TV kasutamiseks vajad


 • digiboksi
 • ruuterit
 • TV pulti

Digiboks

Telia TV ja MINU.TV kodus vaatamiseks vajad sa digiboksi, mille saamiseks pakume sulle järgnevaid võimalusi:

 

 • ostes seadme e-poest kohe välja: 99 € (ühekordne tasu)
 • üürides seadme: 1,99 € / kuus

Arris Motorola NutiTV rakendus LG teleris*
Raadiolainete tugi (st pulti ei pea digiboksile suunama) + - -
Teisel põhikanalil käimasoleva saate eelvaade + + -
HD-kanalid ja -filmid + + +
Kõnepostkast TV ekraanil + + +
TV pult kaasa + + -
Digiboksi mudel VIP 1113 VIP1003 või VIP1903 -
Hind käibemaksuga
E-poest kohe välja ostes 99 € (ühekordne tasu) ei ole müüdav Sõltub mudelist
Üürides ** 1,99 € /kuus ei ole müüdav -

* LG nutiTV rakenduse toimimiseks on vajalik Inteno ruuter ja internetiühendus kiirusega alates 5/1

**Seadmete üüri kasutustingimused


Ruuter ja internetiühendus

Telia TV vaatamiseks vajad Telia internetiühendust ja ruuterit. Selleks pakume sulle ruuterit Inteno DG200A, mille saamiseks pakume sulle järgnevaid võimalusi:

 • ostes seadme e-poest kohe välja: 108 € (ühekordne tasu)
 • üürides seadme: 2,99 € / kuus ( hind alates 25.04.2016)

Tutvun Telia interneti kiiruste ja hindadega

Juhtmevaba koduinterneti (4G) ja koduse wifi kasutamiseks pakume sulle ruuterit ZyXel LTE3311, mille saamiseks pakume sulle järgnevaid võimalusi:

 • ostes seadme e-poest kohe välja: 169 € (ühekordne tasu)
 • üürides seadme: 4,99 € / kuus

Seadmete tagastamine

Vastavalt võlaõigusseadusele on sul õigus sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ajast, mil soetatud seade sinuni jõudis. Teenuse ostu puhul algab tähtaeg lepingu sõlmimisest.

Rohkem infot 14-päevase tagastamisõiguse kohta leiad Tarbijakaitseameti lehelt.

Kasutusleping sõlmitakse 2 aastaks, mille möödumisel saad seadme kasutamist mugavalt jätkata. 3 aasta möödumisel (pärast lepingu sõlmimist) kuulub seade sulle ning senine kasutusleping lõppeb automaatselt.

Kui soovid 2-aastast kasutuslepingut lõpetada enne 2 aasta täitumist, tuleb sul tasuda lepingu ennetähtaegse lõpetamise hüvitis lepingus määratud summas. Sinu valduses olevad seadmed tuleb tagastada esindusse pärast lepingu lõpetamist 30 päeva jooksul.

Kui soovid kasutuslepingut lõpetada pärast 2 aasta, kuid enne 3 aasta täitumist, tuleb sul tasuda kahjuhüvitis lepingus määratud summas. Sinu valduses olevad seadmed jäävad sulle.

Kui soovid 2-aastast kasutuslepingut ajutiselt peatada, siis sinu leping peatatakse, kuid sul tuleb tasuda lepingu ennetähtaegse lõpetamise hüvitis lepingus määratud summas. Sinu valduses olevad seadmed jäävad sulle.

Kui soovid seadmeid edasi kasutada teisel aadressil ning see on Telia poolt tehniliselt võimalik ja kirjalikult kinnitatud, on see võimalik. Sinu leping jääb kehtima samadel tingimustel.

Kui seadmete edasikasutamine ei ole uuel aadressil tehniliselt võimalik, tuleb leping lõpetada. Sel juhul rakendub tasuda lepingu ennetähtaegse lõpetamise hüvitis.

2-aastase kasutuslepingu puhul kehtib sulle 31-päevaline prooviperiood, mille jooksul on sul võimalik seadmete kasutusleping lõpetada ilma lepingu ennetähtaegse lõpetamise hüvitiseta. Sinu valduses olevad seadmed tuleb tagastada esindusse pärast lepingu lõpetamist 30 päeva jooksul.

Üürilepingu lõpetamise korral ei kaasne sulle mingeid lisatasusid. Sinu valduses olevad seadmed tuleb tagastada esindusse pärast lepingu lõpetamist 30 päeva jooksul.

Kui soovid üürilepingut ajutiselt peatada, siis sinu leping peatatakse, kuid igakuise üüritasu maksmise kohustus säilib.

Üürilepingut ei tohi anda allüürile ilma Telia kirjaliku nõusolekuta.

Kirjalikul nõusolekul saab seadme koos samadel tingimustel kehtiva üürilepinguga loovutada järgmisele kasutajale, kellel üürileping uuesti allkirjastada tuleb.


TV pult

TV kasutamiseks vajad Telia TV mugavat numbritega pulti.

Numbritega pult

Peale sujuva nooleklahvidega menüüs üles-alla liikumise saad sellel ka numbriklahvide abil kanaleid vahetada. Kui seod puldi Arrise digiboksiga, töötab see ka läbi seina või kapi. Nii ei pea digiboks olema kodus nähtaval kohal.


TV pulti saad seadistada ka telerit sisse ja välja lülitama – nii vajad teleri kasutamiseks vaid üht pulti. Lisaks teavitab TV sind teleri ekraanil puldi patareide tühjenemisest. Uued patareid saad postiga koju tellida.

Digiboksi ostes saad sobiva puldi tasuta kaasa, eraldi ostes pult 13 eurot, kuni 31.12.2016 erihinnaga 5€. Puldi saad osta e-poest.


Telli TV omale koju


 • Populaarsed telekanalid
 • Filmid ja sarjad hooaegade kaupa
 • Reklaamipausideta järelvaatamine
 • TV kuutasu on alates 5 €
Tellin TV

TV toimimiseks vajad Telia ruuterit ja internetiühendust. Kui sul on kodus teine internetipakkuja, keda sa ei soovi välja vahetada, lisandub alusühenduse kuutasu 6,33 €.