TV Uudised

TOP FILMID VIDEOLAENUTUSES

UUED FILMID VIDEOLAENUTUSES

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Siit näed ülevaadet sarjadest ja filmidest, mis eelmisel kuul vaatajate seas eriti populaarsed olid. Kas oled juba kõik ära näinud?

UUED SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu, täpselt üle 60 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Siin on mõned populaarsed sarjad, mida HBO-ga vaadata saad:

Suured väiksed valed

2. hooaeg

Draamasari Reese Witherspooni, Nicole Kidmani ja Shailene Woodley’ga räägib süngelt koomilise loo kolmest Põhja-California emast, kelle näiliselt täiuslike elude lagunemine viib kellegi mõrvani. Sarja teises hooajas paneb suur saladus proovile nii emade sõpruse, usalduse kui ka peresuhted.

Vaatan lähemalt

Hirmutajad

1. hooaeg

Lugu Ladina-Ameerikas elavatest sõpradest, keda ühendab armastus õuduste vastu. Ühine hobi paneb aluse erilisele ärile, mis pakub õudust neile, kes seda vajavad.

Vaatan lähemalt

Eufooria

1. hooaeg

Noortedraama jälgib 17-aastase peategelast Rue Bennetti (kehastab multimeedia superstaar Zendaya) igapäevaelu narkosõltuvusest võõrutusravini. Rue koos kaaslastega püüab aru saada oma elust, mille keerises on narkootikumid, seks, identiteedikriisid, traumad, sotsiaalmeedia, armastus ja sõprussuhted. Sarja produtsent on Drake.

Vaatan lähemalt

Troonide mäng:

viimane pilguheit

Erisaade „Troonide mängu“ 8. hooaja tegemisest. Viibides aasta aega HBO hittsarja võtteplatsil, jäädvustas Briti filmitegija Jeanie Finlay sarja kõige auahnema ja keerulisema hooaja valmimist.

Vaatan lähemalt

WTA TURNIIRID INGLISMAAL

Birmingham 17-23.06

Eastbourne 23-29.06

Järjekordsed WTA tenniseturniirid viivad meie tennisestaarid Inglismaale Birminghami ja Eastbourne’i. Turniiridel saad kaasa elada nii Anett Kontaveidi kui Kaia Kanepi mängudele. Vaata ka turniiride finaalmänge!

Täpse kava leiad teleriekraanilt, MINU.TV-st, või teliatv.ee

VAATAN LÄHEMALT

brims

LAULUPEO NÄDALAL ERR ARHIIVI PARIMAD PALAD

Laulupeole eelneva nädala argiõhtud toovad Telia Live kanalile põneva valiku ERR arhiivi muusika-teemalistest saadetest. Näiteks ootavad vaatamist Punklaulupidu , Ruja dokumentaalfilm “Keelatud”, “Rock Summer 25: Ivo Linna ja Isamaalised laulud” jpm. Saadete kohta täpsema info saamiseks hoia pilk peal meie Facebooki lehel.

registreerimine avatud

Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Tennise otseülekandeid ja muid põnevaid saateid näed Telia TV-st Telia Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.