Mobiilne internet arvutis

Selleks, et kvaliteetne internet oleks sinu arvutis ka siis, kui sa ei viibi kodus või kontoris, vali mobiilse interneti pakett.

 • Piiramatu alla- ja üleslaadimise kiirusega 3G ja 4G internet.
 • Üks internetimaht Baltimaades ja Skandinaavias Eesti hinnaga.
 • #1NTERNET – Teliast internet nii koju kui ka mobiili
Liitun teenusega

Vali endale sobiv pakett

Hinnad sisaldavad käibemaksu


KOOS 4G RUUTERIGA SOODSAMALT

Kui ostad uue süle- või tahvelarvuti, soovitame kohe juurde valida ka Mobiilne internet arvutis teenus. Nii on kvaliteetne internet alati sinuga kaasas ning seda soodsamalt, kui eraldi liitudes.

Kui ostad uue süle-või tahvelarvuti ning valid juurde ka Mobiilne internet arvutis teenuse, on kuutasu soodsam, kui teenust ja 4G ruuterit eraldi ostes.
Logi sisse iseteenindusse ning vaata kui palju sinu valitud seade koos vastava internetimahuga maksab.

Login iseteenidusse

TINGIMUSED JA HINNAD

Tutvu teenuse tingimuste ja hindadega. Kui sul tekib küsimusi, võta meiega ühendust ning leiame koos just sulle sobivaima lahenduse.

Interneti mahtude hinnad

Kõikides pakettides on maksimaalne alla- ja üleslaadimise kiirus, mis võimaldab 4G nutiseadmega kasutada kiiruseid kuni 375 Mbit/s alla ja 50 Mbit/s üles, 3G nutiseadmega kuni 42,2 Mbit/s alla ja 5,7Mbit/s üles.

Andmemaht 30GB 60GB 100GB
Kuutasu 17,49 € 24,49 € 35,49 €

Valides internetimahuks 2 GB või 8 GB, tutvu teenuse tingimustega siin.

Erinevate internetitegevuste andmemahud

 • Üle keskmise surfajale - 30 GB on kindel valik kaasaegsele netikasutajale, kellele on oluline pidevalt maailmaga ühenduses olla, kvaliteetseid HD-videosid seirata, lemmikmuusikat striimida ning seda kõike ka sõpradega jagada.
 • Muretule surfajale - 60 GB on hea valik vilunud netikasutajale otsepildis telesaadete vaatamiseks, filmide striimimiseks, online-mängudeks ning interneti jagamiseks mitmes seadmes.
 • Kõige kärmemale surfajale - 100 GB on parim valik nõudlikule netikasutajale pidevalt maailmaga ühenduses olemiseks, otsepildis telesaadete vaatamiseks, filmide striimimiseks, online-mängudeks ja niisama muretuks surfamiseks ning interneti jagamiseks mitmes seadmes.

Tingimused

 • Internetiseadmetel on avatud vaid internetiteenus.
 • Andmeside mahuühikud: 1 MB = 1 024 kB; 1 GB = 1 048 576 kB.
 • Paketis sisalduv internetimaht on kasutamiseks Eestis. Alates 26.10.2015 paketiga liitujad saavad paketis sisalduvat internetimahtu kasutada ka teistes Baltimaades (Läti, Leedu) ja Skandinaavias (Soome, Rootsi, Taani, Norra). Muudes riikides andmeside kasutamisel rakenduvad vastavad rändlusteenuse ja/või Hinnakirja tasumäärad ning tingimused.
 • Interneti maht, mida saab tarbida teistes Baltimaades ja Skandinaaviariikides, on mõeldud tavapäraseks rändlusteenuse kasutamiseks reisimise käigus. Kui Baltimaades ja Skandinaaviariikides soovitakse kasutada rohkem kui 50% paketi kuutasus sisalduvast interneti mahust, on võimalik selle täitumisel tellida Interneti lisamaht, mis võimaldab nimetatud riikides mobiilse interneti kasutuse jätkamist vastavalt Internet arvutis (koduvõrgu) hinnastamistingimustele või kasutada seal MB põhist hinnastust vastavalt rändlusteenuse hinnakirjale.
 • Paketi kuutasus sisalduva internetimahu täitudes Interneti kasutamine piiratakse. Kasutamise jätkamiseks tuleb tellida suurem Internet arvutis pakett või lisateenus Interneti lisamaht.
 • Paketiga liitumise ja lõpetamise kuul arvestatakse kuutasu päevapõhiselt. Paketi vahetamisel odavama vastu rakendatakse jooksval kuul tellitud kallima paketi kuutasu.
 • Kuutasu eest võimaldatavat, aga kasutamata jäänud mahtu ei saa üle kanda järgmisesse kuusse.