EstraadilainelSolistid Kalle Sepp ja Kaire Vilgats
Õhtu juht Veiko Tubin
Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester
Dirigendid Martin Sildos, Jüri-Ruut Kangur

Kontserdid korraldab Eesti Kontsert. Telial on hea meel olla juba aastaid Eesti Kontserdi hooaja peatoetaja. Eripakkumine Telia klientidele: Telia klientidel on võimalik osta “Estraadilainel“ kontsertidele pileteid eelmüügist 20% soodsamalt.
Sooduspiletite pakkumine kehtib kuni soodushinnaga pileteid jätkub. Igale kontserdile on võimalik sooduskoodi alusel osta kuni 4 soodushinnaga pääset Piletilevi ning Piletimaailma müügipunktidest ning internetipoest www.piletilevi.ee ning www.piletimaailm.com. Sooduskoodi leiad siitsamast, kui sisened iseteenindusse.

Sisenen

Kontserdid toimuvad:

P 17. detsember kell 17 Pärnu kontserdimaja
E 18. detsember kell 19 Estonia kontserdisaal
K 20. detsember kell 19 Vanemuise kontserdimaja
N 21. detsember kell 19 Jõhvi kontserdimaja

Kava, mille kohta sobivad ideaalselt Remarque’i sõnad: „Vahel on täiesti vajalik lasta endast üle voolata hiiglasuurel sentimentaalsuselainel…“ (”Varjud paradiisis”). Glamuursed solistid kantuna sümfooniaorkestri ja bändi võimsast kõlast, vaimukad vahetekstid ja ajastupildikesed videokujunduses – võimalus veeta õhtu estraadikunsti hiilgeajas. Sellele žanrile oli iseloomulik mingi relvitukstegev siirus ja südamlikkus, mis pole praegu enam kombeks. Nostalgiat ja äratundmisrõõmu pakuvad sellised lood, nagu ”Kui kõnnib mannekeen”, ”Hoogsas rütmis”, ” Sulle kõik nüüd ütlen”.

Muusika ja sõnade autorid: A. Oit, H. Karmo, K. Kikerpuu, O. Arder, G. Podelski, A. Haug jt

Vahetekstide autor: Mihkel Raud

Link Piletilevisse:

www.piletilevi.ee

Link Piletimaailma:

www.piletimaailm.com