TV Uudised

TV Uudised

UUED KODUMAISED FILMID TELIAS

„Ükssarvik“, „Kiirtee põrgusse“, „Aasta täis draamat“, „Tõnis Mägi. Vaikus valguses“ jpm – Telia Videolaenutusse on jõudnud mitmeid uusi kodumaiseid filme!

„EIA JÕULUD TONDIKAKUL“

Südamlik koguperefilm räägib 10-aastasest Eiast, kelle vanematel ei ole paraku tema jaoks piisavalt aega. Linnatüdruk viiakse talvevaheajaks Lõuna-Eesti tallu, kus teda ümbritsevad võõrad inimesed ja salapärane loodus. Eiat ootab aga ees suur seiklus! Ela Eiale kaasa Telia Videolaenutuse vahendusel.

VAATAN

JÕULUFILMID

Jõulud on kohe ukse taga! Seetõttu oleme kokku kogunud suurel hulgal jõuluteemailisi filme.

VAATAN

jõulufilmid

KAMINAKANAL

Kaminakanal on ka sel aastal äärmiselt populaarne. Muuda sinagi oma teler mõnusalt praksuvaks soojaks kaminaks! Kaminakanali leiad kanalite nimekirja algusest.

kamin

Kodumaised filmid videolaenutuses

TOP FILMID VIDEOLAENUTUSES

UUED FILMID VIDEOLAENUTUSES

Videolaenutuses lõppemas

VALIK HBO SARJU

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Tema tumedad ained

1. hooaeg

Philip Pullmani triloogial põhinev seriaal räägib Lyarast, täiesti tavalisest tüdrukust. Nii ta vähemalt arvab. Kuni ühel päeval röövib salapärane organisatsioon tema sõbra, keda päästma asudes ei kujuta Lyra ettegi, kui tormilised sündmused teda ees ootavad. Või et on olemas ettekuulutus, mille kohaselt sõltub kogu maailma saatus...temast!

Vaatan lähemalt

Tšornobõl

Viieosaline minisari „Tšornobõl“ räägib 1986. aasta tuumakatastroofist ning vapratest meestest ja naistest, kes tõid ohvreid, et päästa Euroopa kujuteldamatu katastroofi küüsist.

Vaatan lähemalt

Barry

8-osalise sarja „Barry“ peaosas on Bill Hader, kelle nimitegelane on kogenud palgamõrvar, kes satub Los Angeleses üht tööotsa tehes näitlemisest vaimustusse.

Vaatan lähemalt

Silicon Valley

6. hooaeg

Populaarse komöödiasarja viimane, 6. hooaeg jälgib start-up ettevõtte Pied Piper käänulist teekonda konkurentsitihedas tehnoloogiakeskuses Silicon Valleys.

Vaatan lähemalt

Suured väikesed valed

Reese Witherspoon, Nicole Kidman ja Shailene Woodley mängivad HBO lühisarjas, mis räägib süngelt koomilise loo kolmest Põhja-California emast, kelle näiliselt täiuslike elude lagunemine viib kellegi mõrvani.

Vaatan lähemalt

Troonide mäng

„Troonide mäng“ on menuka raamatusarja põhjal valminud eepiline lugu reeturlikkusest ja aust Westerose mandril, kus suved ja talved võivad kesta aastaid ning võimuiha on ainus, mis jääv.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Siit näed ülevaadet sarjadest ja filmidest, mis eelmisel kuul vaatajate seas eriti populaarsed olid. Kas oled juba kõik ära näinud?

Curly Stringsi kontsert

24.12 kell 18:00 on Telia LIVE kanalilt võimalik vaadata salvestust Curly Stringsi kontserdist „Vaikselt vastu talve“. 16.11.2019 Erinevate Tubade Klubis küünlavalgel toimunud kontsertõhtu toob soojust pimedasse talveaega, sest ansambel on sinu ees oma kõige kaunimate aeglaste lauludega.

Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga otseülekanded

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga põnevad otseülekanded Telia LIVE Kanalil!

20.12 kl 18:45 Rakvere Tarvas - Tartu Ülikool
28.12 kl 16:45 BK Ventspils - BC Kalev Cramo

Jälgi Telia LIVE kava teleriekraanilt või teliatv.ee

VAATAN LÄHEMALT

korvpall

Soome hokiliiga mängud

Jälgi kõiki JYP võistkonna mänge, kus teeb kaasa ka Eesti hokimängija Robert Rooba.

21.12 kl 18:30 Ilves - JYP
26.12 kl 17:00 JYP - Kärpät
30.12 kl 18:30 HPK - JYP
04.01 kl 17:00 JYP - Pelicans
10.01 kl 18:30 JYP - Lukko
11.01 kl 17:00 SaiPa - JYP

Jälgi Telia LIVE kava teleriekraanilt või teliatv.ee

VAATAN LÄHEMALT

hoki

Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Korvpalli otseülekandeid ja muid põnevaid saateid näed Telia TV-st Telia Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.