Tallinn Music Week 2017

Telial on hea meel ka sel aastal toetada põhjamaade suurimat uue muusika ja linnakultuuri festivali Tallinn Music Week, mis toimub tänavu 27.märtsist 2.aprillini.
Telial on hea meel ka sel aastal toetada põhjamaade suurimat uue muusika ja linnakultuuri festivali Tallinn Music Week, mis toimub tänavu 27.märtsist 2.aprillini. Lisaks õhtustele kontsertidele pealinna klubides ja konverentsile Nordic Hotel Forumis ja Vene Kultuurikeskuses toimuvad festivali raames tasuta pealelõunased "Linnalava" kontserdid, vestlussari "TMW jutud" ning linna mõnusamaid söögikohti tutvustav restoranifestival "TMW maitsed". Festivali kava sisaldab ka Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse kureeritud kunstiprogrammi, Põhjamaade ja Baltikumi põnevaimat disaini tutvustavat Disainiturgu ning avalikku linnaruumi hõlmavat heli- ja arhitektoonika projekti.

Festivali ligi 200 kohalikust ning välismaisest artistist koosnev ning erinevaid muusikažanreid hõlmav kolmepäevane kontsertkava avalikustatakse veebruari alguses. Kogu festivali kava kuulutatakse järk-järgult välja veebruari jooksul.

Eelseisva TMW festivali siduvaks teemaks on jätkusuutlik areng ning sellega seotud valdkonnad keskkonnasäästlikkusest linnaarenguni ja kogukondade ühendamisest võrdõiguslikkuse edendamiseni.


Telia klientidele kehtib TMW festivalipassi, toetajapassi ning üksikpiletite ostmisel eelmüügist 20% hinnasoodustus tavahinnast. Soodushinnaga saab osta kaks festivalipassi ja toetajapassi.
Soodustuse saamiseks leiad sooduskoodi logides sisse Telia iseteenindusse.

Sisenen


Piiratud kogus TMW 2017 toetajapasse hinnaga 150 eurot on saadaval TMW veebipoes
TMW toetajapass tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele, sh TMW avakontserdile ja TMW delegaadibaaridesse ning pakub võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks.

TMW 2017 delegaadipass on kuni 31. jaanuarini saadaval hinnaga 175 eurot (1. veebruarist 250 eurot) TMW veebipoes
Delegaadipass tagab lisaks muusikafestivalile pääsu 31. märtsist 1. aprillini toimuvale TMW konverentsile ja delegaadibaaridesse ning registreerunud kontaktide andmebaasile.

TMW 2017 festivalipassid on kuni 31. jaanuarini saadaval hinnaga 50 eurot (1. veebruarist 60 eurot) TMW veebipoes
Festivalipass tagab sissepääsu kõikidesse TMW muusikaprogrammi kuuluvatesse klubidesse eeldusel, et vastav klubi ei ole välja müüdud. Kui klubi on välja müüdud, toimub publiku klubisse laskmine järjekorra alusel.

Kõik TMW passid sisaldavad soodustusi TMW "Maitsed" restoranides ning eripakkumisi muude festivaliosade raames.

TMW 2017 kontsertide üksikpiletid tulevad Piletilevisse müüki veebruari alguses.

Lisainfo www.tmw.ee.