Alati uus

Teenus Alati Uus sobib sulle, kui soovid kasutada kõige uuemaid nutiseadmeid.

Seadme kasutusperioodi lõppedes saad telefoni või tahvelarvuti mugavalt uue vastu vahetada kas või igal aastal ning vana seadme tagastada meile.

Seadme kasutamiseks saad valida kahe perioodi vahel – 12 või 24 kuud. Soovi korral võid telefoni või tahvli ka välja osta.

Alati Uus – finantsteenus, mis pakub sulle hea võimaluse kasutada alati moodsat tehnikat

Teenuse Alati Uus võimalused:

  • Leia endale sobiv nutitelefon või tahvelarvuti soodsa kuutasuga
  • Soovi korral saad valida uue nutiseadme iga 12 või 24 kuu järel
  • Liisinguperioodi lõppedes saad seadme välja osta
  • Lepingutasu ei ole

Alati Uus sobib sulle, kui:

  • Oled alaliselt Eestis elav täisealine elanik;
  • Sul on püsiv sissetulek (minimaalselt 300 € kuus);
  • Sinu praegused finantskohustused võimaldavad võtta täiendavaid rahalisi kohustusi. Telia lähtub krediidivõimelisuse hindamisel vastutustundliku laenamise põhimõttest;
  • Soovid paindlikku võimalust nutitelefoni või tahvelarvuti kasutamiseks.

Finantseerimisteenusega "Alati Uus" saad kasutusse võtta nutitelefoni või tahvelarvuti (seadme), millele on antud jääkväärtus lepinguperioodi lõpus. Telia kohustub perioodi lõpus seadme tagasi võtma, samuti on sul soovi korral õigus seade jääkväärtusega välja osta.

Kui sa ei soovi esimese perioodi (12 kuud) lõpus seadet tagastada ega välja osta, pikeneb lepinguperiood vaikimisi ka järgmiseks 11 kuuks. Sellisel juhul väheneb kuumakse ja ka seadme jääkväärtus. Seadme jääkväärtus teisel perioodil on võrdne teise perioodi kuumakse suurusega. Pikenenud perioodi lõppedes (12. kuul) saadab Telia sulle arve seadme jääkväärtuse tasumiseks. Kui tasud arve, saad seadme omanikuks. Teise perioodi jooksul saad igal ajahetkel seadme tagastada või selle vastava hetke jääkmaksumusega välja osta.

Juhime tähelepanu, et teenus Alati Uus on finantseerimisteenus (erakliendile pakutav liising). Liisingu pakkujaks on Telia Eesti AS (finantseerimisteenuste tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033 Tallinn) Enne tehingu tegemist tutvu täpsemate liisingu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Krediidi kulukuse määr on 27,82% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind koos käibemaksuga 500 €, liisingulepingu kestus 12 kuud, vara jääkväärtus 40%, fikseeritud intress arvutatuna laenu jäägilt on 11,9%. Tarbija poolt makstav kuumaksete kogusumma on 343,44€, mis sisaldab intressikulu 43,44€.


Kaasaegsus

Nii on sinu kasutuses alati kõige moodsamad nutiseadmed, millega tarbid kõiki sulle vajalikke teenuseid. Sinu kasutuses oleva seadme bränd ei oma tähtsust.

Soodsaim maksevõimalus

See on meie maksevõimalustest sinu jaoks soodsaim viis nutiseadme välja vahetamiseks.

Kiire

Uue seadme saad kohe kätte:

  • sissemaksega al 0 €
  • lepingutasuga 0 €

Keskkonnasõbralik

Vana seadme tagastamisel leiame sellele keskkonnasõbraliku rakenduse.


Vali uus nutiseade teenusega alati uusEi leidnud sobivat toodet? Endale meelepärase uue nutiseadme saad valida kogu Telia e-poes olevate nutitelefonide ja tahvelarvutite seast.

Vaatan kogu valikut


Hoolime ja aitame

Küsi julgelt nõu meie asjatundjatelt.
Iga päev 8.00 - 23.00
Leian omale lähima esinduse

Kontaktid

123 Klienditeenindus (teenuste info ja tellimine)
Välismaalt helistades: +372 639 7130