TV Uudised

TV Uudised

„SKANDINAAVIA VAIKUS“ EKSKLUSIIVSELT TELIAS

Kas tulevik toob minevikule selgust? Vaata rahvusvaheliselt auhinnatud kodumaist draamateost Telia Videolaenutusest.

UUED SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu: üle 90 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Ajapõgenikud

1. hooaeg

Maailma on tabanud võimsad valgussähvatused ookeanis ja kolmest ajaperioodist – kiviajast, Viikingite ajastust ja hilisest 18. sajandist – ilmunud inimesed. Minevikust pärit külalistel puudub igasugune mälu nendega juhtunust. Mõrvajuhtumit lahendades avastavad eriskummaline duo Alfhildr Viikingite ajast ja Lars, kes on läbipõlenud politseiohvitser, üllatavaid asjaolusid.

Vaatan lähemalt

Pärijad

2. hooaeg

Kaasahaarav seriaal Logan Roy’st ja tema neljast lapsest, kelle käes on üks maailma suurimaid meedia- ja meelelahutusettevõtteid. Pauguga lõppenud esimene hooaeg saab põneva järje, kus perekond Royde maailm avardub ja nad mõistavad, mis on võimu tagajärjed.

Vaatan lähemalt

Meie poisid

1. hooaeg

Tõsielusündmustel põhinev sari, kus 2014. aasta suvel röövitakse ja tapetakse kolm teismelist juuti Hamasi võitlejate poolt. Kaks päeva hiljem leitakse ühe Palestiina teismelise põlenud laip Jeruusalemma metsast. Iisrael on võikast sündmusest šokis. Algab uurimine, misjuures ootab hukkunud laste vanemaid pikk ja vaevarikas teekond õigluse nimel.

Vaatan lähemalt

Uduse mäetipu varjus

1. hooaeg

Dokumentaalseriaali peategelane on Biriba, noor narkomuul Sao Paulost, kes otsustab kuritegeliku elu seljatada ja kasutada oma teadmisi, et legaalselt marihuaanat müüa. Koos kogenematu partneri ja investor Viniga peab Bari hakkama saama minevikuvarjude ja uute äriliste väljakutsetega.

Vaatan lähemalt

Vooruslikud vaimulikud

1. hooaeg

Komöödiasari räägib maailmakuulsast teleevangelistide perekonnast, kes on tuntud nii ahnuse kui ka heategevusliku töö poolest – kõik Jeesus Kristuse nimel.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Siit näed ülevaadet sarjadest ja filmidest, mis eelmisel kuul vaatajate seas eriti populaarsed olid. Kas oled juba kõik ära näinud?

Kassahitid TV3 Film kanalil

Augustikuu toob TV3 Film ekraanile mitmeid 2018. ja 2019. aasta kassahitte. Tele-esilinastusele tuleb parima filmi Oscari võitnud „Roheline raamat“. Kavast leiab ka armastatud komöödiafilmi „Johnny English asub vastulöögile“ peaosas Rowan Atkinsoniga.

Lisaks on kavas veel mitmeid hitt-filme:

TV3 Film on saadaval Premium paketis või eraldi teemapaketina.

Uus hooaeg TV3 Sport ja TV3 Sport2 kanalitel

Vaiksem periood spordis on lõppemas ja TV3 Sport ja Sport2 kanalid naasevad täistuuridel.

Meistrite Liiga näitamisega alustatakse play-off’idest ning kaasa saab elada väga põnevatele vastasseisudele, kus selguvad viimased meeskonnad, kes jõuavad Meistrite Liiga alagrupiturniirile.

Inglise Premier League uus hooaeg sai alguse juba augusti alguses. Kokku saab TV3 Sport vahendusel kaasa elada enam kui 20 Inglise Liiga kohtumisele.

DFB Pokali ehk Saksamaa jalgpalli esimese ringi mängud leiavad aset 9.-12. augustil ja kokku saab kaasa elada 7 kohtumisele.

Lisaks on kavas Moto GP, Speedway ja Motokrossi MM etapid, kergejõustiku Teemantliiga etapid ning tänavuse aasta oodatud suursündmus, korvpalli MM.

TV3 Film on saadaval Premium paketis või eraldi teemapaketina.

moto

Cincinnati WTA turniir

12.08-18.08

Järjekordne WTA naiste tenniseturniir viib tähed Ameerika Ühendriikidesse, San Jose linna. Premier 12 sarja kuuluva tenniseturniiri mängudest saad Telia LIVE kanalil jälgida eesti tennisistide matše ja finaali.

Täpse kava leiad teleriekraanilt, MINU.TV-st, või veebist teliatv.ee

VAATAN LÄHEMALT

New Haven WTA turniir

19.08-24.08

WTA USA turniir jätkub New Havenis, kus mängitakse sel korral Premier 12 sarjas. Ela omadele kaasa ja jälgi kindlasti ka finaali!

Täpse kava leiad teleriekraanilt, MINU.TV-st, või veebist teliatv.ee

VAATAN LÄHEMALT

wta new haven

Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Tennise otseülekandeid ja muid põnevaid saateid näed Telia TV-st Telia Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.