TV Uudised

TV Uudised

FOX’I LEMMIKUD NÜÜD FOX NOW-S

Vaata uuenenud FOX NOW keskkonnas FOX ja FOX Life kanalite kvaliteetsarju mugavalt järele kas episoodi või hooaja kaupa ning reklaamivabalt!

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Siit näed ülevaadet sarjadest ja filmidest, mis eelmisel kuul vaatajate seas eriti populaarsed olid. Kas oled juba kõik ära näinud?

UUED SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Lahutus

3. hooaeg

Komöödiasarja kolmandas ja ühtlasi viimases hooajas naaseb ekraanile Sarah Jessica Parker, kes kehastab lahutusprotsessis Frances’t. Selgub, et lõplik lahkuminek ja uue elu alustamine on raskem, kui arvata võiks.

Vaatan lähemalt

Pikad aastad

1. hooaeg

Mida peab üks perekond läbi elama, et edasi areneda; et elada; et olla? Kas üks tavaline perekond suudab maailma muuta? Kuueosaline draamasari „Pikad aastad“ annab sissevaate perekond Lyonsi ellu 15 aasta jooksul.

Vaatan lähemalt

FOX NOW

FOX NOW on uuenenud keskkond, kust saad reklaamivabalt vaadata FOX ja FOX Life kanalite kvaliteetsarju järele episoodi või hooaja kaupa. Uuenduskuuri läbinud keskkonnas on veelgi rohkem sisu tervikhooaegade kaupa või üksikepisoodid vaatamiseks kuni 35 päeva pärast tele-esilinastust. Kogu sisu on eestikeelsete subtiitrite või venekeelse audioga ja sulle tasuta!

VAATAN LÄHEMALT

walking dead

San Jose WTA turniir

29.07-04.08

Järjekordne WTA naiste tenniseturniir viib tähed Ameerika Ühendriikidesse, San Jose linna. Premier 12 sarja kuuluva tenniseturniiri mängudest saad Telia LIVE kanalil jälgida eesti tennisistide matše ja finaali.

Täpse kava leiad teleriekraanilt, MINU.TV-st, või veebist teliatv.ee

VAATAN LÄHEMALT

wta

Ivo Linna juubelikontsert IFF 70

17.07, kl 20:00

Ela kaasa ühe armastatuima Eesti muusiku Ivo Linna juubelikontserdile Telia erikanali vahendusel! 17.07 astub muusikalegend Tallinna Lauluväljakul üles mitmete vanade heade hittide ja ka uute armastatud lugudega. Meeleolukat kontserti saab vaadata ühekordse tasu eest Ivo Linna nimeliselt erikanalilt, mis ilmub telekava menüüsse 15.07 neile Telia TV klientidele, kellel on kasutusel Põhipakett (mitte Mini, Standard või Premium). Kontserdi vaatamise hind on 5 €.

VAATAN LÄHEMALT

iff70

Pärnu Muusikafestival

18.07, kl 20:00

Kõrgelt hinnatud klassikalise muusika suursündmusel, Pärnu Muusikafestivalil, astub üles Paavo Järvi koos Eesti Festivaliorkestriga. Suurejoonelist kontserti saad nautida otse oma kodust Telia LIVE kanalilt, mille leiad Telia TV või MINU.TVst 18.07 algusega kell 20:00.

kaupo kikkas

Viljandi Folk

25-28.07

Vaata XXVII Viljandi pärimusmuusika festivalil toimuvat nii Telia TV kui ka MINU.TV vahendusel kas või teisest Euroopa otsast! Teeme otseülekandeid Kirsimäe ja Kaevumäe lavade kontsertidest, lisaks on kavas põnevad intervjuud Telia LIVE stuudiost otse festivalimelu keskelt. Programm jõuab eksklusiivselt Telia TV klientideni alates neljapäevast, 25. juulist kuni pühapäeva hilisõhtuni.

VAATAN LÄHEMALT

viljandifolk

Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Tennise otseülekandeid ja muid põnevaid saateid näed Telia TV-st Telia Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.