Background

TV TEENUS UUENEB

TV TEENUS UUENEB


Kaasajastame 2019. aasta jooksul Telia TV ja MINU.TV lahendusi – kahest teenusest saab üks ühtne TV-teenus. Uuenduse tõttu muutuvad ka TV-paketid. TV-teenuse muudatused toimuvad automaatselt juuni algusest kuni aasta lõpuni, pärast mida saadame sulle kirjaga teavituse.

Logi sisse ja vaata, kuidas uueneb sinu TV-teenus.

Login sisse

Suuremad muudatused

  • Üks teenus, rohkem võimalusi – Telia TV ja MINU.TV saavad üheks ühtseks TV-teenuseks, mis võimaldab sul TV sisu vaadata nii teleris, süleris, tahvlis kui ka mobiilis.
  • Rohkem sisu erinevates seadmetes – uuendame TV pakettide valikut ning mitmekesistame sisu, et saaksid nautida veelgi rohkem põnevaid filme ja sarju.
  • Kõikjal Euroopa Liidus – vaata TV sisu ka reisil olles nutiseadmes, veebis või TV ekraanilt.
  • Uuendame TV-teenust samm-sammult – TV uuendused jõustuvad kõigile 2019. aasta jooksul automaatselt, anname sulle muudatustest teada kirja teel.
  • Kui kasutad Telia TV-d, siis uuendame sinu teenust sügisel ja saadame sulle pärast muudatust kirja. Vaata detailsemaid muudatusi altpoolt.
  • Kui kasutad tasulist MINU.TV-d, siis pead teenuse vaatamise jätkamiseks nutiseadmes pärast TV-muudatust alla laadima uue äpi, millest teavitame sind praeguses äpis. TV ekraanilt ja veebist vaatamisel toimuvad muudatused automaatselt.
  • Kui kasutad tasulise MINU.TV teenusega Lastenurka või Salvestamist, siis ei sisalda sinu uus TV pakett neid enam vaikimisi. Mainitud lisateenuste uuesti tellimisel kehtib sulle sooduspakkumine – üks kuu tasuta. Lisaks saad Lastenurga tellimisel erinevalt varasema 1 lastekanali asemel 5 lastekanalit.
  • Kõiki pakette ja lisateenuseid saad tellida TV ekraanilt või Telia iseteenindusest. Lisainfot pakettide, kanalite ja muudatuste kohta leiad altpoolt.

KUI SINU TV SAAB UUENDATUD


Teavitame sind teenuse uuenemisest

Vaata igas seadmes

Telli lisateenuseid ja vaatajakohti

Vali TV pakettide vahelUue TV äpi saad laadida kohe, kuid kasutada saad seda pärast uuele TV-le üleviimist, millest teavitame sind kirja teel.

TV pakettide muutumine

Praegune pakettUus pakett
MINU.TV pakettTelia TV Mini pakett
Telia TV põhipakettTelia TV Mini pakett
Telia TV põhipakett + Lisakanalite pakettTelia TV Standard pakett

Võimalus tellida juurde teemapakett Vene kanalid hinnaga 0 €/kuu

Uued TV paketid

PremiumStandardMini
Kanaleid165+65+25+
Vaatajakohti532
Lisateenused

KordusTV

FOX NOW

Filmiriiul

HBO

Eurosport Player

Salvestamine

Lastenurk

KordusTV

FOX NOW

Filmiriiul

HBO

Eurosport Player

KordusTV

FOX NOW

Filmiriiul

Hind39 €/kuu16 €/kuu6 €/kuu

Võimalus tellida juurde teemapakett Vene kanalid hinnaga 0 €/kuuVõrdlen pakette