TALLINN COMEDY FESTIVAL 5 - 7 OKTOOBRIL

5. - 7. oktoobrini toimub Tallinn Comedy Festival, mis toob juba kolmandat korda Tallinnasse kokku tuntud meelelahutajad läbisegi veel alles tõusvate tähtedega. Kolme päeva jooksul astuvad kuues esinemispaigas üles ligikaudu 20 esinejat Eestist ja mujalt maailmast. Need on aasta kolm kõige naerurohkemat päeva Eestis.Sulle, hea Telia klient, on Tallinn Comedy Festivali piletid 20% soodsamad. Sooduskoodi alusel on võimalik osta soodushinnaga piletid Piletilevi internetipoest WWW.PILETILEVI.EE. Sooduskoodi leiad siitsamast, kui sisened iseteenindusse. Kiirusta, sest soodushinnaga pileteid on piiratud koguses.

Sisenen

Tallinn Comedy Festivalilt leiab igaüks endale oma nalja, võib-olla isegi mitu. Festivali raames saad nautida tõelist komöödia-galat suures saalis, kus kümnel esinejal on piiratud aeg, et esitada oma parim materjal. Veel leiad festivalilt vanade lemmikute Komeediklubi ja Fopaa! eriüritused, väliskoomikute sooloshowd, Eesti tegijate uusimad naljad ning vähemalt ühe täiesti uuelaadse formaadiga naljasündmuse.

Festivali korraldavad Eestis juba aastaid tegutsenud komöödiarühmitused Kinoteater (Paul Piigi esindatuses), Komeediklubi (Andrus Purde tagasihoidlikus isikus) ja POINT (Karl Kermese energia toel) koostöös teiste ärksate korraldajatega.

Kava ning festivali tutvustus on kättesaadav:

http://www.comedyfestival.ee

https://www.facebook.com/TallinnComedyFestival/

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/stand-up-komoodia/tallinn-comedy-festival-44505/