ELINA BORN ja STIG RÄSTA esimest korda jõulutuuril!Telia klientidele piletid 20% soodsamalt

Elina Borni ja Stig Rästa esmakordsed jõulukontserdid toimuvad 19.-30. detsembrini üle Eesti. Esitamisele tuleb nii jõulumuusikat kui omaloomingut ning artiste saadab suurepärane ansambel.

Sulle, hea klient on Elina Borni ja Stig Rästa jõulukontsertide piletid eelmüügist 20% soodsamalt. Kontsertidele on võimalik sooduskoodi alusel osta pileteid internetis www.piletilevi.ee ja Piletilevi müügipunktides. Kiirusta, sest soodushinnaga pileteid on piiratud koguses. Sooduskoodi leiad siitsamast, kui sisened iseteenindusse.

Sisenen

Kontserdipaigad:
T 19.12. MOOSTE FOLGIKODA
K 20.12. PAIDE KIRIK
N 21.12. RAKVERE KIRIK
R 22.12. VILJANDI PAULUSE KIRIK
T 26.12. KURESSAARE KIRIK
K 27.12. VANEMUISE KONTSERDIMAJA
N 28.12. PÄRNU KONTSERDIMAJA
L 30.12. TALLINNA JAANI KIRIK

ELINA BORN - laul
STIG RÄSTA – laul/kitarr/klaver
Carlos Roos – kitarr
Kallervo Karu – löökpillid
Siim Usin – bass

Elina Born on kahtlemata üks meie säravamaid naisartiste, kes võitis superstaari saates teise koha ning on välja andnud omanimelise debüütalbumi, mis sisaldas tuntud hitte nagu “Miss Calculation” jt. 2015. aastal võitis Elina koos Stigiga Eesti Laulu finaali ja esindas Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel, kus saavutas väga kõrge 7. koha. Eesti Muusikaauhindade galal 2016. a auhinnati Elina Borni koguni neljas kategoorias.

Stig Rästa on suurepärane muusik ja helilooja ning tema sulest ja koostöös teistega on valminud nii Elina Borni, Karl-Erik Taukari, Trafficu kui ka näiteks Beyond Beyondi lood ning tähelepanuväärne arv nendest lugudest on pälvinud suure kuulatavuse ja saanud hittideks. Stig on välja andnud elulooraamatu „Minu Kennedy“ ning ka lastelaulude kogumiku „Tõeline muinasjutt.“ Viimasel suvel aga tähistas Stig oma loometee 15-ndat juubeliaastat väärilise soolotuuriga üle Eesti.

Elina Borni ja Stig Rästa koostöö on kestnud juba aastaid ning selle koostöö krooniks on kahtlemata meile kõigile tuntud Eesti Laulu võidulugu „Goodbye to Yesterday.“

Vaata ja kuula Elina ja Stigi tuntumaid lugusid:
Goodbye to Yesterday
Miss Calculation
I Wanna Meet Bob Dylan

Lisainfo: muusikaagentuur.ee ja piletilevi.ee