TELIA INTERNET

Kvaliteetne internet on kiire ja ulatub kõikjale.

Telia ülikiire, kuni 1,2 Gbit/s ühendusega 4G internet katab Eestimaa pindalast rohkem kui 97%. Ka meie 3,5G võrk hõlmab pea tervet Eestit ja võimaldab internetis surfata püsiühendusega võrreldava kiirusega.

Kiirustesti tulemused 2018

INTERNETI KIIRUS

Tehnilise Järelvalve Amet mõõtis erinevates Eestimaa piirkondades mobiilse interneti kvaliteeti. Mõõtmistulemused näitasid, et Telial on parim 4G mobiilse interneti leviala ja keskmine allalaadimiskiirus, tutvu soovi korral raportiga.

Selleks, et pakkuda parimat kasutuskogemust jälgime jaamade koormust pidevalt. Koormuse püsiva kasvu korral lisame tugijaamale andmesidemahtu või ehitame täiendava jaama.

4G

KUIDAS SAADA MOBIILSEST INTERNETIST MAKSIMUM?

Kui kasutad mõnd vanemat paketti, soovitame valida uue Mobiilse elu või internet arvutis lahenduse. Selleks, et saaksid kasutada maksimaalse kiirusega internetti, soeta seade mis töötab 4G võrgus. Nutitelefon ja tahvelarvuti võivad muutuda kiiremaks, kui teed vahel seadmetele taaskäivituse. Ka netipulga ja WiFi-ruuteri võimaldatav maksimumkiirus peavad ületama Sinu internetipaketi teoreetilise maksimumkiiruse.

Loen rohkem