SEADMED

Telia TV vaatamiseks vajad digiboksi ja pulti ning kui sul puudub internetiühendus, siis ka ruuterit


Ruuter
4G Ruuter
Digiboks
Pult
Üür (tingimused)
2,99 €/4,99 €
4,99 €
1,99 €
Digiboksiga tasuta
Väljaost
108 €/169 €
169 €
99 €

13 €

Standard ruuter (Inteno DG301/DG200)

Standard ruuter mis võimaldab kasutada kõiki Telia poolt pakutavaid internetiühendusi ning võimaldab luua wifi võrgu.

Spetsifikatsioon:
4x1Gbit/s Ethernet porti
WiFi tugi (2,4GHz b/g/n)
2 sisseehitatud eraldiseisvat ATA väljundit VoIP kõnesideks.
USB 2.0

Seadme üür: 2,99 €/kuus
Seadme väljaost: 108 €

Kuidas ruuterit ühendada?
Mida teha, kui internetiühendus koduses WiFi-s on katkendlik?

Ostan E-poest


Premium ruuter (Inteno DG400)

Uus preemium klassi ruuter, mis võimaldab kasutada kuni 1Gbit/s internetiühendusi ning tänu uue generatsiooni 5GHz WiFi ühendusele saab kogu ühenduse kiirust kasutada ka üle WiFi võrgu. DG400 ruuterit soovitame klientidele, kes kasutavad 100Mbit/s või suurema kiirusega internetiühendust.

Spetsifikatsioon:
4x1Gbit/s Ethernet porti
WiFi tugi (2,4GHz b/g/n ja 5GHz a/n/ac)
juhtmevaba telefoni (DECT) tugi
2 sisseehitatud eraldiseisvat ATA väljundit VoIP kõnesideks.
Seadmel on puutetundlik esipaneel WiFi sisse/välja lülitamiseks
USB 2.0 ja USB 3.0 tugi.

Seadme üür: 4,99 €/kuus
Seadme väljaost: 169 €

Kuidas ruuterit ühendada?
Mida teha, kui internetiühendus koduses WiFi-s on katkendlik?

Ostan E-poest

4G ruuter ZyXel – ruuter Telia 4G Koduinterneti kasutamiseks

Parim ruuter piiramatu mahuga 4G Koduinterneti teenuse kasutamiseks. Seade võimaldab kasutada püsiühenduse sarnast teenust seal, kuhu internetikaabel ei ulatu. Ruuteri abil saab jagada internetiühendust kodustesse seadmetesse nii WiFi kui võrgukaabli kaudu. Stabiilse ühenduse tagamiseks soovitame kasutada välisseinale paigaldatavat paneelantenni Rantelon Nelli-0727.

Kuidas ruuterit ühendada?
Mida teha, kui internetiühendus koduses WiFi-s on katkendlik?

Ostan E-poest

Telia TV ja MINU.TV kodus vaatamiseks vajad sa digiboksi. Arrise digiboks töötab ka läbi seina või kapi. Nii ei pea digiboks olema kodus nähtaval kohal.

Kuidas ühendada digiboksi teleriga?
Kuidas ühendada pulti teleriga?

Ostan E-poest

Peale sujuva nooleklahvidega menüüs üles-alla liikumise saad puldiga mugavalt ka numbriklahvide abil kanaleid vahetada. Kui seod puldi Arrise digiboksiga, töötab see ka läbi seina või kapi. Nii ei pea digiboks olema kodus nähtaval kohal.
TV pulti saad seadistada telerit sisse ja välja lülitama – nii vajad teleri kasutamiseks vaid ühte pulti. Lisaks teavitab TV sind teleri ekraanil puldi patareide tühjenemisest ning uued patareid saad postiga koju tellida.
Digiboksi ostes saad sobiva puldi tasuta kaasa, eraldi ostes maksab pult 13 €.

Kuidas kasutada Telia TV pulti?
Telia TV puldi üldinfo.
Kuidas ühendada pulti teleriga?

Ostan E-poest


TELLI TV ENDALE KOJU

  • Populaarsed telekanalid
  • Filmid ja sarjad hooaegade kaupa
  • Reklaamipausideta järelvaatamine
  • TV kuutasu on alates 6 €

TV toimimiseks vajad Telia ruuterit ja internetiühendust. Kui sul on kodus teine internetipakkuja, keda sa ei soovi välja vahetada, lisandub alusühenduse kuutasu 6,33 €.

TELLIN TV


SEADMETE KKK

Vastavalt võlaõigusseadusele on sul õigus sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ajast, mil soetatud seade sinuni jõudis. Teenuse ostu puhul algab tähtaeg lepingu sõlmisesest.

Rohkem infot 14-päevase tagastamisõiguse kohta leiad Tarbijakaitseameti lehelt.

Kasutusleping sõlmitakse 2 aastaks, mille möödumisel saad seadme kasutamist mugavalt jätkata. 3 aasta möödumisel (pärast lepingu sõlmimist) kuulub seade sulle ning senine kasutusleping lõppeb automaatselt.

Kui soovid 2-aastast kasutuslepingut lõpetada enne 2 aasta täitumist, tuleb sul tasuda lepingu ennetähtaegse lõpetamise hüvitis lepingus määratud summas. Sinu valduses olevad seadmed tuleb tagastada esindusse pärast lepingu lõpetamist 30 päeva jooksul.

Kui soovid kasutuslepingut lõpetada pärast 2 aasta, kuid enne 3 aasta täitumist, tuleb sul tasuda kahjuhüvitis lepingus määratud summas. Sinu valduses olevad seadmed jäävad sulle.

Kui soovid 2-aastast kasutuslepingut ajutiselt peatada, siis sinu leping peatatakse, kuid sul tuleb tasuda lepingu ennetähtaegse lõpetamise hüvitis lepingus määratud summas. Sinu valduses olevad seadmed jäävad sulle.

Kui soovid seadmeid edasi kasutada teisel aadressil ning see on Telia poolt tehniliselt võimalik ja kirjalikult kinnitatud, on see võimalik. Sinu leping jääb kehtima samadel tingimustel.

Kui seadmete edasikasutamine ei ole uuel aadressil tehniliselt võimalik, tuleb leping lõpetada. Sel juhul rakendub tasuda lepingu ennetähtaegse lõpetamise hüvitis.

2-aastase kasutuslepingu puhul kehtib sulle 31-päevaline prooviperiood, mille jooksul on sul võimalik seadmete kasutusleping lõpetada ilma lepingu ennetähtaegse lõpetamise hüvitiseta. Sinu valduses olevad seadmed tuleb tagastada esindusse pärast lepingu lõpetamist 30 päeva jooksul.

Üürilepingu lõpetamise korral ei kaasne sulle mingeid lisatasusid. Sinu valduses olevad seadmed tuleb tagastada esindusse pärast lepingu lõpetamist 30 päeva jooksul.

Kui soovid üürilepingut ajutiselt peatada, siis sinu leping peatatakse, kuid igakuise üüritasu maksmise kohustus säilib.

Üürilepingut ei tohi anda allüürile ilma Telia kirjaliku nõusolekuta.

Kirjalikul nõusolekul saab seadme koos samadel tingimustel kehtiva üürilepinguga loovutada järgmisele kasutajale, kellel üürileping uuesti allkirjastada tuleb.