SÕIDUKI E-KINDLUSTUS

Telia on koostöös ERGOga loonud uudse Sõiduki E-kindlustuse, mida kasutades maksad kindlustuse eest vastavalt kasutusele. Nii võid kindlustuselt säästa kuni 60%!

  • Liitumine ja kasutamine mugava mSõiduk mobiiliäpi kaudu
  • GPS-seadme lisamisel kindlustuse automaatne sisse- ja väljalülitamine
  • GPS-seadmega ka kaskole laiendatav – tutvun võimalustega
  • Tasu Telia järgmise kuu mobiiliarvega vastavalt sõidetud päevade arvule
  • Võimalus kindlustada nii autot kui mootorratast

Laadi äpp alla:

Teenust osutab ERGO Insurance SE. Küsi lisainfot ja pea nõu ERGO asjatundjatega telefonil 610 6500


UNIKAALNE

Ainulaadne lahendus Eesti turul, mis pakub sulle kindlustust vastavalt selle kasutusele. Sinu valikusse kuulub käsitsi juhitav ja automaatne liikluskindlustus ning kaskokindlustus.

SOODNE

Kindlustuse hind sõltub kasutatud päevade arvust – automaatse kindlustusega võid säästa kuni 60% kuus. Seda juhul, kui sa jooksval kindlustuse kehtimise kuul sõidukit üldse ei kasuta.

LIHTNE

Liitumiseks vajad kehtivat Telia mobiilinumbri kliendilepingut. Kogu vajaliku liikluskindlustuse lepingu sõlmimiseks ja kehtima hakkamiseks saad mSõiduki mobiiliäppi kasutades.

MUGAV

Tasumine toimub Telia järgmise kuu mobiiliarvega vastavalt sõidetud päevade arvule.
KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Hetkel pakutakse E-kindlustust vaid eraklientidele kellel on kehtiv Telia mobiilinumber (kliendilepinguga) ning kes on kantud sõiduki teh.passi. Teiste mobiilioperaatorite kliendid ei saa hetkel teenusega liituda.

E-kindlustusega ei ole võimalik liituda Telia ega ERGO esinduses.

Lepingu saab mugavalt teha mSõiduki nimelises äpis. Äpi saab alla laadida nii Android kui iOS seadmele Google Play ning Apple App Store poodidest.

Liitumiseks peab sul olema kehtiv Telia mobiilinumbri kliendileping, mille kasutamise arvele hakatakse igakuiselt vastavalt sõiduki kasutusele lisama kindlustuse teenustasu.

Kui on tegemist firma numbriga peab kliendil olema Era arve, mis tellitakse Telia esinduses.

Enne lepingu sõlmimist tuleb pöörduda oma praeguse kindlustusandja poole ja lõpetada kehtiv liikluskindlustuse poliis.

Sulle tehakse rakenduses personaalne kindlustuspakkumine vastavalt sinu autole ja isikuandmetele.

Päevapõhiste tasudega teenuse kasutamine ei maksa sulle rohkem. Olles tarbinud kindlustust ühes kalendrikuus juba 16 päeva, on sulle edasised kindlustuse kasutamise päevad tasuta. Sellest tulenevalt on ka piiratud sinu maksimaalne kindlustuse tasu.

Maksimaalselt on sul võimalik Sõiduki E-kindlustusega säästa kuni 60% oma seniselt kindlustuse kulult kalendrikuus. Seda juhul, kui sa jooksval kindlustuse kehtimise kuul sõidukit üldse ei kasuta.

Sõiduki E-kindlustust saad mootorrattal kasutada samadel põhimõtetel nagu autolgi.

GPS-seadet saad kasutada ka oma mootorrattal siis, kui tellid seadmele lisaks ka mootorratastel puuduva OBDII pesa. OBDII pesa ühendamisel mootorrattaga palu abi kvalifitseeritud spetsialistilt.

Lepingu lõpetamine on lihtne ja selle saab mugavalt teha mSõiduki äpis. E-kindlustuse lepingut ei ole võimalik lõpetada Telia ega ERGO esinduses.

Liikluskindlustuse rakendumiseks peab sõidukil olema kehtiv kindlustuse leping, mis on sul Sõiduki E-kindlustust kasutades olemas.

Kogu vajaliku liikluskindlustuse lepingu sõlmimiseks ja kehtima hakkamiseks saad sa mSõiduki mobiiliäppi kasutades, millele lisaks sa ise midagi rohkem tegema ei pea. Vastavalt vajadusele aktiveeritakse kindlustuse poliis selle kehtiva lepingu alusel.

GPS-seadme lisamine võimaldab muuta liikluskindlustuse automaatseks ning samuti tellida oma sõidukile juurde kaskokindlustus.

Kuna ERGO IT-süsteemidel on öösiti hooldusetööde katkestused ning tahame olla kindlad, et järgmise päeva sõidu tegemiseks ei ole takistusi, alustame poliiside tellimisega juba varem, et tagada kehtivus alates kella 00:00’st. Juhul kui sa kindlasti ei soovi järgmiseks kuupäevaks poliisi tellida, lülita kindlustuse nupp lihtsalt välja.

Jah, Sõiduki E-kindlustuse kasutamisel kehtib sinu sõidukile täielik kindlustuse kate. Sõitmise kogust kasutatakse kindlustuse kulu arvestamiseks, kuid kindlustuskate on alati sama.

Kindlustuslepingu saad sõlmida ning seda kasutada juba enne GPS-seadme olemasolu. Seadme saad eraldi tellida Telia e-poest ning lisada rakendusse hiljem. Perioodi, mil seadet ei ole lisatud rakendusse, hinnastatakse põhimõttel, et kasutad sõidukit liikluses iga päev.

Kindlustuse kasutamise puhul GPS-seadmega loetakse kõik Eestist väljas oldud päevad automaatselt liiklusvahendi kasutamiseks. Käsitsi juhitava liikluskindlustuse kasutamise puhul on sinu kohustus jälgida, et sul oleks alati kehtiv kindlustus.

GPS-seadme paigaldus on väga lihtne – enamus autodel on paigalduse pesa rooli lähedal armatuuri alaosas, mida näed, kui vaatad pedaalide juurest ülespoole.

Juhul kui sa paigaldamisega hätta jääd, võta meiega ühendust ning tuleme sulle appi.

Kuna erandeid siiski leidub, võta spetsialistiga ühendust (Autlo OÜ, +37258601411, seade@autlo.com) ning ta pakub sobiva lahenduse.