KREMLI ÖÖBIKUD augustis 2019

Augustis 2019 näeb Narvas Kreenholmi manufaktuuri hoovis taaskord muusikalist suurlavastust “Kremli ööbikud”. Tartu Uus Teater ehitab taaskord üles Eesti suurima vabaõhulava ning etendab 11 suveõhtul eelmise suve hittlavastust.

Muidu suletuna seisval Kreenholmi saarel, kus igapäevaselt puudub elekter ja veevarustus, löövad nendel õhtutel kõlama ansambli Lexsoul Dancemachine kitarrikäigud, kõlavad populaarsed nõukogudeaegsed hitid ning algab tõeline rock’n’roll. Lavastuses “Kremli ööbikud” rullub lahti NSV Liidu muusikatööstus ja portreteeritakse nõukogude superstaari – Jaak Joala – ühte päeva 1987. aastal. Lavastusest ei puudu ajahüpped minevikku ega tulevikku, mis toovad publiku ette paljud tuttavad artistid ja persoonid, teiste seas Tõnis Mägi, Anne Veski, Ivo Linna jpt. Lavastust tõlgitakse nii vene kui inglise keelde.


Laval on Märt Avandi, Saara Kadak, Maria Annus, Katrin Pärn, Juss Haasma, Tambet Seling, Janek Joost, Priit Strandberg, Robert Linna, ansambel Lexsoul Dancemachine jt

Etendused Narvas Kreenholmi manufaktuuris: 14+16+17+19+20+21+23+24+25+27+28 august

Piletid müügil Piletilevis.

Eripakkumine Telia kliendile:

Kasutades Piletilevis sooduskoodi saad Telia kliendina pileti 5 € soodsamalt. Sooduskood kehtib nii veebis kui müügipunktis. Veebis soodustuse saamiseks sisesta sooduskood ja seejärel vali “erihind”. Erihinnaga pileteid on müügil piiratud koguses. Eripakkumine kehtib kuni 15. aprillini. Korraga saad osta 2 soodushinnaga piletit. Sooduskoodi leiad, kui sisened samale lehele läbi iseteeninduse.