TV Uudised

TV Uudised

„TROONIDE MÄNGU“ UUS HOOAEG HBO-S

Vaata aasta oodatuimat esilinastust esimesena HBO-st alates 15.04!

Samuti saad järele vaadata kõiki eelnevaid „Troonide mängu“ hooaegu just siis, kui sulle sobib.

Troonide Mäng

Kes saab troonile? 15. aprillil esilinastub HBO-s auhinnatud menusarja „Troonide mängu“ viimane, 8 hooaeg ning võitlus trooni pärast jõuab lõpusirgele.

Vaadake kauaoodatud esilinastust koos ülejäänud maailmaga samal ajal Eestis eksklusiivselt ainult Telias ning võtke osa ka loosist, mis Teid võidu korral otse ühele seriaali võtteplatsidest lennutab! Reisi aitab korraldada Estravel.

Troonide mäng

8. hooaeg

Oodatuim telesündmus, Emmy ja Kuldgloobuse võitnud „Troonide mängu“ viimane, 8. hooaeg alustab taas 15.04! Menuka raamatusarja põhjal valminud eepiline lugu räägib reeturlikkusest ja aust Westerose mandril, kus suved ja talved võivad kesta aastaid ning võimuiha on ainus, mis jääv. Kes saab troonile?

Vaatan lähemalt

„Troonide mängu“ tegelased

Vaatajateni jõuavad tegelased, keda kirglikult armastatakse ja vihatakse, teiste hulgas Daenerys, Jon Snow, Tyrion Lannister, Sansa Stark, Cersei ja teised.

Vaatan lähemalt

„Troonide mängu“ suguvõsad

Pilguheit "Troonide mängu" suguvõsade ajaloole, traditsioonidele ja kõige tähtsamatele kujudele. Läbi intervjuude ja klippide jõuavad vaatajateni Lannisterid, Starkid, Targaryenid, Baratheonid, Tyrellid, Greyjoyd ja Martellid.

Vaatan lähemalt

TOP 6 SARJA EELMISEL KUUL

Siit näed ülevaadet sarjadest ja filmidest, mis eelmisel kuul vaatajate seas eriti populaarsed olid. Kas oled juba kõik ära näinud?

UUED SARJAD

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu, täpselt üle 60 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Siin on mõned populaarsed sarjad, mida HBO-ga vaadata saad:

Asepresident

7. hooaeg

Emmyga pärjatud komöödiasarja viimases, 7. hooajas püüab peaosas Julia Louis-Dreyfus, kes kehastab endist senaatorit Selina Meyerit, leida tee taas Presidendi kabinetti. Kas tal õnnestub eelnevad skandaalid seljatada?

Vaatan lähemalt

Barry

2. hooaeg

8-osalise sarja "Barry" peaosas on Bill Hader, kelle nimitegelane on kogenud palgamõrvar, kes satub Los Angeleses üht tööotsa tehes näitlemisest vaimustusse. Teises hooajas on Barryl raskusi nii tüdruksõbrale kui näitlemisele keskendumisega, kui ta seisab silmitsi kahtlustavate LA detektiivigega.

Vaatan lähemalt

KURBMÄNG

1. hooaeg

"Kurbmäng" on antoloogiasari, mis räägib ehmatavaid tõestisündinud krimilugusid, mis on väljamõeldisestki veidramad. Esimese hooaja peategelane on nooruke Gypsy Blanchard, kes üritab pääseda klammerduva ema mürgisest haardest.

Vaatan lähemalt

Esimene Balti Pakett

Alates 1. aprillist lisandub 10 uut kanalit. Paketis on nüüd 25 kanalit, mis teeb sellest Baltimaade suurima temaatilise paketi. Kanalite programmidest leiab nii filme ja sarju, spordisündmuste otseülekandeid, lastesaateid, hobi- ja elustiili saateid jpm. Lisandunud kanalid:

1. Киномикс
2. Наше Новое Кино
3. Родное Кино
4. Индийское Кино
5. Кинокомедия
6. Киносерия
7. Квн КВН ТВ
8. М-1 Глобал
9. Кухня
10. Бокс ТВ Плюс

Lisaks langes paketi kuutasu 2 € võrra - varasemalt 7 € maksnud pakett maksab nüüd 5 €.

Alustan tellimist

retargeting

„Vaenulik Planeet“ National Geographicus

Esilinastus pühapäeval 28. aprillil kell 22:00

"Vaenulik planeet” on murranguline looduseteemaline telesari, kus tutvutakse lähemalt Maa kõige vaenulikumate keskkondadega. Kuue osa jooksul tutvume ekstreemselt sügavate, kõrgete, külmade, kuumade, niiskete ja kuivade paikadega ning avastame imepäraseid viise, kuidas loomad on suutnud neis oludes ellu jääda. Maa on alati olnud vaenulik planeet, ent siiski on see viimase neljakümne aasta jooksul muutunud elusloodusele oluliselt raskemaks elupaigaks. Viimase 40 aasta jooksul on maailm muutunud rohkem kui viimase 65 miljoni aastaga. Seega peavad vaenulikes kohtades elavad olendid kohastuma evolutsiooni mõistes silmapilgu jooksul. Olles silmitsi vaenuliku elukeskkonnaga, hädas pideva kiskjaohuga või karmi konkurentsiga ressursside pärast, on väljakutse konkreetne – kohane või sure.

National Geographic kanal sisaldub põhipaketis.

HD kvaliteediga on kanali hind 1 €/kuu

TELLIN

hostile planet

Stuttgart (Premier 12)

22-28.04

Saksamaal toimuval Premier sarja kuuluval Stuttgarti tenniseturniiril lööb kaasa ka Anett Kontaveit. Maailma 14. tõusnud Eesti esireketi mängudele saad kaasa elada Telia Live kanalil Telia TV ja MINU.TV vahendusel.

Täpse kava leiab teleriekraanilt või MINU.TV-st

VAATAN LÄHEMALT

stuttgard

Vali endale sobiv viis telepildi vaatamiseks

Tennise otseülekandeid näed Telia TV-st Live kanalilt. Kui elutuba on igavaks muutunud, siis saad soovi korral vaadata mänge ka maamajas, liikvel, praamil või kus iganes ise soovid.