Piletid Slava Polunini ja Gidon Kremeri etendusele „Lumesümfoonia“ 20% soodsamaltKlassikaline muusika ja klounitrikid saavad kokku ühel laval, nagu valge ja punane kloun traditsioonilises repriisis: valge kloun on ilus ja suursugune, punane naljakas ja kohmakas. Aga erinevalt valge ja punase klouni traditsioonilisest kemplemisest leiavad tegelased selles etenduses ühisosa poeesia ja siiruse kaudu.

27. jaanuaril 2018 saab Nordea kontserdimaja laval näha kuulsa klouni Slava Polunini ja dirigendi Gidon Kremeri ühisetendust „Lumesümfoonia“ kammerorkestri Kremerata Baltica ja Slava Polunini trupi Snowshow osalusel.


Kuni 31. augustini 2017 on Telia klientidel võimalik osta „Lumesümfoonia“ etenduse pileteid 20% soodsamalt. Sooduskoodi alusel on võimalik osta piletid Piletilevi müügipunktidest või internetipoest. Sooduskoodi leiad siitsamast, kui sisened iseteenindusse.

Sisenen


Ranged kontsertkostüümid, noodipuldid, tšellod, vioolad, viiulid, kaunite muusikariistade elav kõla kuni Amati viiulini, millel mängib Gidon Kremer ise – see on klassikalise ja tänapäevase muusika võlu. Muusika taktis õõtsuvad ebaloomulikult suured kübarad ja kingad, kulunud rohelised mantlid ning ploomikujulised punased ninad. Hiiglaslikud kärbsed, kes teevad oma teel kõik maatasa. Paberist lumehanged ja tuisk, mille eest ei õnnestu kellelgi varjuda. Ja kõige selle keskel kurb ja naljakas, liigutav ja õrn mees kollases kombinesoonis – üks meie aja kõige kuulsamaid kloune, Slava Polunin.