranduvad Tom ja Louise pubis, et arutada läbi, mida terapeudile öelda. Iga eduka sessiooniga hakkab nende elulugu kild-killu haaval kokku põimuma ja peagi saab selgeks, mis hoiab paari koos ning mis kaugendab neid üksteisest.

Vaatan lähemalt

Keelatud sõidud

1. hooaeg

Lähitulevikus laastab Maad tundmatu viirus, millel on kohutavad tagajärjed. Elanike kaitseks astub Ühendkuningriikides võimule totalitaarne valitsus, mis lubab kõiki ajavahemikus 19:00-7:00 tabatavaid panna parima saatuse korral garantiini. Algab pingeline võitlus eellujäämise nimel.

Vaatan lähemalt

Seks ja linn

Kõik hooajad

Armastatud menusarja „Seks ja linn“ kõik hooajad nüüd HBO-s! Ela kaasa vallaliste sõbrannade seiklustele, kes püüavad New Yorgis leida omale kaaslast. Sarja peaosatäitja on kolmekümnendates kirjanik Carrie Bradshaw, kelle eraelu ja sõprussuhted rulluvad lahti tema iganädalasel ajaleheveerul.

Vaatan lähemalt

ROOMA WTA TURNIIR

13.05-19.05

Itaalias toimuval Rooma tenniseturniiril saab taaskord kaasa elada meie oma tennisetähele Anett Kontaveitile. Põnevaid matše saad jälgida Telia Live kanalil Telia TV ja MINU.TV vahendusel.

kava leiad teleriekraanilt või MINU.TV-st

VAATAN LÄHEMALT

Prantsuse lahtised meistrivõistlused

26.05-09.06

Ela kaasa Roland-Garrose nimelistele Prantsusmaa lahtistele meistrivõistlustele Eurosport Playeri vahendusel. Turniirist võtab osa ka Eesti esireket, WTA arvestuses 15. kohal olev Anett Kontaveit. Kõikidele Lisakanalite paketi tellijatele on Eurosport Player tasuta!

VAATAN LÄHEMALT

roland garros

Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Tennise otseülekandeid näed Telia TV-st Telia Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.