Tallinn Music Week 2018Põhjamaade suurim uue muusika ja linnakultuuri festival Tallinn Music Week (TMW) toimub 2018. aasta 2.-8. aprillil juba kümnendat korda. Terve nädal vältava TMW tuumaks on pealinna klubides ja kontsertsaalides toimuv muusikafestival ning loovuse mõjule keskenduv konverents Kultuurikatlas. Juubelifestivali kavas on ka tasuta pealelõunased „Linnalava“ kontserdid põnevates paikades üle linna, avalik vestlussari „TMW jutud”, Tallinna mõnusamate söögikohtade valik „TMW maitsed”, Eesti Kaasaegse Kunsti Arendukeskuse kureeritud kunstiprogramm, regiooni parimat disaini tutvustav Disainiturg ning kunsti ja kodanikualgatust liitvad ettevõtmised avalikus linnaruumis.

TMW ligi 250 kohalikust ning välismaisest artistist koosnev ning erinevaid muusikažanreid hõlmav kolmepäevane muusikaprogramm avalikustatakse järk-järgult jaanuari ja veebruari vältel.

Erinevaid loovtööstuse valdkondi liitev TMW konverents kutsub muuhulgas kaasa mõtlema tehnoloogia ja disaini arengu, tulevikuoskuste ning võrdõiguslikkuse teemadel. Lisaks muusikatööstuse esindajatele on konverentsi esinejatena kaasatud nii tehnoloogia- ja linnaarenduse novaatorid kui ka kultuuripoliitika kujundajad.

TMW 2018 esitleja on Telia.

Telia klientidele kehtib TMW festivalipassi, toetajapassi ning üksikpiletite ostmisel eelmüügist 20% hinnasoodustus tavahinnast.

Esmakordselt kehtib Telia klientidele ka TMW konverentsi ja festivali ühispassi ostmisel eelmüügist 20% hinnasoodustus.

Kiirusta, sest soodushinnaga festivalipasse on piiratud koguses. Soodustuse saamiseks TMW veebipoes vajaliku sooduskoodi saad iseteenindusest.

Sisenen

Piiratud kogus TMW 2018 toetajapasse hinnaga 150 eurot ** on saadaval TMW veebipoes

TMW toetajapass tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele, sh TMW avakontserdile ja TMW delegaadibaaridesse ning pakub võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks.

TMW 2018 konverentsi- ja festivalipass on kuni 31. detsembrini saadaval hinnaga 175 eurot (1. jaanuarist 250 eurot, 12. märtsist 295 eurot) TMW veebipoes

Delegaadipass tagab lisaks muusikafestivalile pääsu 6. ja 7. aprillil toimuvale TMW konverentsile ja delegaadibaaridesse ning registreerunud kontaktide andmebaasile.

TMW 2018 festivalipassid on kuni 20. veebruarini saadaval hinnaga 60 eurot (21. veebruarist 70 eurot) TMW veebipoes

Festivalipass tagab sissepääsu kõikidesse TMW muusikaprogrammi kuuluvatesse klubidesse eeldusel, et vastav klubi ei ole välja müüdud. Kui klubi on välja müüdud, toimub publiku klubisse laskmine järjekorra alusel.

Kõik TMW passid sisaldavad soodustusi "TMW maitsed“ restoranides ning eripakkumisi muude festivali osade raames.

TMW 2018 kontsertide üksikpiletid tulevad Piletilevisse müüki jaanuari keskel

Lisainfo www.tmw.ee