Semjon Slepakov esineb Tallinnas

5. detsembril esineb Nordea kontserdimajas Semjon Slepakov – lavasõu „Meie Venemaa“ produtsent ja põhiautor, sõu „Comedy Club“ stsenarist, varem ka Pjatigorski linna KVNi võistkonna kapten. Paljud aga tunnevad ja armastavad Slepakovi tänu tema lauludele, päevakajalisele satiirile ja esituslaadile, mida pole võimalik kellegi teise omaga segi ajada. Iga tema laul kogub netis hetkega miljoneid vaatamisi ja võetakse lahti tsitaatideks.

Semjon Slepakov saavutas populaarsuse tänu KVNile ja „Comedy Clubile“, tõelise kuulsuse aga tõid bard-desjatnikule (tõlkes „kümnendate bard“, nagu muusik ennast ise 2010. aastaid silmas pidades nimetab) kitarri saatel esitatavad laulud „Každuju pjatnitsu“, „Ljuba – zvezda Jutjuba“, „Babuška transformer“ ja paljud teised pooltsensuursete nimetuste, ja mis seal varjata – punastama paneva sisuga hitid

Slepakovi laulud on alati aktuaalsed ja teravad ning kujutavad endast reaktsiooni tänapäevastele sotsiaalsetele ja poliitilistele protsessidele. Tema laulude tegelasteks on tänapäeva inimesed: väikekodanlased, hipsterid, saadikud, sportlased, naabrid, ülemused, abielumehed ja -naised. Slepakovi talent peitub oskuses märgata igapäevaseid, igaühele tuttavaid elulisi olukordi ja esitleda neid vaatajale satiirilis-humoorikas võtmes. Tema kontsertidel inimesed sõna otseses mõttes oigavad naerust, tundes lauludes ära ennast, oma tuttavaid ja teletähti.


 

Sulle, hea EMT ja Elioni klient, on piletid etendusele 30% soodsamad. Soodustuse saamiseks sisesta Piletilevi veebis sooduskoodi lahtrisse sooduskood, mille leiad siitsamast, kui logid sisse iseteenindusse. Pakkumine kehtib kuni 20.10.2015.

 Sisenen iseteenindusse