Jõulumuinasjutt „Pähklipureja“

Jõulumuinasjutt „Pähklipureja“ Milano Balletiteatrilt Ootame etendusele reedel, 2. detsembril kell 19.00 Nordea Kontserdimajas.Sulle, Telia klient on piletid 20% soodustusega sooduskoodi sisestamisel. Üks inimene saab sooduskoodiga osta kuni 4 piletit. Piletid saadaval Piletilevi müügipunktides ja e-poes.

 Sisenen


Jõulumuinasjutt „Pähklipureja“ Milano Balletiteatrilt

Eesti publikul võimalus peatselt osa saada Itaalia tantsukultuuri suursaadiku Milano Balletiteatri säravast balletietendusest, kaunist jõulumuinasjutust Pähklipureja. Ootame etendusele reedel, 2. detsembril kell 19.00 Nordea Kontserdimajas.

Balletto di Milano artistid on Itaalia tantsukoolide ja tantsuakadeemiate parimad kasvandikud. Balletitrupp on teinud koostööd paljude rahvusvaheliselt tunnustatud koreograafide ja kunstnikega ning rõõmustanud oma kõrge taseme ja huvitavate lavastustega publikut terves maailmas juba 30 aastat.

P. Tšaikovski Pähklipureja on üks tantsuteatri populaarsematest etendustest. Värvikirev ja elegantne, lustlik ja vitaalne – need märksõnad iseloomustavad Balletto di Milano etendust, mille on teatrile omases hoogsas stiilis lavastanud Federico Veratti, kes on kujundanud ka etenduse kostüümid. Sädelev lavakujundus Marco Pestalt ulatub kirevast 20-ndate stiilist põneva impressionistliku unenäolisuseni.

Telial on hea meel olla juba pikka aega Eesti Kontserdi hooaja peatoetaja.