Canzoniere Grecanico Salentino (Itaalia)Viljandi pärimusmuusika festivalil publikut hullutanud bändi loetakse Itaalia üheks peamiseks ja pikaealisemaks pärimusmuusika ansambliks. Muusikute põhihuvi on mängida ja tutvustada omapärast Itaalia pizzica-muusikat ja tantsu. Nimetatud stiil põhineb iidsel eluohtliku tarantlihammustuse ravirituaalil nimega pizzica tarantata ning on seotud kohaliku kultuurifenomeniga, mille nimetus on tarantism. Siia kuuluvad meeletu trummeldamine ja pöörane transsiviiv tants. Samamoodi on ka Cancionere Grecanico kontsert nagu eluenergia plahvatus: täis kirge, rütmi ja müstikat. Kontserdid korraldab Eesti Kontsert. Telial on hea meel olla juba aastaid Eesti Kontserdi hooaja peatoetaja.

Eripakkumine Telia klientidele: Telia klientidel on võimalik osta Canzoniere Grecanico Salentino kontsertidele pileteid eelmüügist 20% soodsamalt.

Sooduspiletite pakkumine kehtib kuni soodushinnaga pileteid jätkub. Igale kontserdile on võimalik sooduskoodi alusel osta kuni 4 soodushinnaga pääset Piletilevi ning Piletimaailma müügipunktidest ning internetipoest www.piletilevi.ee ning www.piletimaailm.com. Sooduskoodi leiad siitsamast, kui sisened iseteenindusse.

Sisenen

Kontserdid toimuvad:

T 5. detsember kell 19 Pärnu kontserdimaja
K 6. detsember kell 19 Estonia kontserdisaal
N 7. detsember kell 19 Vanemuise kontserdimaja
R 8. detsember kell 19 Jõhvi kontserdimaja

Canzoniere Grecanico Salentino (Itaalia)

Mauro Durante (laul, raamtrumm, viiul)
Alessia Tondo (laul)
Giulio Bianco (itaalia torupill, suupill, plokkföödid)
Massimiliano Morabito (lõõtspill)
Emanuele Licci (hääl, kitarr, busuki)
Giancarlo Paglialunga (hääl, tamburrieddhu)
Silvia Perrone (tants)

Link Piletilevisse:

www.piletilevi.ee

Link Piletimaailma:

www.piletimaailm.com