KUU AEGA MAALSuvelavastus

Kuu aega maal

Ivan Turgenev

30. mai (esietendus), 31. mai

1., 2., 3., 6., 7., 8., 9., 10., 13., 14., 15., 20., 21,. 22. juuni 2018

Etenduse algus kell 20.00

Etenduse kestus ca 2.5 tundi (ühe vaheajaga, vaheaeg 20 minutit)

Etendust mängitakse sünkroontõlkega eesti ja inglise keelde.

Romantiline melodraama kaunis Sagadi mõisapargis Lavastaja Filipp Loss

Telia klientidele on piletid 20 % soodsama hinnaga kuni 01.04.2018. Soodustus kehtib täispileti hinnale 22€.

Piletid on müügil: teatri kassas, Piletilevi, Piletimaailm, piletit soodushinnaga ostes on vajalik sooduskood.

Soodustuse saamiseks vajaliku sooduskoodi leiad sisenedes Telia iseteenindusse.

Sisenen

Vene kirjandusklassiku Ivan Turgenevi melodraama sobib parimal viisil just suvisesse mõisaparki. Loo keskmes on noor mõisaproua Natalja Petrovna (Ksenja Agarkova), kes eneselegi ootamatult hakkab igatsema midagi uut ja erilist. Midagi romantilist, mille järele tekib igatsus just suvel. Sellest erilisest tundest jääb puudu tema idüllilähedases rahulikus elus koos mõisaomanikust väärika abikaasaga (Aleksandr Ivaškevitš) ning lähedase sõbraga (Dmitri Kosjakov), kes on aastaid tema kõrval abivalmit toeks olnud.

Intriigi keskmesse satub noor tudeng Aleksei Beljajev ( Karl-Robert Saaremäe), kes ise ei ole ootamatust romantilisest olukorrast üldse huvitatud ning kes on sunnitud ümber mõtestama oma moraalsed tõekspidamised, vaated elule ja suhtumise naistesse… Noort Verakest mängib algaja näitlejanna Jekaterina Burdjugova.

Romantilises Sagadi mõisapargis toimuv etendus pakub ainukordset võimalust nautida klassikat oma ajaloolises atmosfääris. Kõigile teatrikülastajatele on avatud imetlemiseks Sagadi mõisa härrastemaja oma ajastutruu mööbli ja interjööriga. Rikkaliku menüüga välikohvikute allee kutsub nautima nii etendusele ajastuomaseid sööke-jooke kui tänapäevaseid hõrgutisi.

Etendusele on keelatud võtta kaasa koeri ja teisi koduloomi. Soovitame riietuda soojalt, arvestades, et lavastust mängitakse vabas õhus.

www.veneteater.ee

www.sagadi.ee