Teliaga soodsamalt Eesti suurimale jõulumaale LottemaalTelia hea sõber Lottemaa avab 15. detsembril väravad, et koos nautida mõnusat talve!

Lottemaal ootavad sind ja sinu peret selle talve parimad elamused - uued kogupere jõulunäidendid, näiteks kass Mati räägib oma reisidest läbi maailma jõulukommete ning suures jõulunäidendis lahendatakse segadust, mis tekkis jõuluvanaga, kes oli liiga hea. Leiutajateküla elanike majad on jõuluehteis, küpsetatakse piparkooke, leiutatakse ja mängitakse. Loomulikult on kohal ka Leiutajateküla jõuluvana jänes Wolfgang, sõidab jõulurong. Rohke lume korral on avatud kelgumägi. Anna pakub kõikidele jõulumaa külalistele sooja teed, suppi ja pirukaid.

Ainult Telia klientidel on võimalus alates 15.12. soetada sooduspileteid hinnaga 9 EUR inimene (tavahind 10 EUR eelmüügist või 13 EUR Lottemaa kassas). Sooduspiletite ostmiseks logi sisse Telia iseteenindusse:

Sisenen


Kiirusta, sest soodushinnaga pileteid on piiratud koguses. Sooduspileteid müüakse kuni 30.12.2016 või kuni neid jätkub. Sooduspileteid saab osta ainult eelmüügist, Lottemaa kassast Telia kliendi soodushinnaga sooduspileteid osta ei saa.

Lottemaa on avatud:
15.-16.12 ja 19.-22.12 kell 10.00-15.00
17.-18.12 ja 26.-30.12 kell 12.00-16.00

Seikle koos Lottemaa äpiga!

Lottemaa äpp koondab endas interaktiivseid avastamismänge, pildistamisfunktsiooni ja audioraamatut, mis annavad Lottemaa teemapargi külastusele täiesti uue mõõtme. Lisaks sellele sisaldab rakendus kogu vajalikku informatsiooni Lottemaa külastamiseks.

Lottemaa mobiilirakendus võimaldab nii suurtel kui väikestel ise Lottemaa tegelaste seiklustes osalised olla. Selleks, et mänge mängida, peab mängija Lottemaal kohal viibima ning mängu läbimiseks vihjeid järgides Lottemaal ringi liikuma. Pildistamismäng ja audioraamatud töötavad ka Lottemaast eemal.

Laadi alla Lottemaa äpp Google Play’st või App Store’ist ning aita Leiutajatekülas üles leida kõik karu Eduardi kadunud asjad.

Lisainfo: www.lottemaa.ee