Tallinn Music Week 2017

Telial on hea meel ka sel aastal toetada põhjamaade suurimat uue muusika ja linnakultuuri festivali Tallinn Music Week, mis toimub tänavu 27.märtsist 2.aprillini.
Telial on hea meel ka sel aastal toetada põhjamaade suurimat uue muusika ja linnakultuuri festivali Tallinn Music Week, mis toimub tänavu 27.märtsist 2.aprillini. Lisaks õhtustele kontsertidele pealinna klubides ja konverentsile Nordic Hotel Forumis ja Vene Kultuurikeskuses toimuvad festivali raames tasuta pealelõunased "Linnalava" kontserdid, vestlussari "TMW jutud" ning linna mõnusamaid söögikohti tutvustav restoranifestival "TMW maitsed". Festivali kava sisaldab ka Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse kureeritud kunstiprogrammi, Põhjamaade ja Baltikumi põnevaimat disaini tutvustavat Disainiturgu ning avalikku linnaruumi hõlmavat heli- ja arhitektoonika projekti.

Festivali ligi 200 kohalikust ning välismaisest artistist koosnev ning erinevaid muusikažanreid hõlmav kolmepäevane kontsertkava avalikustatakse veebruari alguses. Kogu festivali kava kuulutatakse järk-järgult välja veebruari jooksul.

Eelseisva TMW festivali siduvaks teemaks on jätkusuutlik areng ning sellega seotud valdkonnad keskkonnasäästlikkusest linnaarenguni ja kogukondade ühendamisest võrdõiguslikkuse edendamiseni.


Telia klientidele kehtib TMW festivalipassi, toetajapassi ning üksikpiletite ostmisel eelmüügist 20% hinnasoodustus tavahinnast. Soodushinnaga saab osta kaks festivalipassi ja toetajapassi.
Soodustuse saamiseks leiad sooduskoodi logides sisse Telia iseteenindusse.

Sisenen


TMW 2017 delegaadipass hinnaga 295 eurot on saadaval TMW veebipoes
Delegaadipass tagab lisaks muusikafestivalile pääsu 31. märtsist 1. aprillini toimuvale TMW konverentsile ja delegaadibaaridesse ning registreerunud kontaktide andmebaasile.

TMW 2017 festivalipassid hinnaga 60 € saadaval TMW veebipoes
Festivalipass tagab sissepääsu kõikidesse TMW muusikaprogrammi kuuluvatesse klubidesse eeldusel, et vastav klubi ei ole välja müüdud. Kui klubi on välja müüdud, toimub publiku klubisse laskmine järjekorra alusel.

Kõik TMW passid sisaldavad soodustusi TMW "Maitsed" restoranides ning eripakkumisi muude festivaliosade raames.

TMW 2017 kontsertide üksikpiletid on müügis Piletilevis.

Tallinn Music Week Telia TV-s.

Juba 9ndat korda aset leidvat Tallinn Music Week’i on Telia klientidel võimalus sel korral nautida mugavalt kodust lahkumata Telia TV erikanali vahendusel. 31.03 kell 19.00 aktiveeruv kanal toob muusikasõpradeni kahe päeva jooksul otselülitused Telia toetatud lavalt kinost Sõprus, kus 31.03 astub lavalaudadele Intsikurmu festivali showcase ning 1.04 sissejuhatus Läti suurfestivalile Positivus. Esinejatest on kahe päeva jooksul laval nt Ulfur Ulfur Islandilt, Mick Pedaja, Frankie Animal, Windy Beach, Go Away Bird jpt tuttavad.

Lisaks toob erikanal 1.04 vaatajaini mitmed kodumaised muusikadokumentaalid nagu näiteks kultusbändi Metsatöll tegemistest rääkivat „Hundi süda sees“ ning rokiajastu algust Eestis kujutava „Kosmos 69“.

Ülekandeid saate jälgida Telia TV erikanalilt, MINU.TV-st ja Telia Facebooki lehelt.

Muusikasõprade rõõmuks on TeliaTV videolaenutuses värskelt avatud ka kataloog „Muusikafilmid“, kust leiab põneva valiku nii muusikateemalisi dokumentaalfilme kui ka eluloo- ja kontsertfilme, nende hulgas näiteks „Kus on Bob Dylan?“, Johnny Cashi elust rääkiv „Walk the Line- Nagu noateral“ ja „Robbie Williams: fännide teekond Tallinna“. See on hea võimalus viia end juba kodus muusika- ja festivalilainele.

Vali lemmikartist Tallinn Music Weekilt!

Tallinn Music Week ning Telia ja Spotify kuulutavad taas välja publiku lemmiku hääletuse. Lemmikuks pärjatud artisti karjääri edendamisse panustab Telia 1000 eurot ja kõigi hääletajate vahel loositakse välja ülivinge kaasaskantav bluetooth kõlar Bose Soundlink Mini II.

Lemmiku valimiseks tuleb minna TMW kodulehele www.tmw.ee/et/lemmikartist või hääletada TMW äpis*. Artiste on festivaliprogrammis ligi 250 ning lemmikuid võib valida nii kodu- kui välismaiste esinejate seast. Kõik festivalikülastajad saavad hääletada 27. märtsist kuni 2 aprillini. Võitjad, nii artist kui hääletanu, kuulutakse välja nädal pärast festivali TMW ja Telia Eesti Facebooki lehtedel.

Eelnevail aastail on festivalipubliku lemmikuiks hääletatud meie räppar Metsakutsu ja Leedu indiroki bändid BA ja Garbanotas Bosistas.

*Tõmba tasuta nutikas TMW2017 äpp Apple iOS või Android telefonidele twm.ee/app või otsi märksõnaga "Tallinn Music Week" või "TMW" Apple App Store või Google Play keskkonnas.

Lisainfo www.tmw.ee.