Tsirkusefestival Hoog 8.-10. juunil Haapsalus

Kas sa tead mitme palliga on võimalik žongleerida? Või mitu ruutmeetrit kangaid kulub õhulennuks? Kui kaua sõidab monorattaga Tallinnast Haapsallu?

Tule selle suve kõige hoogsamale kaasaegse tsirkuse festivalile ja selgita välja!
Festival HOOG toimub 8.-10. juunil, Haapsalus ning festivali peaesineja Matthias Romir teeb etenduse ka Tallinnas 6. juunil kell 19.00 Vene teatris.

Telia kliendile on kõigi Hoog etenduste piletid eelmüügist 20% soodsamad.

Uus tulija - rahvusvaheline kaasaegse tsirkuse festival HOOG ühendab etenduskunstid ja pakub põnevat nii suurtele kui väikestele. Festivali programm on täis füüsilist meisterlikkust ning kunstiliselt kaunis vormis sõnadeta lavastusi. Näha saab üleilmselt armastatud artiste Saksamaalt, Soomest, Prantsusmaalt, Itaaliast, Hollandist, Uus-Meremaalt, Leedust ja muidugi Eestist. Programmis on spetsiaalsed etendused nii beebidele vanuses 0-2 eluaastat (“Twinkles”) või kunstigurmaanidele (“Only Bones”). Kes armastab nalja ja naeru võiks valida festivali avaetenduse (“Peatumatu hooga”), kus saavad kokku kõige hoogsamad artistid nt Otto il Bassotto oma unustamatu kummipeaga. Kodumaise mustkunsti esindajad Charlekas ja Kubo improviseerivad koos võrratu Magic Thor’iga Rootsist jne. Grete Gross on valinud etenduspaigaks pargipuu, mille otsas musitseerivad ka muusikud. Kert ja Saana pakuvad esteetilist silmailu ja meisterlikkust läbi moodsa akrotantsu. Teistmoodi seikluspargis ehk Tsirkusemaailmas saab tsirkusetrikke proovida nii lapselaps kui vanaisa, kuid selleks tuleb kindlasti nädalavahetuseks Haapsallu tulla. Loomulikult pakutakse festivali alal maitseelamusi täiskasvanutele ning põnevaid-arendavaid tegevusi lastele. Ahjaa igaks juhuks, et - loomi laval ei näe, aga Haapsalu lemmikloomade osas festival vastutust ei võta. HOOG haridusprogramm kaasab pered, noored, professionaalid ja erivajadustega inimesed. Uus festival HOOG on pühendatud Eesti Vabariigi 100 juubelile.

Hoia silm peal ja osta 20% sooduspilet järgnevatele HOOG festivali etendustele PILETILEVIST:

  1. Peaseineja Matthias Romir "LIFE IS SHORT STORIES" (GER) 6. juuni kell 19.00 Vene teater, Tallinn (Tavahind 32€)
  2. Festivali avaetendus PEATUMATU HOOGA (FRA/IT/NL/SWE/EST/FIN) 8. juuni kell 18.30 Haapsalu kultuurikeskuse välilava (Tavahind 20€)
  3. Peaesineja Matthias Romir "LIFE IS SHORT STORIES" (GER) 9. juuni kell 19.30 Haapsalu kultuurikeskus suur saal (Tavahind 25€)
  4. Thom Monckton ONLY BONES (FIN/NZ) 10. juuni kell 14.30 Haapsalu kultuurikeskuse rõdusaal (Tavahind 20€)

Sooduskoodi saad teada, kui sisened samale lehele läbi iseteeninduse.

Tule ja vaimustu kaasaegse tsirkuse melust Haapsalus!

Lisaküsimuste korral vaata meie kodulehte www.hoogfestival.ee
Jälgi meid sotsiaalmeedias: Facebook