Telia järelmaks

Telia järelmaks võimaldab sul oste sooritada ilma ühekordse suurema väljaminekuta – nii saad toodete eest tasuda osade kaupa ning sulle sobivas tempos.

  • Soeta kaupa 3200 € ulatuses
  • Lepingu sõlmimine alates 75 € ostust
  • Paindlik tagasimakse periood – 12-48 kuud
  • Soovi korral saad järelmaksu maksta tagasi ennetähtaegselt ilma täiendavate kulude ja tulevaste intressideta.
Hind pole number Finantseeritav summa peab olema vähemalt 75 Maksimaalne summa on 5000€ Minimaalne finantseeritav summa on 75€
Määratud tingimustel ei saa nii palju sisse maksta
Maksimaalne lepingutasu on 100
Intress ei ole määratud Intress pole number Maksimaalne intress on 35%

Kuumakse:
19,37 €

Sissemakse:
0,00

Krediidi kulukuse määr:
26,1 %
Selge ja kiire

Telia Järelmaksu taotlemisel saadame sulle vastuse hetkega.

Järelmaksu taotlemine ja vastuse saamine on kiire ja mugav. Eelnevalt on sul ka tutvuda personaalselt sulle pakutavate tingimustega (intressimäär, lepingutasu ja vaba krediidilimiit). Sisene iseteenindusse oma limiite vaatama.

Mugav

Halda oma lepinguid iseteeninduses. Lepingu lõpetamine on tasuta.

Iseteeninduses on sul võimalik vaadata oma sõlmitud järelmaksulepingute maksegraafikuid ja kohustuste jääki. Soovi korral saad seal ka oma järelmaksulepingu ennetähtaegselt lõpetada, millega ei kaasne mingeid täiendavaid tasusid ega tulevasi intresse. Lõpetamisel kantakse lepingu põhiosa jääkmaksumus sinu järgmisele perioodilisele arvele.

Telia järelmaks

KASUTA ÜLE EESTI

Kasuta Telia Järelmaksu Telia e-poes, Telia esindustes ning mitmete partnerite juures.

Telia Järelmaksu saad taotleda sulle lähimast Telia esindusest ning e-poest, meie partnerite poodidest ja e-poodidest. Kui sul on kehtiv järelmaksuleping, siis saad kõikide kaupadega seotud küsimustega (nt kaupade tagastamine ja garantiihooldus) pöörduda kauba müüja poole. Muude küsimustega nagu arve aadressi muutmine või lepingu loovutamine mõnele teisele inimesele, pöördu Telia esinduste poole.

Hoolime ja aitame

Järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksu võtmist kaalu oma otsust hoolikalt ja tutvu lepingu tingimustega. Küsi julgelt nõu meie asjatundjatelt.

Support

Kontaktid

123 Klienditeenindus (teenuste info ja tellimine)
Välismaalt helistades: +372 631 3322


Juhime tähelepanu, et Järelmaks on finantseerimisteenus (tarbijakrediit). Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (finantseerimisteenuste tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn) Enne tehingu tegemist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Krediidi kulukuse määr on 26,5% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 15,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,04 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 263.14 € ja lepingutasu 15,90 €.