auto24 Rally Estonia eripakkumine: 4 rallipassi = 3 hinnaga

17.-19. juulil saab Tartus, Elvas, Otepääl ja Lõuna-Eesti teedel näha maailmatasemel võidukihutamist!

Taas saab Eestis toimuma FIA autoralli Euroopa meistrivõistluste ametlik etapp, lisaks sama sündmuse raames Historic-autode (enne 1985.a. valmistatud ja võistelnud ralliautod) etapp. Kokku on oodata starti üle 120 võistlusauto.
Rallile tasub tulla kogu perega, sest meelelahutust jagub kõigile: ralli meelelehutuskeskuses Tartu kesklinnas Raekoja platsi vahetusess läheduses on avatud kaubandustänav, Lõunakeskus Lasteala, Anne&Stiil Naisteala ja palju muud meelelahutuslikku tegevust. Reede õhtul toimub Tartu Laululaval suurejooniline Scooter ja Groove Coverage kontsert ning laupäeva õhtul Elva Laululaval Smilersi ja legendaarse Suzi Quatro kontsert.

Rallipasside hinnad

Kuni 30. juunini EMT ja Elioni kliendi soodushind 4 rallipassile: 57 € / tavahind 76€ (19 € ühe inimese pääse)

1. juuli - 12. juuli EMT ja Elioni kliendi soodushind 4 rallipassile: 72 €/ tavahind 96€ (24 € ühe inimese pääse)

4 passi tavahind kohapeal 120 € (30 € ühe inimese pääse)

Komplekt "Rallipass + Scooter kontsert"

Kuni 30. juunini EMT ja Elioni kliendi hind 4-le 114 € / tavahind 192 €

1. juuli - 12. juuli EMT ja Elioni kliendi hind 4-le 129 € / tavahind 212 €

Soodushinnaga rallipassid saad osta auto24 lehel asuvast rallipoest, kus tuleb sooduskoodi lahtrisse sisestada enda mobiilinumber. Soodushind kehtib ainult eelmüügist.


SMS-infoteenus

Telli ralliuudised SMS-ga helistades numbrile 82828800

EMT kliendid saavad olla kursis kõige värskemate uudistega rallil toimuva ja kiiruskatsete tulemuste kohta.

Kolme rallipäeva jooksul saadab korraldaja värskeimad uudised SMS-iga otse mobiilile.
Teenuse hind on 1 €.

EMT toob auto24 Rally Estonia nutitelefoni

17.-19. juulil toimuval auto24 Rally Estonial saab Tartus, Elvas ja Lõuna-Eesti teedel näha taaskord maailmatasemel võidukihutamist: teistkordselt toimub Eestis FIA autoralli Euroopa meistrivõistluste ametlik etapp. Kogu võistlust saab jälgida ka nutitelefoni vahendusel.

EMT toob EMT Live äppi kogu auto24 Rally Estonia olulise info: ajakava, stardilist, tulemused reaalajas, otseülekanded. Samuti saab äpi vahendusel reaalaajas jälgida võistlusautode liikumist kaardil (Guardsystems.ee). EMT Live äpp on tasuta saadaval Google Plays ja AppStore´is ja seda saavad alla laadida kõikide mobiilioperaatorite kliendid.

Ralliuudised ja kiiruskatsete tulemusi saavad EMT kliendid tellida ka oma mobiilile SMS-i

auto24 Rally Estonia 2015

auto24 Rally Estonia 2015 näol on tegu 2 meistrivõistluse osavõistlusega. Teistkordselt toimub Eestis autoralli Euroopa meistrivõistluste etapp ning lisaks FIA Historic-autode Euroopa meistrivõistluste etapp. Ralli kestab 3 päeva ja sõidetakse Valga-, Tartu,- Põlva- ja Võrumaa kruusateedel ning Tartu ja Elva linnatänavatel.

Võistluskeskus ja hooldusala asuvad Tehvandi Spordikeskuses Otepääl. Pidulik avatseremoonia ja stardipoodium leiab aset reedel 17.juulil algusega 18:00 Tartu Raekoja platsil. Reedeõhtuse kiiruskatsena sõidetakse Tartu kesklinnas linnakatse asfaldil ja munakiviteel pikkusega 1,33 km. Päeva lõpetab ansambel Scooter kontsert Tartu Laululaval.

Nii reedel, laupäeval kui pühapäeval saab jälgida kiiruskatseid, tutvuda võistlusautodega hooldusalal ja veeta aega lastealal, naistealal ja kaubandustänaval. Pidulik lõputseremoonia ja autasustamine toimuvad pühapäeva pealelõunal algusega 14:00 Tartu Raekoja platsil. Rallipassi ostnutele on afterparty'le ööklubis Atlantis Tartus ja Comeback Otepääl sissepääs -50%.