Uue ajastu mugavusteenus Telia peredele. Turvaliselt ja kindlalt.


Lihtne ja mugav teenus peresiseseks asjaajamiseks

M.ELU on uus mobiiliteenus, mis aitab peresisest asjaajamist eriti mugavalt organiseerida. M.ELU toimib nutitelefonides (ja ka tahvelarvutites) ning selle kasutamiseks tuleb lihtsalt laadida tasuta M.ELU äpp oma nutitelefonisse ja kutsuda äpi kaudu selle kasutajateks ka teised pereliikmed. Kasutajateks saab siduda isegi need pereliikmed, kes kasutavad tavalist nuputelefoni.


Teenus sinu näoga

M.ELU on esimene telekomi teenus, mille saad teha sõna otseses mõttes oma näo järgi. Ja see on lihtne! Paari näpuliigutusega saad oma nutitelefoni pildigaleriist valida M.ELU äpi raames kuvamiseks igale pereliikmele personaalse suure taustapildi ja väikese ümmarguse näopildi. Vajuta “Valmis” nuppu ja ongi valmis.


Kaart, mis annab südamerahu

M.ELU teenusega näed kaardilt, kus su lapsed asuvad. Igale pereliikmele saad määrata ka personaalsed alad, millesse sisenemisel ja väljumisel saad soovikorral vaikse teavituse. Äpis kuvatakse pereliikme hetke asukohta ja kolme viimast liikumist personaalselt seadistatud alade suhtes. Nii on Sul alati südamerahustuseks kindel ülevaade, kas laps jõudis ilusti ja õigeaegselt kohale kooli, trenni, koju, kuhu iganes.


Mugav mobiilse internetikasutuse ülevaade

M.ELU teenusega näed, kui palju on iga pereliige oma nutitelefoniga ära kasutanud oma igakuist mobiilse interneti mahtu ja kui palju on veel alles kasutamiseks. Internet on tänapäeva maiustus lastele, sellepärast tegime interneti ülevaate jäätisekujuliseks. Head maiustamist!


Kodune internet ja TV kontrolli all

Iga lapsevanemal on ehk kogemusi, et laps päeval kodus liiga palju internetis surfab või telerit vaatab. Selle asemel, et usinalt koolitükke teha või kasvõi oma tuba korda teha. M.ELU teenus pakub mugavat võimalust otse oma nutitelefonis sisse-välja lülitada koduseid Telia seadmeid (näiteks WiFi’t) või juhtida seadmete tööd (näiteks telekanaleid vahetada või ajutiselt piirata mõnede kanalite näitamist). Eks ikka sellepärast, et kodutööd saaksid tehtud ja kõigil oleks õhtul üksteise jaoks rohkem vaba aega.


Kiirel ajal pere kokku

Tänapäeval on kõigil kiire. Kes on koolis, kes on tööl, kes on trennis, kes on sõpradega väljas. Et ühised peretegemised oleks paremini korraldatud, saab M.ELU äpiga hallata pere ühist ostunimekirja, kalendrit ja teadete tahvlit. Kõik pereliikmed saavad lisada ostunimekirja oma soove, kalendrisse saab märkida olulisi saabuvaid sündmusi ja teadete tahvlil saab kõikidele pereliikmetele korraga teada anda oma tegemiste kohta.


Suur äpp väikeste abistavate trikkidega

M.ELU on unikaalne mugavusteenus peredele, milles on palju häid lahendusi peresiseste asjade korraldamiseks. Võimalusi on palju ja sellepärast oleme iga tegevuse juurde lisanud juhised. Juhised ilmuvad ekraanile, kui vajutad küsimärgiga ikoonile, ning lähevad eest ära, kui nad sõrmega lihtsalt üles lükata. Lihtne trikk!


Alusta siit!
Lae oma nutitelefonisse M.ELU rakendus:


-->